Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HONEY – bee

HONEY – bee

Zajček spet obupano išče svojo čebelico !

HELP ! ! !

menda mi jo ni odkurila spet u bolivijo ?

Ma, ni, po moje ima tezave s hormoni, pa ne svojimi, hehe..
A si pozabila, da ima dve macki? Le kje je tvoj mackon (tisti ko grize) sedaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, moj, ne nagajaj !
Seveda ni mačkona doma. Kaj pa vem, kje je.
Menda lovi mačkonke po ulici, ga ni doma že cel mesec.
Čebelica pa, me bo že najdla, ni hudič.

Ojla, vidva, dobro jutro. Če se že naša čuvelca ni našla,
se nam je pa ježek spet pofočkal. Lep in ne prenaporen
dan vama želim!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, hej, vsaj nekaj dobrega in lepega se je zgodilo !
dobro jutro tudi tebi, Mariči !

Dobro jutro punci!

Jani

Hej, zajček, si norel in brlogec čistil ponoči,
ko si tako zgoden? Tudi meni postelja ni več
taka prijatejica, kot kdaj pa kdaj. Bog vedi, kaj
me dvigne iz postelje ob zgodnji jutranji uri?
Morda tisto kosovo žgolenje v lipi nasproti hiše?
Tako nabiva, revež, tako nabiva, da bi se ga morale usmiliti prav čisto vse samice in ga vzeti za svojega. Ojej, muzika, muzika, muzika, ki je ne premore cel svet! In jaz iz postelje in na okno in iskat z očmi tega prečudovitega pevca v črni suknjici z rumenim kljunom. In ko ga najdem, zaprem oči in se nenadoma počutim, kot bi bila v koncertni dvorani, v najlepši in najboljši toaleti, ovešena z dragulji okrog vratu, krog in krog mene sama elita – a vsi brez daha! Vsi v napeti drži, tiho zasanjani tja na oder, kjer žvrgoli to prečudovito bitje …. kosovo žgolenje, ki tako milo poboža naša ušesa in ki zabrenka na tisto srčno struno, ko se človeku resnično milo stori!!! In potem spet počasi odprem oči, še enkrat pogledam na najvišjo vejo, kamor se je ta pevec postavil, se mu v mislih zahvalim za to lepo jutro in ….ajd v nove delovne zmage!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, slišim jaz tele operne arije črnih fakinov, z rumenimi kljuni.
Vem pa še nekaj, poznam dober razlog, zaradi katerega, bi mi postelja postala všeč, celo do poznih jutranjih ur.
Ampak glej, o tem ne bova tukaj, he, he…..
pomlad prihaja !

In prisrčen pozdrav, najinemu fantku !

Aha! Seveda, seveda, samo zdaj, ljubica,
sem tako besna, da odhajam pod tuš, da
se ohladim. Preberi zgoraj!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmmmm in to je zdaj že drugič v dveh dneh, da na tak pozdrav nimam odgovora :)))) Včeraj koštrunček, danes fantek… ja punce…. zdej me pa mate :))))

Zajček, samo zate…. cmoka!

Jani

p.s. ma tud za druge punce tlele gor, da ne bo… khm :)))

Jani, te presenečam. Zakaj pa ne ?
Nobene nevoščljivosti ne bo, nič se bat.
Mi je kar všeč, da ti vzamem besedo :))))))))))))))))))))))

Vračam cmoka, seveda, samo zate tokrat !

zajček

Ne bo a ne 🙂 nevoščljivosti mislim hahahahaha 🙂 Ja vidiš, zajček, pa me res lahko sem pa tja kaj preseneti. Kdo bi si mislil 🙂

Jani je danes…. presenečen :))

bom pa začela vstajati zjutraj malce zgodaj.Uh vidim kaj zamujam.::::::::.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vzami še koga s seboj pod tušek, hehehe…

Zdaj me pa že skrbi.
Prosim, če kdo ve, naj mi pove,
kje moja čebelica je !

zajček, ki neutolažljivo išče svojo čebelico. Le kje naj jo še iščem ?

Ja, tudi danes je ni.
To pomeni, da je zbolela.
Drugega razloga ni !
):
):

žalosten zajček, ne ve kje naj jo išče…….

… samo ne it spet v Bolivijo noooooo :)))))

Draga Barbi !
Ravnokar žalostno sklanjam glavico in premišljujem.
Ne preostane mi nič drugega, kot da jadrno spakiram svoje oblekice, zaprem kovček, in grem.
Naravnost v Bolivijo. ……

zajček v odhajanju…

hej hej hej … a me boš kar samo pustila??? S pacienti??? pa še pomlad jih razganja :)))) jim bom kos?

B.

jaz vzstrajam, da so krivi hormoni! Bos videla, da imam prav!

Mislim, da Cebelica isce svoje muckonke po celi Ljubljani!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

…. da se čebelici prikaže en orenk koštrunček….. pol bo ziher kuj tukaj :))))

ha sam fejst skuštran mora bit…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek, čudno je, da se mi nič ne javi. Niti me ne pokliče, sploh jo nič ne zanima. To bo bolezen, pa me skrbi. Prosim pomagaj mi !

Ma, ce tudi jutri ne bo glasu od nje, ji pred panjem zakurim! Cebelarji namrec z dimom zdravijo cebele!

Zdaj je tudi ježek zaskrbljen, da se cebelcku ni odtrgalo in jo je lepo privezal v posteljo, ko je cebelca prevec okrog letala?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close