Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maricki iz sobote!

Maricki iz sobote!

Moj podpis pove vse, ker se mi ne da trudit s tistim famoznim prvim odstavkom, kao kako samo fajn družba, že dolgo vas berem in tako…

Tale zapis je samo zate, kao Marička, s temo kako smo dolgočasni.

Ne vem zakaj se sploh trudimo, pišemo, se bunimo in ti razlagamo zakaj in kako, ko bi pa se lahko takoj spomnili tehnike, ki jo sama izvrstno obvladaš, to je sprememba nicka, po možnosti takega, da bi bralci pomislili na kakšno drugo znano osebo.

Bom pač jaz prva to storila.
Saj sem ti hotela v bistvu napisat samo to, da nima smisla, da se tako trudiš, ker je krog možnih kandidatk prav grozljivo ozek in majhen in tu navzoči tudi nismo idijoti, da ne bi znali sešteti ena plus ena.

Sedaj pa veselo poskoči na delo, ukradi mi nick, e-mail, zabriši sledi za mano, daj še koga v drek, naredi kar hočeš – briga me, hotela sem ti samo to povedati.

Žal mi je, ker ne vem, kaj se dogaja, kaj je za Maričko,
kaj za marijo, kaj za Mariči, skratka, sploh ne vem, za
kaj gre! Jaz, Mariči, NE SPREMINJAM IN NE KRADEM
NICKA, IN NE PIŠEM POD DRUGIM NICKOM – DRAGA
MOJA “STARA ZNANKA”!!!!!

Konec debate o tem, da sem šla kam kdaj pod drugi
nick pisati ali ga komu krasti! Jaz sem Marija, nisem Maria – brez “j”, kar sem tudi že napisala in se za to, da sem imela prva ta nick in da se je pojavila še Maria slednji tudi opravičila pod Nyc-ino temo! Zadosti!
Če imaš “jajca”, povej za kaj gre in kje, da bom vedela iti prebrat in morda…rečem lahko samo …. morda, odgovorila, če se mi bo to zdelo za potrebno!!! Prav, ti “moja stara znanka” – v soboto me pa tako nikjer ni bilo, jasno!!!
Bemti, zdraha!

Mariči in še enkrat Mariči in dokler se bom javljala, bom pod marija – Mariči! Jasno, Jasno????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj Marija….ustavi se..poglej pod temo angelčka..no no….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pod katero temo naj pogledam, lepo prosim,
povej še enkrat! In hvala vsaj tebi, ki si se odzvala
in mi skušaš nekaj pojasniti, ker jaz, žal res ne vem,
zakaj sem ozmerjana, opacana in ne vem, kaj vse se
mi še pripisuje??

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Stoj MARIJA!!!! – saj ti s tisto temo nimas nobene veze…

enga Cmooooookaaaaaa!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

marija..pod tvojo temo poglej,sva z ježkom skušala malce razložiti..drugače ti pa tud mail lahko napišem…tvoja tema dva angelna…dej preberi,če ti bo kej bolj jasno…********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh, ja , to bo tako !!

Draga Marija!

Vidiš, po eni strani je še dobro da se jeziš, ker ravno to sem hotela pokazat.
Gre se za to, da je ena kao neznanka, ki se je poimenovala Marička, v soboto napisala temo Kako ste dolgočasni…..jasno, da nick spominja nate.
No in ker je to že počela, sem ji napisala tak post, NE PA TEBI.

Vidiš, ker znajo nekateri spretno maniplirat, je kasneje zarolala še mail in ime se ji je po čudežu spremenilo v ovnovko, kot se je enkrat že Pepiju.
O tem sem govorila, bognedaj čez tebe Marija.

Ja veš da imam “jajca” (virtualno), pa ker si se razhudila, ti pošljem jutri takoj zjutraj kak sadež, da se bova smejali. Bi že sedaj, pa moram letet stran. Čau.

Saj se kmalu zopet dobimo, pa se bomo v živo še bolj poveselili kot tako, ko smo stalno opazovani in brani, potem pa je komu slabo…..

A veš , da so me pravkar povprašali , če si ti jaz ?!
He , he , sicer pa mi po slogu tako znano dišiš :)))
Pa da ne bi živela v zmoti , daj še meni kak sadež pošlji , ko vidim , da tudi tajni šifrant obvladaš 😉

lisička se nenehno spreminja , tako da ne more bit “stara znanka”

hehe.., se jaz sem za trenutek enako pomislil in vidim, da je dobro, da te nisem takoj vprasal.. Mi niso vsi puzli pasal! Ves, da si jaz domisljavo domisljam, da malo poznam lisicko…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No , ježek , zdaj pa veš 😉
Mi je takoj šlo v tisto smer , samo sem se pa spraševala , le kako hudiča , je bilo speljano , če …..

lisička se vedno redkeje zmoti , he , he

Se mi dopade, da so stvari tako mutne, da se kar jasnijo, he, he…:)))))

A ni tko ?*****Lisička ?!*?”!?

:)))))

Ajde , daj , pa mi ti razjasni ta fenomen posebnih znakcev – kaj za enga vraga pomenijo ?!
Saj , če je kaj seksa vmes , mi lahko tudi zasebno pokažeš , he , he …

lisička se sprašuje , misli , uporablja domišljijo …..

Točno!

Kar sem stuhtala s tistimi znakci, dobiš mimo etra….:)))))

Drgač pa, dobro misliš, dobro….

New Report

Close