Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste dolgočasni !!!

Kako ste dolgočasni !!!

Bejžite že enkrat z tega foruma. Tako ste naveličani samo lisička, zajček marija pa še in še pa pičkica itd……. Joj kako ste prefukjeni.
Skupaj z Sašotom Janijem Štumpijem itd………
Jaz tudi znam pisati enega ljubčka pa cmokecaaaaaa jojjjjjjjj
Očitno nimate kaj pametnega za početi
Malo v razmislek

OCITNO TUDI TI NIMAS KAJ PAMETNEGA POCETI! Pa malo snofas po forumih? Temu je namenjen net in zato ti zelim obilo uzitka..Ce ga zelis se povecati skoci se malo na http://www.sirotica.com, http://www.bejba.com in podobne naslove, kjer bodo se vizualno dopolnili tvoje uzivanje.. Vidim tudi, da nisi odgovoril/a orgazemcku na Srednjih, kaj cutiis pri orgazmu in kaj ti zapaše po spolnem aktu ..Pa Cinca glede zveze abstinence od seksa in glavobola se tudi caka tvoj odgovor.. Ti pa zapravljas svoj dragoceni cas na Tjavendanu!

Lepo, da tako dobro poznas udelezence Tjavendana.., torej si tukaj cest gost! Tudi meni je tvoj stil od nekod mocno, mocno poznan!.. Ce uporabis brskalnik hitro odkrijes, da obstaja samo nekaj oseb, ki uporabljajo dolocene besede (jaz sem nasel stiri)… Lepo, da obvadas malo šolo prijateljstva in ljubezni do soljudi! Ce znas pisati “enega ljubčka pa cmokecaaaaaa jojjjjjjjj”, zakaj tega ne pises? Tu ti jih bomo zanesljivo tolerirali in jih zato ne bos dobil/a po pi.kici… Seveda smo “prefukjeni”, ker je to nasa zivljenska usmeritev. Kaj pa je tvoja spostovani “anonimnez” in kdo ti je dal pooblastilo in pravico, da z besedami : “BEJZITE ZE ENKRAT..” podis iz Tjavendana njegove ustanovitelje. Tudi ce so navelicani in v krizi, si ti najmanj poklican/a za dajanje ocen!

Ježek ima rad vse kar je zivo, ima pa dolocene pomisleke do MRHOVINARJEV!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pozdrav tebi !

Naj ti bo ! Poklonila ti bom par minut svojega dragocenega časa, ki ga sicer namenjam, le in zgolj izključno svojim zgoraj omenjenim prijateljem. Pa ga bom še tebi, nekoč sem ti ga več, pa ga ravno iz razlogov tvojega nesramnega pisanja, tebi ne posvečam več.
Menim, da si uboga, ker na sobotni popoldan tvoje misli, spletkarijo take besede, medtem, ko je meni toplo pri srcu, ko pomislim na vse omenjene prijatelje, tebe razjeda zavist in slaba volja.
Nobenemu izmed zgoraj omenjenih žal, ne sežeš niti do kolen ! Brez veze, da tebi, ki nimaš pojma o življenju takemu kot je, razlagam naše prijateljstvo. Tega tako ali tako, sploh ne moreš razumeti, zaradi sovraštva do ljudi, ki veje iz tebe, ker si nič, ker nimaš tega, kar pa jaz imam. To je PRIJATELJSTVO vseh imenovanih, tudi neimenovanih. Ne, tega res nimaš, tudi ne boš imela na tak način, vidiš tu sem jaz bogatejša od tebe. Jaz vse to imam !!!!
Zato sem bogata v svoji duši, vedno vem, da v težavah, nikoli ne bom sama. Vsak izmed omenjenih, mi bo pomagal !
Če potrebuješ pomoč, povej nam, skušali te bomo razumeti in ti pomagati, če ne, mirno jadraj dalje, dokler ne nasedeš spet in spet…..

Pa lep nedeljski dan ti želim !

nova
Uredništvo priporoča

Da ne pozabim, ježek, tebi pa ” cmoka ” !

lp, zajček

Pridem nazaj in vidim. Razdvojeno osebnost, ki ji ni para. Sramota zate anonimka. Sam sem na netu že pol leta. Na srednjih imam sicer drug nik. Nikol nesramen. Pr teb se mi dviguje pritisk. Te ljudi tukaj berem že dolgo. Pravi ljudje so, povezuje jih njihova usoda in dobro srce. Vse imam rad. Lisičko, Maričko, Muco ( se poznava kaj ? )z dovolenjem imam najraje zajčka, ker je tako neposreden( ima čuvaja-čebelico),ostale spoštujem kot pobe.
Tebe pa pomilujem, ti ni pomoči.

lp, Jaka

No, Marička, če mene kaj srbi, se pač PODRGNEM.

Priporočam, da se tudi ti malo. Odleglo ti bo.

Saso kaj srbi te. Potem si pa SRB—bi SRB–bi SRB–bi
Dobro, da priznaš

he he he he he klinc vas gleda

Kdo je računalniški uporabnik?
Definicija: Računalniški uporabnik je tisti, ki bolj ali manj pogosto zapravlja svoj čas s praznim buljenjem v monitor.
Novopečeni računalniški uporabnik (lamer) je tisti, ki se boji, da bo s pritiskom na tipko pokvaril računalnik.
Povprečen računalniški uporabnik je tisti, ki ne ve kako popraviti svoj računalnik, potem ko je pritisnil tipko.
Strokovnjak med računalniškimi uporabniki je tisti, ki poleg svojega kvari računalnike tudi drugim……

pa ni več dolgcajt, he, he…

Hmmmmmmmm…. po dolgem premisleku… pa vendarle…. kot prvo se ti “draga” ovnovka, moram zahvaliti, ker si me opazil-a… kot drugo te pa prosim, če že nisi oven… po horoskopu (ma ovni nismo taki… drekači) vsaj poskusi biti oven… ali pa se nehi drekcat.

Jani

p.s.. na enga lubija.. pa cmokija.. pa sončija…pa… ma … brez veze… s takimi ejektorji imet opravka.

Bok…. rogatec… ampak oni drugi…

Jani, res je . Ovni smo nekaj posebnega, tole tu pa je….

Aha, ovni smo pa res čisto neki posebnega. 🙂 Se opaz.. tud tle gor 🙂

Jani

Heh, ja, Jani !!
Midva že veva!

SAM RES NO.

Kako je bil ta forum včasih prijeten. Nobenega kreganja in zmerjanja. Bili smo ena taka složna družinica.

Danes ni nič drugače

New Report

Close