Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste vsi, kaj se je zgodilo???????

Kje ste vsi, kaj se je zgodilo???????

Dobro jutro, prijatelji!
Petek je, petek, dan, ko so misli že praktično v dveh dela prostih dneh, ko se posvetimo opravilom, za katera nimamo časa v tednu. In misel na soboto in nedeljo, na bolj miren tok življenja v teh dveh dneh, nas razveseljuje.

Lisička mila, upam, srčno upam, da je tvoji deklici že bolje! In da bo tudi za vaju konec tega tedna bolj prijeten. In bolj zabaven, brez prehlada in drugih nadležnosti.

Pravijo, da bo v teh dveh dneh sijalo sonce! Naj nas sivo jutro ne zamori, naj nas v oči ne reže megla in naj nam ne bo hladno okrog srca. Ko bomo pešačili po mestu, naj nam zadiši iz pekarn svež duh rženega in mehkega belega kruha, okus po trdi hrustajoči skorjici naj nam privabi na lica božajoč nasmeh. In misel na sladki rogljiček ali sezamovo žemljico naj nam jutro naredita res eno najčudovitejših juter. In potem še vonj vročega kakava ali bele kave, ki tako pogreje dušo in srce. Vzemimo si v soboto in nedeljo čas za nekaj, na kar smo morda že pozabili ….. za zajtrk, pri katerem nam bo zelo lepo in pri katerem bomo začutili tisto toplino, ki nam jo vsakodnevna rutina počasi ubija.

Lepo dišeče dobro jutro,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ste se morda vsi ujezili drug na drugega? Smo morda
vsega prezasičeni?
Kaj se je zgodilo z nami??

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zame, ne skrbi.
Jaz nimam nikoli dovolj ! :))

cmoka, zajček

Boš pa za mene pisala te lepe jutranje misli !!

lp, zajček

Za domovino …… knedlne za vse!

Hej, heja, hejo, veselje gre………………..

veseli zajček

…. na lov :):))

Gremo ježka lovit. Mislim, da fant potrebuje malo bolj ” trd ” prijem .

Mislim tako: ” če ne gre zlepa, bo pa šlo zgrda “, he, he.

….. v lov … oborozeni s šilčki, da mu ošilimo tiste bodičke …. bohvekaj natika na bodičke 😉

Pa ne samo ježka, bemti, vsa ta moška srenja
je potegnila rep med noge in ajd …….. kot bi se
bala ………. posilstva !!!!

Fantje, če je posilstvo neizbežno, lezite in ……… uživajte!
Ampak, ne vem, kako izgleda tako virtualno posilstovo. Dopuščam možnost, da je možno in morda, res morda samo neizbežno, vendar brez njihove pomoči ne bi in ne bi šlo tako, da ne bi mogli govoriti o posilstvu brez privolitve?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mogoče smo bile le premalo ” napadalne “.

To, tudi mene hudo, hudo zanima. No, ga bomo že našle, falota!!

………. le kdo bi to še vedel?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ziher ja …. prov fine se delajo, pa da slisijo kako jih “kao potrebujemo” …. hja …. moska necimernost je neizmerna :):)))

Samo da se vrne naša ljuba lisička, ta jim jih bo že
dala po ……… !!!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja!
Samo, saj jim lahko tudi me, malo posvetimo, če je treba ! Ni problem !

ce bojo kej knedlnov skuhal 😉 pa posodo pomil :):))

He, he, pa posesat bo treba, pa prah pobrisat!

‘Dan 🙂

Matr, kje si biu?

zajči naš Jani je že priden…poglej prvi se je vpisal na novo temo….ampak še čakamo čakamo..vpisujejo naj se sam “deci”-to je ljubkovalno da ne bo pomote….hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja saj vem, da je priden. Verjamem tudi, da se bodo tudi ostali pofočkalo tekom dneva.
Ej, muca, tam te sprašujem, če te peljem jaz na seminar ??

aha….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem si zaželu :)))) da bi me kdo pogrešu :)) he he he.. mal heca 🙂 drgač pa… zutri ni delal “ke u tri dni” pa nismem potem več lezu sem 🙂 in potem opazim eno žensko moškotožje :))) pa ne morem jest, da se ne oglasim, če se tko prkupne punce sprašujejo, kje so deci :)))

Jani

New Report

Close