Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V* S* T* A* N* E* M* O*

V* S* T* A* N* E* M* O*

Ura je pol osmih. Takoj vstat!
Zvečer vas ajat ne morem spravt,
zjutraj, pa ne in ne vstat.

lp, zajček

he, dober dan, zajcek.. A ti pa se na dezevno nedeljo ne najdes miru in zjutraj okrog tavas? Mi ježki v nedeljo dolgo spimo, se posebej, ce zunaj dezuje.. Imej lep dan, pa kaj dobrega skuhaj, pa poldne si kaj privosci, tako cisto za svojo duso… Zvecer, pa…, sam ves, kaj imas najraje..

Enga eskimskega..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, yap, zvečer. To je to!!
Cmoka, ježek!

Nepoboljšljivi prebivalci gmajne. Spijo ko klade. Jaz nimam več upanja v izboljšanje situacije in ” kapituliram “. Naj vas kar kdo drug v red spravlja, jaz se ne grem več!

opupan zajček

Zajci, niso vsi iz rosfraja kot ti! Bembti, sem videl, do kdaj ste danes zjutraj z muco ordinirale.. Kar nisem mogel verjeti svojim ocem.. Mi ježki kaj takega nismo bili in ne bomo nikoli zmozni.. Hja, muca je danes gotovo potegnila, ce so piscanci in mackon dali mir, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca verjetno res spi, ordinacijo sva zaprli, ker ni bilo pacientov, he, he…

En pacijent je kaksno uro prej stikal po forumu, pa ni bilo medicinskega osebja, zato je sel spat..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ne vem zakaj vedno zamudim tisto, kar zna biti fino! Cudni pacient, ki jo popiha, he, he..

Lep vecer vsem..Mislim, da je zdaj cas, da se pojavi muca!
Bemti, muce se pa znajo spocit, vsaj od foruma…, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ku kuc..tuki sm….ježek,zajček..ojlaa
ma kaki spala…je bla noč kratka..ni blo nič lenarjenja..ohh ko bi vsaj bilo..
šele zdejle imam malo časa da se spočijem od dneva in noči..
kaj naj rečem..pasalo bi mi nekam daleč daleč it na dopust..uhhh sanje sanje…. se pišemo grem malo naokol pogledat kaj je novega po forumu..pa se kaksno napišem papa *****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nočko še enkrat muca, ugasni danes ti lučko!

ooo jo bom..ja če nauš me spet zeznula..hahah no ja sicer pa..kdor zadnji pride preveri lučko in vrata..no lepo ajejte še ježku neki napišem.kak ga pogrešam*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oj ježek moj,dons pa res..mislim se mi tko v sanjah prkazuješ,da je že prau hudo..zdejle grem ajat..sam nemorem nič,da ti ne pritisnem enga lepega ,neznega lubijaaaaa a ves tistega z + hehe tistega k je najslajsi..hihihi dejva bit mal poredna,sej zajček je že šu spat!Itak mi je pa sporoču,da žiher mal…
no tkole uhh morm kr sapo zajet..***********++++++++++++++++++****************************++++++++++++++++++++****************+++++++++++++++++++++++********************++++++++++++++++++++++********************************++uhhhhhhhhhhhhhhhhhh kaj je pasal..hehee do jutri seveda..lepe sanje ježek upam,da boš lepo spančkal..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, uh, tule se pa ne morem zadržat, pa da kakšno ne bleknem zraven.
Dovolila že, dovolila, matr, sam ne tako, da ti komaj sapo loviš. Uf, tole je bilo pa kar preveč za moje očke….na tkole je , če si predober….

He, he, kot sem ti rekla, ne bom te nič okrog prnesla. Lepo sem šla ajat, kot se pridnim zajčkom spodobi, če rečem, rečem, pol to naredim..
Viš, pa še lučko, sem zdele pržgala tuki, ko je zuni še tema. Takole…pa bo!

Enga eskimčka do pol 0*0*0*0*0*
zajček

Dvignimo temo!

Odgovor na objavo uporabnika
Dvigujemo temo, 24.10.2022 ob 19:04

Dvignimo temo!

kmetavzar zakaj “dviguješ” 20 let stare teme od nekih ljudi???

New Report

Close