Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ohraniti nedolžnost ??

Kako ohraniti nedolžnost ??

Prijateljčki, preberite si tole:

Nedolžna starejša ženska je obiskala ginekologa, ki jo je vprašal:

“No, mamica, kako pa kaj vaše spolno življenje?”
“Kakšno spolno življenje, neki? Jaz sem še nedolžna!” je povedala starka.
“Saj ste bili vendar trikrat poročeni!” je bil presenečen doktor.
“Res je, toda moj prvi mož je bil pek, ki je samo mesil, drugi mož je bil slaščičar in je samo lizal, tretji mož pa je bil politik, ki je samo obljubljal!”

No ja, je že res bolj tako, ampak za danes, ko je na nebu črna lunica, morda le malce paše.

Ko bi imela še možnost izbire ….ne moža, njihovih poklicev, vem, katere poklice bi izbrala …………….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

yap, Mariči, meni je danes tudi že jasno. (mislim na poklice)

lp, zajček

Is der eni militari profešn too? If it is, mr. Bin O’Laden is der to prevent ju!

nova
Uredništvo priporoča

No, potem sem lahko popolnoma mirna in brez skrbi .

… katere , Mariči , povej no ;)))

lisička ni čisto sigurna

Če te resnično že tako matra, ti povem:
tudi meni so blazno blazno blazno všeč –
uniforme!!!! Ampak, če bi to govorila in
ponavljala zdaj, ko pač vsi vedo, da so
uniforme “lisičkina slabost”, bi bilo to tukaj ponavljati – no, najmanj malo smešno! Je pa res! Jaz – paaaaaaaddaaaaaaammmm na uniforme – ni nujno, da je vojaška, v bistvu na vojaško še najmanjkrat pomislim, mi gredo po glavi bolj drugačne sorte uniform! Lahko je policijska, lahko je “službena” – modra srajca, temne hlače …. natakarji v belih sakojih in temnih hlačah tudi niso izvzeti!!!!! eh, eh, eh!!!!

In potem še: peki, da, peki so moja slabost!!!! Njihovi okrogli životki!!!!, njihova bela kapa, njihova, z moko posuta lica in roke!!! Ej, da mi je …… imati sad u ruci pekara!!!!!

Ja, potem pridejo na vrsto tudi policaji! Morda sem samo zaradi ljubezni do teh uniform, ki so resnično “na vrhu” našega sistema, bilo potrebno tako malokrat plačati kazen?? Kdo bi vedel?? Veliko prekrškov storim, zaradi prevelike hitrosti, pa sam bog ve, kaj se mi še zraven prikljuka, ampak, ko jaz zagledam gospoda policaja stati poleg avbomobila, najbrž sam gospod policaj iz mojega obraza zna razbrati, kaj bi, če bi, ko bi in kako bi, če bi lahko in ….. zdi se mi, da me enostavno ne more kaznovati!!!!

In potem pridejo na vrsto še pihalni orkestri!!! O, ti moj ljubi …., saj ni da bi človek govori, kaj vse se v meni godi, ko zagledam ……. “uniformirano pleh bando”!!! Za znoret!!!!! In toliko diiiiiiiccccccccooooooovvvvv na kupu!

In potem sledijo še druge uniforme, npr.: jagri, ja, tile so tudi zgodba zase, pa marinci, ja, marinci, da se ti svet obrne na glavo!!!!! In ….
ma kaj bi govorila, padam pač, ….na uniforme, še raje bi pa na ……

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , saj , jasno , ne more bit drugače , saj zato pa samci že od pamtiveka izumljajo vse vrste uniform , ne ?!
Najbrž ne zato , ker bi bili sami sebi všeč našemljeni ko papige , he , he :))
Samo spomnimo se samcev v živalskem svetu – tudi ti se stalno nekaj krasijo , kitijo , napihujejo , repenčijo in , seveda , bojujejo. Za samico , ne ?!

lisička obožuje pleh muziko , maskirne uniforme , brazgotine in kmečke fante , če imajo kojim slučajem še čin , ni da bi govorila dalje

Ja, kaj pa zdravniki ??
Eni so full cool !!

Da konkretiziram, bela halja, kratki rokavi, porjavele roke……hej…

Ja, kaj pa glede na prejšnjo temo, a spada med te afrodizijake tudi kakšna kapucinska noša, pa župnikova oblačila, ta cerkvena linija mislim….

Ja kaj pa tisti stop znak v obliki belega celibat ovratnika?

aha predvsem kosmate..pa po možnoszi naj bo zobar..bljek..hihihi no drgač pa nč ne rečem..hehehehehesam z zobarjem in kosmatimi rokami pa le preč!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to prvo yeesssss, samo zobarjev pa ne maram !!!!!!!

Joj, Sašk, saj ne, da bi nanje pozabila,
pri meni to ni mogoče, ker vse, kar je
“prepovedano” meni tako hudičevo paše in
me tako močno vleče, da sem sposobna iti
preko “trupel”, da to tudi dobim (malo se sicer šalim, ampak želim le nazorno dopovedti, kako me prepovedano stvari mikajo). Ja, samo nisem hotela zato, ker bolj “svetniško sijem” obelodanjati svoje “slabosti” !!!! Ja, kakšen bel stop znak, ta, ta ti je šele ta pravi, da le nima glasu gospoda Rodeta!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , to , evo , si mi pa čist iz ust vzela ! Še dobro , da sem prej prebrala , da nisem kar šla napisat !

Ampak , zajki , a poznaš tudi kakega veterinarja ?
Jaz sem imela enkrat z enim takim opravka , no , ne čisto jaz , ampak moja muca , bemti , moja mačka Maks , da se razumemo 🙂

lisička pade na temne , kosmate , na pogled mal brutalne , visoke …. tipe

yeeeeees lisička. To mi deli ! :)))))))))

ne, veterinarja ne poznam, sicer bi bila večkart tam s Kenom. Poznam pa kirurga, da ga vidiš, ajme majko, da te pelejo!!!!

Kaj ne rečeš, Zajček.

Bolj kot te bomo zbiksali, dlje boš pri njemu, da te sestavi…..

yeeeeeesss, to mi deli !!

Ma, sej ga lahko obiščem kar tako, no ja mam pa tud še en razlog, sam da ga vidim, jao meni, kaj ste me spomnili!!

Saško, če bo pa treba, vas bom pa res prosila za pomoč pri razstavljanju :))

To, Zajček, kdaj se dobimo ?

Sašo, ki je vesel, da bo lahko končno koga zmlatu.
(samo mi ne smeš vračat udarcev, ker meni se sigurno nebi dopal ta tip)

Ha, ha, ha, ha, počak, matr, mogoče bo šlo brez tega!!

Ja , saj , najbrž ni najbolj modro si želet , da te peljejo , ker kaj pa maš pol od tega , če te omamijo , pa nič več ne veš ne vidiš ?!
Razen , če seveda odkloniš anestezijo zaradi recimo , verskih razlogov. Kar po moje spet ni pametno , ker kaj imaš spet od tega , če te sicer šlata , tebe pa boli ko svina ?!

lisička je mal v dvomoh , če je kirurg pametna izbira

Ni najboljša kot veja medicine, je pa zaželjena, če je njen predstavnik ta prav. Sicer pa, saj ni treba priti tja polomljen, lahko prideš kar tako po nasvet, pa to…..
No, jaz imam izdelano strategijo…
Narkoze v tem primeru ne dovolim, raje potrpim, se splača, sigurno!
Letos je bil na dopustu v Dalmaciji, je prišel nazaj porjavel pa spočit, pa to..zdaj je čas, da ga začne kdo utrujat…

Pa ti se zmeni z njim, da te ne kirurgira, ampak samo urgira.

Evo, ti si bila tako na “believe” za čebelico, da si jo našla v Boliviji, ker si urgirala. (Se ti je javila tam zadaj)

Hvala Saško ! Urgirala pa bom, sam zdfele nimam več časa, grem dol z neta, ste tle tko pohotni, da ni res :))

Ja, to je kriv post. (pomanjkanje mesa, he, he)

New Report

Close