Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Orhidejo

Za Orhidejo

Orhideja pozdravček in prav tako vsem ostalim v………hm…..gmajni…..u kolk sem zamudila:))))))))

Orhideja, tu je naslov, pa piši, če si seveda mislila mene.

Kako pa kaj drugače v tem brlogu, kaj počnete……ma…..moram priznat, da sem vas pogrešala, zato vam vsem pošiljam enga cmoooočka.

Sandra S.

Sandraaaaaaaaaaaaaaaa…… soseda, pa te ni za srečat v tej naši gmajni… kiker da ti šetaš po eni čist levi gmajni al kaj 🙂 Lepo, da si se oglasila 🙂

Lep dan!

Jani

hej , sploh ne šetam po nobeni gmajni več zadnje cajte, sem se enkrat v eni mal preveč zgubla, pol pa raj nisem več šla, zdej se mi je pa zazdel, da bi mi kak svež zrak iz nove gmajne prou pršu, pa sem kle:))))))))
saj upam da dihate svež in čist zrak a ?

nova
Uredništvo priporoča

Hja, gmajne so res različne… kar pa lahk rečem…. tale tuki ma pa tolk frišnega zraka, pa tolk je …. zračna 🙂 prjazna pa… ma ja 🙂 ni za prehvalt… tko da si komot tud ti vzameš svoj del… frišnga zraka :)))

Jani

Wellcome back !

Upam, da se boš spet našla tu gor, sicer pa, ne bod no taka Gorenjka za poljubčke, no!

Da pošlješ vsem enega, kako pa naj si ga razdelimo?

:))))))))))))))))))

Jaz ti pošljem enega celega !

Ojla, jeeeee, ku-ku, jeeeeeee, SandraS, živijo!
Ja prisrčno dobrodošla, willkommen, wellcome,
benvenutti (Nikitka, poprav, de nam smešn izpadla!),
dobro nam došla, uđi srce, uđi, ima još puno mesta!

No ja, dejva kar po naše: prisrčno dobrodošla. Mi je
poznana tvoja trnova pot, skušala sem slediti, pa se
takemu težko sledi. SandraS, pri nas veje tako svež
pomladni zrak, tako močan vonj pomladi, da te bo kar – zlomilo. In, ko še ni pomladi tukaj, ko še niti niso vzcvetel jablane in hruške, ko se niti forsitije niso čisto v redu odprle (mislim na naš kraj, Nikitka, ne na vašega, pri vas se bodo pravkar že osule!), ko ni še vzcvelela japonska kutina, no, ko še ni čisto tako, kot bi sicer že moralo biti, mi že mislimo na valujoče žitno polje, polno rdečega maka. O, mak, mak, mak, sredi polja, kima, mak, mak, mak, rdečo kapo ima …….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hja, ne morem lejga kar naenkrat poslat cel kamion poljubčkov, bi se razvadli, za enkrat sam enga, pa se grebte:))))))), tist k prvi pride prvi melje:))))))))))))

Iščem Sandro-Sanjo…

Ja.. madonca.. le kako naj si razdelimo mi reveži samo enga cmoka… ma jest mam v zalogi še enga…. za Sandro…evo, Sandra… kot sosedi :))))) cmoka!

Jani ma rad tud sosede

:)))))))))))

auuuuu mariči, sem te pogrešala, hvala za dobrodošlico v internacioanali, sem vas res pogrešala, svežga zraka vam pa res ne manjka, mam pluča polna………..kisika dobre volje, sam d se prkažem kle gor.

Ah, o pomladi pa raj ne……….mene meče tko čez cel let, k pra pride pomlad, pa adijo pamet:))))))), sej nč čudenga, vsaka cvetka spomladi vzveti, kva d neb še jest:))))))))

nč hudga, bil nesporazum, pa vseeeeeeen, men se je pa že tk fajn zdel, d me ena pogrešaaaaaaaaa, pol pa z rezervo enga cmoka pošljem se pa pritužujejo da bi jih radi cel kamion, jaaaaaaaaa………..d bom pol jest kriva, da niso mogel domu k se niso mogel odmotat iz kupa……cmokov…..heheh

Ejga kumot to ti nardiš.. Ma ne nam zdej naredit, da se stepemo za tist kušlc… še dobro, da sva za enkrat sama z Brus manom :))

N’č se ne zgovarjej.. ti kar pošlji hehehehehehehe

1kamion *……..za Brucea pa Janija
1šajterga*…….za vse ostale

a bo dost?

Sandra S.

p.s: za vaju mal več k vem da mal več rabta:)))))))))))))))))

Hehehehehe Sandra hvala. Res, potreba je pa res hudič :)))

Jani je včasih mal :))))) khm 🙂

Pa kamion tudi pusti, da bova lahko odpeljala.

Pa še za kasneje nama bo pršu prou, kolikor se tu naklada.

… kolikor jaz vem , gre šefici levji delež – vsega ;)))

Nikitka se ne bo nič pogajala

Tako je , vzami vse, ali nič…ali pa tako kot sva rekli……..

Aha !
Medve že veva ….

Nikita ima dobrega stratega , pa si vse lepo podelita med sabo

ja, šefica si lahko celo šajtrgo vzame, sej bo lih prou za odpelat,
ne verjamem da ma šefica izpit za kamion, sem raj šatrgo prpeljala, bo bel ziher, d bo lhk odpelala
>

Edino v slogi je MOČ. Najina moč, ha, ha…..

E tako i treba! S šajtrgo za gmajno… naprej!

Jani ma…. taktične probleme :))))

Sandra wellcome back – tud jaz sem te pogrešala

hvala pandica, jaz sem pogrešala vse vas. Resnično.

New Report

Close