Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ajd, cmoččččkaaaa vsem in … hajdi domov!

Ajd, cmoččččkaaaa vsem in … hajdi domov!

Ljubi prijatelji, zdaj je pa res konec te današnje
delovne muke. Nisem vas utegnila veliko slediti,
sem imela opravkov tisoč tu notri, enega tam zunaj,
ampak ostaja mi veselo popoldne in še veselejši
večer, ko se vam malce pridružim, še prej pa pobarvam
jajčka, naredim drevo in nanj obesim pobarvana jajčka,
naredim pozno kosilo, pospravim, se zleknem za deset
minut na kavč in možgančkom prepustim “voljno”, potem
pa, fantje in dekleta, potem pa ……………

ajde da ludujemo ove noči,
kad zaljubim se u tvoje oči……

muca, nadaljuj, nama je ta zelo znana, ali ne !

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah, Marija.. blagor tebi….. jaz pa do 20. tukile… pol pa dam, pa zrihtat….. mnjamsi meso za kuhanje…. pol moram…. heheheheheh zarad pečarja se ve… prklopiti kad za tuš… ker bo jutri nadaljeval z delom… pol pa spijem en pir… se zleknem na kavč in…… to bomo pa videli jutri :)))))

Vsem skupaj lepo popoldne, veliko veselih uric in en fantastičen podaljšan vikend!

Koštrunček

Mariji mečem pozdrav za njo, tebi Koštrunček pa pozor, da ne bo On kaznoval dela na praznik. Vsaj pečarja opozori na to.

Jaz sem dobil pa od višje inštance dovoljenje, za predčasen odhod domov, zoto bom zmaglil tam po 6 uri….

No, se še kej beremo.

O Brus man, pečar dober ve, kdaj je praznik in kdaj se delati ne sme :))) torej s tem ne bo težav, ON naj pa da kar mir… bo poštene ljudi kaznoval :))))

Koštrunček pozdravlja blaženega Bruca, odhajajočega… v domače kraje :))))

aha moje so usne kao čokolada to mi se dopadaa.hahaha

nemoraš biti snažan i ljep..
samo budi dobar i pokloni mi cvijet
nemoras biti snazan i grub…da budeš sav moj svijet

Ti si momak za pobjede,dvije prave
rječi bit če dovolne..
plava zvijezda na nebi sja..ti si onaj koji Tajnu zna…heheh
madonaaaaaaaaaaaaaaaaa a mam se dober spomin..hee sem jo skup sklanfala u tren oka!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti koštrunček kaj si ti priden in vsestranski..ufffff hmmmm pr men bi te koj uporabila…sam pol hudič k te vrnila neb..heheh
Oki..mal heca..mora bit!
Pr teb zdejle mislim da ze mesek diši..pr men pa potička..he..a viš..aja no pa na zdravje.če si glih pr pirčku..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, hudiča, pa se ji je nekaj zgodilo….

Ježek, kdaj prideš, da mi daš še ti en večerni cmokec ?

zajček, ki čaka ježka…

hehe, jezek spet prihaja z zamudo, da se pofocka tu gor.. Zajcek pa je gotovo ze zaspal!
lepo noc vsem,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, še doma komaj sfolgam, da pa bi se dal zaposlovati drugje, mi pa še na misel ne pride :)))))

Koštunček si bo prato enkrat pobliže ogledal

Ježek, kdaj boš spet kaj prišel čez dan online, da daš eno roko meni in Košrunčku, ker sva založena z delom…….

Ženske naju bodo ugonobile, tako divje postajajo tu gor……

Ma, koštrunček, a veš kaj, saj bi te muca, pa jaz
tudi, seve, zaposlili malo drugače, ne ravno, hm, e,
hja, no, hm, e, ker se da delati tudi drugače, a veš?
Se da opraviti zelo prijetno in dopadljivo delo, si
sam nagrajen pa tisti, ki jim delo narediš, so najbrž
tudi zadovoljni, a ne muca!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A, misliš, da bo čez dan kaj bolj korajžen. Glej, sem ga prosila ponoči za cmočka, pa mi ni dal nič !

Ja, bo treba možakarja malo porihtat, res.

JEŽEK, TAKOJ DVA LUPČKA ZAJČKU !!!

Od zdaj dalje Bruce, si moj najboljši prijatelj !!!

Dve tesno pripeti uši sta, da vesta, uši, uši, uši!!!
Kaj sem pa jaz? Vstanem, grem na PC da se pote…….
in kaj dobim! Tam dva že skoraj …… tu dva že skoraj ……
jaz pa nič, pa tako me …………………… prst boli. Sem si
skušala potegniti ven vzrok bolečine, na, pa sem zraven
naredila še eno večjo luknjo in zdaj me boli ta nova luknja, in
me boli ona prejšnja, kjer je še notri! Bemti, naj mi že kdo da
neki, da mi naujo solze lile dol po licih!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj, Mariči , čaki, Brusko bo tole uredil. Samo kam je spet izginil ta falot ?

Na tisto, ta srednjo, najbrž! Malo dela vsakih pet minut,
je dobil volka v ………., veliko naredi opolnoči, srednjo dela
pa čez cel dan!

Bemtiš, da ga dobim v roke, a veš kaj bom naredila iz njega –
postojnsko pašteto!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Mariči moja zlata. Boga boga si, sej se mi smiliš, no!!.
Ma mi vedno uleti kak cepec v poslovalnico in moram rabotat, potem pa zopet izgubim komando za barve. Viš, pa se je pašteta zate posebej zopet potrudila stipkat komando, samo da ti lahko dam lupčka na vsako luknjico, ki te boli, pa še popiham zraven.

Ja, pihaš hudiča pa tako, kot v tvojih krajih, me je skori
prlimalo tja ob zid, beštija! Bog polonaj, no, ampak, eno
glih malo manj burjatsto pa le pihi!

Kej imaš komande, dostavi, odmah sada!

Miceno moje zlato, to pa samo zate (cmooookkkkeeec!)
za pihanje! Ampak, ta ta nova luknja še vedno skeli!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

AHAAA.. !!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš muca, da je bil tale tvoja “aha” skorajda bolj
pomenljiv od čbelčinega?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hja me veseli,ko bi me še videla..heheh oči su mi zasijale..i propjevale,k sme prebrala Koštrunčkov post..in seveda pol tvoj!! hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close