Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste vi moji dobri prijatelji???

Kje ste vi moji dobri prijatelji???

Vsem prav lep pozdrav

Zelo lepo vas je brati. Zelo lepe poste pišete, ker nisem veliko tukaj tjavendan….. Sedaj sem pa malo priletela gori in vas je prav lepo za brati……….
Pozdravljam vse štumpija, sašota, janija, lisičko, zajčka, čebelico, marijo, muco, Teja, Mambica, ježek, bambi in Poldi upam, da sem vse naštela ostale, če nisem omenila tudi lepe pozdrave………..
Še pišite, ker ste zelo zelo zanimivi.
Želim vam vso srečo in lepo nedeljo………..

ovnovka D…….

lp,

Hvala na dobrih zeljah! Enako zelim dobro sreco in lep konec svecnicne nedelje tudi tebi…
Vedi, da na Tjavenanu vemo, kdo se je rodil 16.04.1953.., zagotovo bos dobila cestitko od nas… Me pa zanima, kaj ti je na Srednjih bolj vsec od Tjavendan-a?.. Le zato bi rad tvojo kritiko, da se tukaj dvigne kvaliteta … Ma, ********, krasna zenska si, le malo samokontrole uporabi, pa te bodo imeli vsi radi.. Ježek, jer preprican v to…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježek sedaj te pa nič ne razumem. Kaj sploh pišeš. Kaj sem koga žalila ali kaj? Vidim, da ni več nikamor za pisati, ker vidim, da drugače se besede obračajo… Ne vem ne vem kaj je to prosim mi pojasneš.
Kaj ti to pomeni 16. 04. 1953. kaj ti je to ? Da bom dobila od vas čestitko zakaj paaaaaaa???

lp, aprilček

nova
Uredništvo priporoča

Uf, nič ni hudega. Tudi njega, tako kot mene počasi zapušča razum. Saj vidiš toliko splet, pa to. Je že dobro, nesporazumi pač !
pozdrav, zajček

sem hotela napisati : spletk .

zajček me veseli, da sedaj veš zakaj se gre…….

lp, aprilček

Ja, hvala lepa. Sedaj res vem!

lp, zajček

Dragi moj aprilcek,
Ce nic ne razumes pomeni, da se je ježek pac zmotil. Vedi le, da se ježku to zgodi hudo, zares hudo, poredkoma.. Seveda nisi ti na Tjavendanu, kolikor ga pac jaz uspem spremljati, nikoli nikogar žalila ! Nisem imel namena tvojih besed obracati, verjetno sem le zgresil osebo, ali pa tudi ne!..

16. 04. 1953 je rostni dan ene zelo aktivne in zasluzne forumke na Med.Over:Net-u, ki si zasluzi vse cestitke za svoje iskrene prispevke..

Jaz se vedno mislim, da si to ti! Se bos pac morala malo potruditi, da me prepricas, da se motim!!

lp, ježek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježek ohhhhhh sedaj me pa zajebavaš……. Noooooo kaj je narobe……
Jaz nimam rojstni dan 16. 04. 1953. To je pomota 1000000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Ne ne vem zakaj se sploh gre, da pišeš o čestitki za roj. dan.Na med. over. netu. sem pa resnično aktivna in mislim, da ni nič kaj narobe….
Najbolj važno je, da ne pljuvam in, da ne pišem brezveze…….
Mislim, da je to najbolj važno………..
Ja to si pa prav povedala, da nisem še bila na tem forumu…….

Ježek lepo noč ti želim

aprilček Doroteja

Ne zelim nic zajebavati, vse je v najlepsem redu, bodi dobrodosla tu na Tjavendanu.. Motiti se je clovesko, mar ne?

Jezek ima vcasih pac taksne popadke, dobi ene cudne prebliske, ves…in potem ne more iz svoje ježje koze..

Tudi tebi lepo noc aprilcek..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tukaaj smoo!! 🤗🤗🤗👨‍🌾👨‍🌾👨‍🌾

Odgovor na objavo uporabnika
Vanja831, 23.10.2022 ob 21:08

Tukaaj smoo!! 🤗🤗🤗👨‍🌾👨‍🌾👨‍🌾

Ker so te razkrinkali v tvoji temi, zdaj vlačiš gor teme iz naftalina?

New Report

Close