Najdi forum

help

ojla, stara sm 17, in z enim sva se spoznala v soboto veni. takoj je zač da sm mu včeš, zj od ponedelka sva vkup, čeprag nemrem rečt da ga ljubim, on sm to klepeč pa da sm mu včeš! hem. včeri sva bla skupi sedela na stolu, on je meu roko okoli mene, jaz pa svojo na bedri njegovi in mu počasi sm pa tja se pomikala s svojimi psrsti, z drugo pa mu nežno šla pood majčko v tem puna uživam. ko se poljubljava, me tak stisne k sebi da me skore zaduši!! hem naekrat pa je kr začel se trost no s koleni.-.. hem zakaj??

zanima me tudi, kak veš, da fantu prije, in kak bi mu rekel, da bi rada se ljubila z njim!?

help!! s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

heheheehehehehe odkod pa si ti suzy..in v cem maš problem al to z lubeci al to z bedrcami…heheheh pomoje ni blema..uzivaj,,še ti njega kusni tako,da se mu bo zvrtelo spredi in zadi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

povsem se strinjam s muco, tako je pac to, bemti muca ti bi bila lahko svetovalka za probleme mladih, Odkril sem se eno tvojo dimenzijo..

Cmooooooooooooooooooooooookkkk…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hihihi kajneda..hehe jezek a boš krof..dons mam praznik veš…hehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Suzy, tak mu reci… Pubec greš z meno f pojstlo? Bo zih se zmigu 🙂

Pa če jo bo zadušu…heehehe k se bo flegu nanjo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O, lej ga, moj ježek !

He, he, he, muca krof od tebe je gotovo hudo, hudo sladek.. Sicer je danes debeli cetrtek in imamo se skupno praznovanje.. Zakaj pa ne? Vesel pa sem, da se najde uciteljica, ki je diplomirala v univerzi življenja in zna temu forumu primerno poduciti nadobudno mladino! Muca, kapo dol pred tabo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf, muca, ti si kot kaksen inzenir varstva pri delu… Iz sodne prakse niso znani primeri, daje katera izdihnila, ce se je kaksen nanjo vlegel.., information only!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Se strinjam z Janijem. Ti mu kar odkrito povej, pa bo….

lp, zajček

Auuu, tudi zajcek zna biti konkreten v nasvetih, samo ježek ni preprican v to, da je taksen tudi , ko je treba stvar izpeljati v praksi! Ma, saj drugace ne bi bil zajcek, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, to je tako.
Stvar izpeljem tudi v praksi, posebno, če mi je veliko do tega.
Hočeš videt?
nočko, zajček

Bemti, taksnega odlocnega odgovora pa nisem pricakoval!!! Zajcek je povedal odkrito tisto, kasr misli..
Torej moj odgovor je, da bi ze zelel videt to, samo po pravici poedano malo pa že cvikam! Kdo ve kaj se iza brda valja…

Z najvecjim veseljem pa vracam zajcku kar tri nocke..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dilemo najhitreje rešiš, če prideš in se prepričaš, kaj se valja….

nočko, zajček

Zajcek, pusti odprta vrata, pot bi ze najdel, samo ko pa tvoj ta star zajc tako grozno smrci, da slisim semkaj dve stevilki naprej.. Bemti, ampak jezek bo ze enkrat zbral pogum, SAMO DA VES!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, saj to je super znak, da spi. Takrat lahko sigurno in brez skrbi prideš. A, zdaj moram že vrata puščat odprta, a nočeš več skozi okno noter prit?

He he he.. zakaj bi se matru skoz okno, če ma pa lažji dostop skozi vrata 🙂

Dobro jutro Zajček!

Jani

Dobro jutro zajcek
Ves, ne vem kje Ken pociva, pa ne bi ravno rad probal, kako ostre zobe ima..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro Jani..
Ja mal smo prestari za hodit noter cez okno, no za ven skocit na hitro in v sili, bi se slo.. Ja, pa psu tudi ni za verjeti, da ni ravno kje pod oknom, hehehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro ježek, tud teb 🙂 Veš kaj ti predlagam… zdej sicer lahko za to nafehtaš tud Zajčka.. samo, jest bi zmeri eno klobaso :))) s sabo nosu, pa če bi bla sila… zarad’ psa.. mu vržeš klobaso… pa bi se lahk potem elegantno izmuznil 🙂 Sicer pa sem prepričan, da bi Zajček poskrbel tudi za tako malenkost kot je pes….

Jani

Ej, Jani dobro jutro!

Ha, na zdaj imam pa kar dva tuki zjutraj za poštimat. Čakita, grem v knjigo pogledat, kako se taki svari streže……pridem kmalu….

Ha, ha, čakita se oba !
Sem vsa divja danes!

He, he, he, oba sta jo popihala………….

Zajček, dobro jutro tud teb 🙂 In… si ugotovila, kako se opedena dva :))

Jani

New Report

Close