Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lili je car(ica)!!

Lili je car(ica)!!

Zakaj? Ker imam nov avto – beri peugeot 206!!!

Če boste po ljubljanskih ulicah v soboto, ponedeljek ali torek videli črn 206 z mariborskimi preizkusnimi tablicami, je notri sigurno carica Lili!!! hehehehe..

cmoka vsem, srečnga pa zdravga še enkrat, pa še za naprej!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, cestitam ti, srecno voznjo in sploh vse lepo… Uzivaj tudi s svojim novim avtomobilskim izbrancem, hehehe.. Ce ga imas namen krstiti, stori to pri pri polnoletnosti, ne prej…
Vse dobro želeci ježek,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lili…. da se ti… slučajno.. no 🙂 malo važiš? Ok, ok, tud jest bi bil važen 🙂 č bi imel nov avto… vso srečo 🙂

Jani

nova
Uredništvo priporoča

Čestitam Lili
Moj ima tud klimo samo, da je polet vroče pozimi pa hladno :)))
Klima je ni pa zdarva ampak ti nisem nič fouš, Srečno in varno po cesti!
LP Edi

Ljubezen je večna

Ma ne, Jani! Samo fulllll sem vesela!!! Res!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, klima pride prav, ko čakaš tamle na koncu primorske avtoceste, ki se priključi na staro cesto. Pa še nekaj takih situacij bi lahko naštela.
Sem pa vseeno bolj vesela, da jo imam, kot pa da je ne bi imela. Kdor pretirava jih faše, to se ve! Čau!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Na krst bo še nekaj časa počakal, hehehe…
Upam, da, ti vse dobro želeči ježek, ne boš brez glave tekel čez cesto. Saj veš kako je – enkrat si, potem te pa kar ni več, vrummmmmmm!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Sej vem Lili, vem 🙂 ti čist prvoščim… samo, previdno.. da nau nesreče 🙂

Lili pa črna barva preveč sonca nase vleče 🙂 . . . beli peugeot…beli bil bi pravi . . . črni res ni čisto pravi 🙂

pa veliko samih srečnih voženj z črnim peugeotom ti želim ! ! !

Sara! Sem hotela srebrnega, pa ga ni bilo več!! Sicer pa je klima in ne bo tako hudo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, Lili, Lili, tisočkrat vse najlepše v tvojem novem avtku,
da te nikoli in nikjer ne izda, da te nikoli in
nikjer ne bi pustil na cedilu, da bi bila melodija
njegovega motorja vedno “ta prava” in božanska
za ušesa, da ti nikoli ne bi privoščil bližnjega srečanja
tretje vrste, da bi bilo v njem vedno dovolj tekočine,
in …….. da …….. bi …………ti ………….v njem …………
res izgledala………in da bi to tudi vsi opazili …………
kot CARICA!!!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojla Lili..Carica bravo..Čestitam!
Sam pazi,da ne bo noga preveč tezka …..
Wowww se te kar predstavljam..heheh črna barva za automobile,pa še za takele cukrčke najboljša…(moj okuS)
Ah kaj vroče,pismo a smo mladi al ne..okno do konca dol..sicer maš pa klimo..mmmmm še enkrat ČESTITKE..dobro ga zali..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, pa muziko do daske !!

Yap , pa še enga carja noter :))

Pa velik srečne vožnje in dinarčkov za bencinčka :)))

lisička , ki bi prej ali slej tudi imela nov ČRN avto , yesss , s klimo , Lili , taki so tapravi !

Ja, veš, tko sem jaz imela zrihtan avto, ojačevalec, pa cd player notr, pa šipe dol, pa gas…….Super!!
Zdaj tega avta nimam več, ga je požrla hiša, moram čakat doolgo na novega…….če bom dočakala? Ni dinarčkov ):

Ja, seveda, tudi kakšen car bi se prilegel yeeesssss !

Zajček, ne se sekirat… Tud men je in še bo bajta k’r neki dinarčkov pojedla…. samo, mi se ne damo! Tud če ne bo črn…. bo pa nov, pa s klimo, pa…. :))

Jani, ga boš kupil ženi?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha

Hm, spet tisti pomenljivi Aha, ki toliko pove,
in nič ne pove! Aha!!!1
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, saj moj ni bil črn, bil je temno plav, pa tako zelo lep. Klime ni imel, imel pa je šiberdah, pa centralno zaklepanje, pa šipe gor in dol, pa ABS, pa poznala sem ga v dušo, tudi motor, tud popravit sem znala kaj, sem bila zmeraj zraven, ko se je doma popravljal. Ponavadi ni bilo kaj večjega, samo sem se vedno sama znašla, če je bilo treba. Zdaj ga ni več. Tudi za njim sem jokala, pa čeprav je bil le AVTO.

Ja.

Čisto te razumem. Moje sožalje. Upam, da je zdaj že bolje. Sicer pa se vprašaj, kaj bi raje imela: streho nad glavo ali avto?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja! hihihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Avto imam, samo ne takega ):
Moj odgovor : Oboje, vsekakor ! :))
Hvala za sožalje, res to cenim !

Aha :))

New Report

Close