Najdi forum

megla

Še enkrat pozdravljeni vsi tam na sončni strani !
Tokrat nas je na Primorskem zajel oblak in skoraj razumem naval ob sončnih vikendih na obalo . Ko sem slišala , da je sicer Slovenija v soncu sem si tako močno želela na vrh Črnega kala , da na obrazu čutim trenutek sončnega žarka , da bi čutila toploto narave na moji koži in se spomnila koliko lepega in koliko energije premore en samcat snopec svetlobe . Že moledujem za tisto malo energije , da mi napolni že skoraj izpraznjene baterije . Tako lepo je prebrati , da sonček še sije , saj po dveh tednih megle sem postala brezbarvna , skoraj kot človeška ribica . Moj desetletni sin je mali “pikaso” in ko sem mu pred dnevi rekla , da kaj lepega nariše , saj ima že nekaj časa zatišje , mi je odgovoril : kako naj rišem , ko pa pogledam okoli sebe vidim le bel papir .
In ko zvečer sedem pred računalnik , z veseljem “prelistam” krtjavendan , res ste mega .Ob prebiranju te rubrike ne dovolim mojim baterijam , da se popolnoma izpraznijo.
en topel , pa čeprav meglen pozdravček s Primorske
pati

patricija

Lepo pozdravljena Paty !

Veš tole kislo vreme, ki traja z meglo vred skozi celo zimo in jesen, povzroča kar nekaj brezvolje pri ljudeh. Veliko lepše je prebuditi se v lep in sončen dan. Takrat človek dobi voljo do dela, hehe, ja napolnijo se mu baterije in kar oživi. Danes ste imeli malce slabše vreme kot mi kotlinarji, ampak boste hitro na boljšem.
In na koncu, hvala za prijazne besede! Ker sončka več ni, je tema, ti pošljem malo zvezdic!

lp, zajček

Pati, narediva en deal.

Ko boš zalita v meglo, vzami svojega sineta in prileti v Pivko, kjer imamo ponavadi sonce, ko je na obali megla. Dobre pol urce vožnje.

Ko bo pa pri nas minus, dež, sneg, žled in podobno, pridem pa jaz z mojima dvema dol do vas, važi?

Sicer pa, ni to tako poredko.
Iz kake vlage jo radi mahnemo na obalo, tam pa, pomisli no vendar, zopet v “vlago” v Žuterni ali Bernardinu.

Draga Pati, res je, da že en mali miceni sončni žarek
da človeku toliko energije, da poleti od tal, kot bi pil
redbull. Meni nakaže sonček svoje jutranje bujenje
že ob pol osmih. In kaj je lepšega,kot usmeriti pogled
tja, kjer nebo začne dobivati lepo svetlo rumeno barvo?
Pa vendar, tudi megla ne more potisniti človeka ob tla, če
le-ta tega ne dovoli. Jaz tudi v megli najdem nekaj lepega, nekaj očarljivega, nekaj, kar stke narava. V megli najdem obraz, ki mi je drag, v megli najdem izgubljeno iluzijo, v njej najdem svojo, včasih zablodelo in zamegljeno dušico …… v megli najdem včasih skrito misel, ki me potem dvigne spet nazaj ………. Tudi meglo imam rada, ker mi pomaga ven, ven iz ………

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej , živijo Pati , z ravno tako meglene Goriške 🙂
Bova pa medve prižgale sončka , kaj praviš ?!
Kaj hecnega , pozitivnega , provokativnega …. napiši , pa bo !

lisička ve , da je nad meglo sonce , v megli se pa lahko neopažen lupčkaš

Pozdravljeni ,
Razumem , da razumete , saj tudi jaz razumem . Vseeno pa ne morem poiskati nič lepega v tudi današnjem mrzlem dnevu . Upam , da bom res kmalu zamežikala v sonček in kasneje v utripajočo zvezdico . Praznem se .Poiskala sem prijateljice , se igrala s sinovoma , se pomečkala z možem …, se najedla in nič .Še vedno sem skoraj prazna . Sedaj se grem napajat z strahom , ker grem na obisk zobarju . Verjetno bom kasneje pisala v rubriki psihiatrija . Sorry , da tako megleno mislim in pišem , ponavadi sem veseljak …
Prijeten dan
pati

patricija

Pozdravljeni ,
Razumem , da razumete , saj tudi jaz razumem . Vseeno pa ne morem poiskati nič lepega v tudi današnjem mrzlem dnevu . Upam , da bom res kmalu zamežikala v sonček in kasneje v utripajočo zvezdico . Praznem se .Poiskala sem prijateljice , se igrala s sinovoma , se pomečkala z možem …, se najedla in nič .Še vedno sem skoraj prazna . Sedaj se grem napajat z strahom , ker grem na obisk zobarju . Verjetno bom kasneje pisala v rubriki psihiatrija . Sorry , da tako megleno mislim in pišem , ponavadi sem veseljak …
Prijeten dan
pati

patricija

Pozdrav v davno leto 2002🤗🤗🤗

Brr… Megla je…ne maram jee.

New Report

Close