Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za dobro jutro ….

Za dobro jutro ….

Kakšnega spola je računalnik?

Da bi rešili vprašanje kakšnega spola je računalnik, so sestavili dve skupini strokovnjakov za računalnike. V prvi so bile ženske, v drugi pa moški. Odgovor, ali je računalnik ženskega ali moškega spola, je morala vsaka skupnina utemeljiti s štirimi trditvami.

Ženska skupina je ugotovila, da so računalniki defenitivno moškega spola zato ker:

1. Če hočeš vzbuditi njegovo pozornost, ga moraš najprej priklopiti.
2. Na voljo imajo obilico podatkov pa vseeno o življenju nimajo pojma.
3. Domnevno naj bi ti pomagali rešiti problem, vendar so večino časa oni sami problem.
4. Kakor hitro se zavežeš enemu, spoznaš, da bi si, če bi počakala majčkeno dlje, lahko priskrbela boljši model.

Moški pa so ugotovili nasprotno in sicer da so računalniki sigurno ženskega spola, ker:

1. Nihče, razen ustvarjalca, ne more razumeti njihove notranje logike.
2. Jezik, ki ga uporabljajo za pogovor z drugimi računalniki, je razen njim, vsem drugim nerazumljiv.
3. Tudi najmanjša napakica se shrani v njihovem dolgotrajnem spominu, tako da jo lahko kasneje uporabi.
4. Kakor hitro se zavežeš enemu, ugotoviš, da vsaj polovico svojega denarja porabiš za njegove dodatke.

Dobro jutro Zajček

Se ve, da se moram postaviti na žensko stran, zato je popolonoma jasno, da je računalnik moškega spola in tu skoraj ni kaj dodati….

Špela

He, he, Pandica, BRAVO. Tako mislim tudi jaz!!

lp, zajček

nova
Uredništvo priporoča

Se ve, da se postavljam na moško stran, vsekakor.

lp, Jaka

Kaj pa slovnica? A je mogoče TISTA RAČUNALNIK? Mene so v slovenščini naučili, da gre za TISTI! In tudi zajček se strinja, on pa v gozdu ves čas skače naokoli in posluša kaj se govori in bo že vedel…

Pandica. Lej v pisarni je lepa škatla, to je računalnik.
Je nerazumljiva, večkrat ko ne—–dolgo ne pozabi nekaterih stvari—-veliko denarja morda res potrebuje, pa mi ni žal……
Pa nej zajček svoje pove——

lp, Jaka

juj pandica..jujjjjjjj a sem te vesela ti okica..na brz 0*00*0*0*0* sej ves so eskimski..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem mogla spet mal gor pokukat. Vsake toliko me premami saj veš… dobro jutro

uffff levček ..tale zajček vidim te res s tira meče..madonca sej bi mene tud,če bi bi bla on kot računalnik..heheh

čeprav dragi zajček mam tak občutek da je on pc mislim.Sam je eden redkih,ki ima memory poslihtan ko hudic,ki pridno nalaga vse kar mu ukazeš,išče,piše,brise,pamti….hmmmm pa vanj lahko vlagaš,pa še vse ti poplača z obrestmi vred..ma je pravo malo bogastvo.kaj čem no me res vleče ke na uno stran..k onem…razen,če me preprča se kdo v nasprotno…

P.s. Pandica a ves s slovnico je pa takole..pri nas zenske govorijo na deca,ker morjo pac bit za vse same..so ženske in deci v enem..zato se jaz na kej takega že nebi oziral..a veš.Sm dons ustau,pa kofe skuhu,zdej ga pa pijem pa z vami tipkam..heheheh takole vsaj priblizno..za tiste,ki bodo takoj skontali na kaj mislim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tako lepo stvarco sem prepisala sem gor, zdaj pa ni čebelice, da bi brala ):

Dej , a sem prav skontala ?!
Vse v eni osebi , definitivno , dokončno , nepreklicno ?
A sem spet mimo usekala ?

lisička je danes grozljivo zmedena , ne ve , če še zna razmišljat

jep…si ma sej nis zmedena no..lisička hehehh *******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No , zdaj sem pa v dilemi , al ti naj čestitam k junaštvu ( to v stavri je !) ali naj obžalujem ves splet dogodkov ! Ma najbrž je v redu kar oboje , ne ?!
Dodala bom pa , iz srca , saj veš , dobro željo za prihodnost , ki se bo nedvomno prej ali slej uresničila , če upoštevamo značaj in temperament , ki ga imaš !
No , pa izgled je tudi nekaj vreden , zlato moje 😉

lisička ti RES želi vso srečo

Poznam tiste vaše čudne navade. Sam veš kaj – ti si ženska, pa bi blo fajn, če se na našo stran postaviš! Dej no, sej vidiš, da zdele agitiram in izvajam pritiske….

Dober dan zajcek in prijatelji…
Argumenti in trditve obeh strani tako drzijo, da bi jaz rekel, da je naprava srednjega spola, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Po požaru v norišnici vpraša upravnik strežnike: “Ali je vseh deset pacientov, ki so ušli, spet nazaj?”
“Kako, deset?” se začudi eden od strežnikov.
“Mi smo jih spravili nazaj dvajset!”

“Kako se počutite v novih očalih?” vpraša optik svojo stranko.
“Odlično, srečal sem ljudi, ki jih že leta nisem videl!”

– Zdaj pa res moram iti, zelo pozno je že. Upam, da vas nisem predolgo zadržal.
– Ne, sploh ne, ob tej uri tako ali tako že vstajam…

hehehe, jezek je vesel, ko vidi, da je zajcek danes tako dobro raspolozen..
Ostani tasna cel dan, pa kaj na soncka zapelji piscancke…

*********************++++++++++++****************

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, še ninajo veš !!

A si danes dobro razpoložena ?

lisička misli , da se je zajček naspal

Ne boš verjela, manj ko spim, bolj afne guncam. Dalj ko spim, bolj tečna sem ! :))

Reklamacija

– Gospodična, plačal sem vam z bankovcem za 5000 tolarjev, pa mi niste prav vrnili…
– Žal bi morali povedati takoj, poznejših reklamacij ne upoštevamo.
– No, prav, vrnili ste mi namreč, kot da sem plačal z bankovcem za 10.000 tolarjev…

Kakšna je razlika med ženo in pesom ?
Ko ženo spustiš v hišo še naprej laja, pes pa utihne.

No, zdej jih pa več ni :))

New Report

Close