Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvidenje………

Nasvidenje………

Prijatelji, nasvidenje do jutri zjutraj. Odhajam v
prestolnico……. v Ljubljano. Tudi tam mi je lepo,
kadar grem z veseljem in s srečo, kadar grem tja
s hrepenenjem …… kadar grem tja z veliko željo
priti bogatejša nazaj !!!
Imejte se lepo, tudi popoldan. Kmalu se vam bom
tudi jaz javila kakšno popoldne, ali pa kar sredi noči, ko mi luna ne bo pustila spati ……….
Čao,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Srečno pot, pa kakega štoparja se usmili!!
Pa net urihti doma, da bomo čvekal ponoč, ko ne bomo mogli spati!

Bom, to mi je zdaj prioriteta. Potem pa bomo rekli:
“Pa hit’ napiš, pa še htrej se naspi, bomo pol mal
počvekal’!” Ali ne bo to fino, splazit se iz postelje,
čisto potiho, a ne ježek, da se slučajno partner ne
zbudi in prosi za kozarec vode, a ne, a ne, in hitro
na net!!!!! Marička, kaj bomo užival!!!! Štoparjev
pa ne jemljem v avto, se jih bojim, res, sem imela
eno hudo slabo izkušnjo in mi je to za vse življenje
dovolj!

Pozdrav,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja slaba izkušnja, to je pa že druga pesem. Sama sem imela srečo, ker sem imela krasnega sogovornika. Pač, je bil pošten, mlad fant, brez slabih namenov. Želel je le domov, med počitnicami, saj veš mladina je vedno bolj ” suha” pri kešu. Je pa za premislit, ja, koga vzameš in če ga sploh vzameš v avto.

lep pozdrav, zajček

Ni kaj Marici, ti nic ne pozabis in poznas ježkove navade….Saj res vcasih naredim tako kot si napisala.., cisto potiho.. Lepo se imej v Ljubljani in ce slucajno kje srecas zajcka, ga nikar s klincki zavajat, da ne bo kaj narobe… Ves, meni se zdi zajcek ena taka obcutljiva dusica, ki bi ji prevec klinckov lahko naskodilo.. Kako pa ti gledas na to stvar?

Ježek, ki bi tud ze enkrat srecal zajcka, da se preprica v resnost zajckovih sankcij!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, ne želi si tega, pol boš pa pomoč iskal….

POMOC? zakaj? Kaj pa lahko stori zajcek Ježku?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hej, saj to boš pa videl , takoj ko me srečaš!
Ne bo nič hudega, veš. Moram pazit na tebe, da še ti ne uideš.

Jezek je vesel, da ne bo nic hudega, zato ne bo bezal pred zajckom…Samo v naravi so zajcki veliko hitrejsi od ježkov.. Vauuu, zdaj je treba sam se zajcka srecat!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hmm, no ja !

ku kuc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej muci, kar pridi bližje. Nč bat !

Pozdrav vsem ! Tudi moji čebelici, ja, ja….pa vsem ostalim, moram it hosto pospravit, ni kej kva, pa, pa…………….

Zajček

New Report

Close