Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Al ste al niste dici tapravi???

Al ste al niste dici tapravi???

Alora zdej je pa že men počas tega dost!
Ma resnično,kje ste.Al bomo prišle vse kar je ženskega tuki gor,tja do vas…vsakega posebej..ga za ovratnik zahopsale in enega slinastega prpopale..hehehehehe
Ne čist zares,spovedali se boste v dno duše in dobili hudo pokoro.Takole se pa res ne dela.Pustiti nas uboge ženske duše,ki brez dicov(hihi lisiči..)ne morejo funkcionirati,kot je potrebno.
Mislim,da vas ne začnem naštevati,ker se bo potem zraven tud moj krepak glas slišal…
ma vam rečem..če vam je živlenje drago….se tukajle pofočkajte..o pokori se naknadno pomenimo..a vedite,da jo tokra ne boste poceni odnesli….Kar je ženskega tukaj gor vam polagam na srce…PoKORA MORA BIT;ČE NE JO DOBIŠ PO RIT!!!!

P.s. zde pa da vidimo,kerga je za dosti v hlačah….hmmm naj se predstava začne…****************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro 🙂

he, he, Jani! Ta je pa dobra! Kratko in jedrnato!

srečna Lili, ker je petek

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))
nova
Uredništvo priporoča

Jani..ma tebi dokazovat pa res ni treba..Mislim lepo da si se vpisal…le še overitev dobiš..sej smo zmeraj vedele da si taprav dec!!
Da vidimo naprej…a mamo še kterega???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. Aha … :))

Hja , muci , ma imam včasih teh decov kar mal polhen kufer….
…. še sreča , da me obkrožajo tisti ta fajn primerki , pa me tako razpoloženje počas mine :))

Moje mačke so itak punčke , ne :))

lisička danes tudi pogreša kar nekaj fantkov

zgleda da ne…no ja…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To postaja neverjetno, kako me mucin glas vedno najde.. Ta punca ma najmocnejso stimo na Tjavendanu, kar jaz ze dolgo trdim..

Torej, jaz ježek ponizno priznavam svoj greh, ker me ni bilo na forumu, kjer pisejo najboljse punce nase ljube in trenutno se brez varstva NATO svobodne domovine.. Zal, mi je, da se nisem javljal, ceprav so za to obstajale objektivne okoliscine, ki so to onemogocale.. Saj bi si lahko posodil kaksen notesnik in se javil iz sluzbenega potovanja.. Zato sem zasluzil vaso kazen, posebej pa mi je zal, da ste ostale tako same, ve, ki ste vse po vrsti moje besede, prijateljstva in vse ljubezni vredne..

Trdno sklenem, da bom kjub vsem ukrepom INFO v nasem podjetju, kjub najnovejsi cenovni politiki Telekoma, kjub veliki zaposlenosti, in vsem drugim obremnjujocim faktorjem, se vedno nasel kaksen prost trenutek, da se vam javim, pa tudi kaksno povem..

Zdaj ste na vrsti Ve, meni tako ljube Tjavendanke, da mi nalozite ustrezno pokoro!

Pisem v casu, ko vso zemljo tema krije in spijo Tjavendanske “rozice”…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

To postaja neverjetno, kako me mucin glas vedno najde.. Ta punca ma najmocnejso stimo na Tjavendanu, kar jaz ze dolgo trdim..

Torej, jaz ježek ponizno priznavam svoj greh, ker me ni bilo na forumu, kjer pisejo najboljse punce nase ljube in trenutno se brez varstva NATO svobodne domovine.. Zal, mi je, da se nisem javljal, ceprav so za to obstajale objektivne okoliscine, ki so to onemogocale.. Saj bi si lahko posodil kaksen notesnik in se javil iz sluzbenega potovanja.. Zato sem zasluzil vaso kazen, posebej pa mi je zal, da ste ostale tako same, ve, ki ste vse po vrsti moje besede, prijateljstva in vse ljubezni vredne..

Trdno sklenem, da bom kjub vsem ukrepom INFO v nasem podjetju, kjub najnovejsi cenovni politiki Telekoma, kjub veliki zaposlenosti, in vsem drugim obremnjujocim faktorjem, se vedno nasel kaksen prost trenutek, da se vam javim, pa tudi kaksno povem..

Zdaj ste na vrsti Ve, meni tako ljube Tjavendanke, da mi nalozite ustrezno pokoro!

Pisem v casu, ko vso zemljo tema krije in spijo Tjavendanske “rozice”…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hihi a da me cujes još u realu…heheh mislim..da bi se ti noge sibile od taprave stime..Moj glas lomi kozarce,zelezne ograje..heheheh kajneda??!!Tisti,ki me poznate!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. vuuuauuuuuuuuuuuu ………. 🙂

Bežimo, tecimo, drvimo, tole zna bit pa hudo………………
pa ravno danes, ko se mi ne da laufat……….

Bejž’mo…..

A gremo daleč ?
Ker če ne, pol gremo lahko kar peš!

zajček v diru!

heheheeh pa da še mal dodam,ko pa udarim po mizi..heheh se strese vse..hihihi boga miza rata za en stuk nižja.hahahahaha
hahahahaahahahaa

kaj ste me nasmejal..hhihij najbolj smešno se mi pa zdi,da znam nasmejat še sama sebe..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti kar tolči po mizi, jaz te že ne bom čakala……saj pravim, jo raje mahnem čez drn….in strn……navkreber v moj gozd !
Ko boš pa pridna, pridem pa nazaj !

zajček v pospešenem diru….

???????????????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, vraga no, če pa si tako huuda. Pol jo raj zbrišem, ne?
A je pr teb tud sonček zunaj ??
A veš, pa tudi znotraj mora bit, noter pri tebi u srčku!!!

zajček, ki se je za hip ustavil !

Jezek se je tud ustavil in gleda, ce se kje za kakim grmom skriva zajcek.. Soncek pa vabi v naravo, pticki so spet zaceli veselo peti, medo, pa, ko je videl danasnji soncen dan, se je z velikom zadovoljstvom spet odpravil nazaj spat.. Ce na svecnico sonce sije, bo se dolga zima, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček moj…ma sem se hecala,pa me ja nisi resno vzela.Joj prejoj..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heh, muci, seveda ne. Madona, pa saj me poznaš, dijo porko ! Je pa fajn bežat, ko nekdo tolče po mizi, hi,hi…
Pol vidiš, če si in koliko si lahko hiter. Ti kar usuj po mizi, tudi jaz sem že, sam pol je tačka bolela.
No, na cmoka, he, he, so ” mrhovinarji ” pol hudi. Raje vidijo, da se kregamo, mi se pa rajši imamo radi…….

Lep pozdrav in eskimski na, 0*0*0*0*, zajček

Vsem topel, a lep pozdrav !

lp, Jaka

Hvala za pozdrave.. Kaj pa konkretnost mucinega vprasanja? Naj ti ga ponovim: “de pa da vidimo,kerga je za dosti v hlačah….hmmm naj se predstava začne…****************”

Levcek, res si hraber, ko lovis zajcka.. Muci pa se upas niti odgovoriti.. E, ko bi ti vedel kaksna mlada macka je muca in kako ona kovtercek v zrak brca, bi bil najbrz lev!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Konkretnost ? Saj sem dost konkreten. Muca me že pozna izgleda, da sega to daleč nazaj. Je fejst dekletce, samo mal prehuda…
kar se pa zajčka tiče, ga lovim zato ker je simpatičen.
Ga že dobim slej ko prej…

lp, Jaka

muca od mene maš u dobrem kavico.

lp, Jaka

New Report

Close