Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Konferenca gozdnih živali

Konferenca gozdnih živali

Drage moje gozdne živalice !

Svoj dopis začenjam uradno , ker je zadeva hudo resna in pomembna.
Kot veste in ste gotovo že opazila , se bliža sredina meseca januarja in med živalicami je zaznati rahel nemir. Včasih rahlo nezainteresiranost. Morda na trenutke malo dolgočasja , pa tudi kakšno žalost smo zasledili.
Kar razločno kaže na to , da bo treba spet organizirati konferenco , kjer bomo zbrani udeleženci in člani kluba gozdnih živali. Kot smo se itak dogovorili na prejšnji konferenci.
Samo tokratni organizatorji so nekam poniknili. Jih bo treba priklicati na plano in jim predočiti , da je konec januarja ali morda začetek februarja SKRAJNI čas za sestanek!!! Sicer jim grozi , da jim odvzamemo funkcijo. Disciplinska , takorekoč.

Ajde , predlagam , da se začno zbirati mnenja in seveda konkretni predlogi !

aktivna članica kluba gozdnih živali lisička

Kjerkoli, povsod, vedno in čisto, popolnoma
cela zraven! Vse ostale propozicije z moje
strani še sledijo, zdaj moram prebrati bolj
“nujno” zadevo, ker pletem odgovor na to
že od včeraj popoldan v svoji neumni glavi!
Lisička moja ljuba, samo nikara ne pozabi na ……………. Š A L !
Z njim delaš čudeže, še zame, ki sem eno tako povprečno gozdno bitje brez imena, se pardonjeram: imam ime, tukaj poleg mene še vedno v škatlici, ne ime, podobica, ki mi obuja tople lepe spomine, ki me spomni tudi na darovalko, ki je ne morem in nočem pozabiti. Kadarkoli mi oko zapluje par centimetrov v desno, k tej škatlici, ja, takrat začutim …… sled!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Res je že skrajni čas, predlagam drugo polovico tega meseca, sem ZA Z VESELJEM

Pozdravček
nova
Uredništvo priporoča

Hmmm , me skrbi odziv !
Kje so pa zajček , pa muca , pa ježek , čebelica , Štumpi in Jani ?!
Strela božja , sem skoraj pozabila na kačico, Gabrijela in Špelco!

In kje ?

lisička komaj čaka

A hojjjjjjjj..evo mene ..ma jest sem zmeri ZA!!!!!
Kjerkoli,kamorkoli..muca pride 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Hmmm predloga pa nimam še nobenega..hmm mogoče spet kak vikend-hrana in pijača v lastni režiji..kaj pravte?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ljuba lisička, obožujem kitajsko hrano, obožujem
domači dežek, obožujem črne klobasice, obožujem
črni kruhek, obožujem vse novo, vse še ne
preizkušeno, obožujem koščke slaščic, ki so
mi ponujene v preizkušnjo, obožujem ……… ježka,
lisičko, zajčka, medotka, Zajca, muco, ………… vse
živalice, ki skušajo biti živalice, pa niso živalice, ker
ne morejo biti živalice, ker imajo le radi živalice, ……..
eh, kako močno me je zanesel ta ljubi petek, ki in
petek, pa je petek, ker mora biti petek, ampak pri
meni je petek zato, ker ker je petek in ker mora biti
petek …….. jaz obožujem vse, kar leze ino gre ……
vse, kar diši po ljubezni (bemti, kje je zdaj ta Papilon, ki je to temo začel toliko, da me je “zrajcal”, pol pa pobegnil …… aha, jaz budala, najbrž je odšel k tisti svoji “ljubezni”, o kateri je znal v sedmih odstotkih vse tako pristno povedati, da smo znali v ostalih – ne 55 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne v ostalih npr. 35 odsottnih razbrati, da je reveža zadela bolezen, za katero upam, da se ga bo dolgo držala in da ne bo tako hitro ozdravel ………. bolezen = ljubezen!!!). Jaz obožujem ……… eh, e …….. e……… e…………e. ……….. no ja, vas, ljubi moji! Vsi se poniknili, vsi ste izginili, jaz pa tukaj čakam, in ……. dočakam. Lisička, bog ti polončkaj za ………!!!!

ŠE ENKRAT – OBOŽUJEM KITAJSKO HRANO !!!!!!!!!!!!!!!!!! IN VSO OSTALO TUDI……………………
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hoj..ma kje ste res vsi..A vas je petek zametkal al kaj?
Jaz sem se sele zdej mir u bajt nardila..pa kavico skuhala.pa pc prklopila..pa dece zjagala heheh od bajte..tiste ta zoprne..zdej pa uzivam v mili tišini….
da si malo oddahnem,da spet zajamem moči in potem spet hajd na delo.Tisto nehvaležno,vsakodnevno..
Kaj zdej s to konferecno..??!!!
Zunaj je pa danes premračno,nič prijazno pa fejst mrzlo…brrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ku ku :)))), evo mene, cel in zdrav s smučanja…. ej.. pa sej človek ne verjame, da to še obvlada… po tolikih letih…. Aja, no, sej vem, da to ni tema teme… pa vseen… zdej sem ziher zravn…. in pika!

Jani

Janiii a si kero..heheh tko k sem jest, pobral aaa??’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sicer v neugodni uri sem prebral tudi to temo. Komentar bo uri primeren! Se strinjam, da potreba po konferenci udeležencev Tjavendana obstaja in nenehno visi v zraku. Na prejšnji konferenci ste vsi dejansko uživali, vendar je bilo pozneje tako kot z zgodovinskimi konferencami neuvrščenih držav! Soglasno in z iskrenim navdusenjem ste sprejeli deklaracijo in pripadajoce sklepe, ki pa so zaradi spremenjenih klimatskih razmer obviseli v zraku. Sicer ne poznam vseh detailov sklepov prve konference, vendar vem, da potencialnih organizatoric konference že dolgo ni več na tem forumu..Mogoče in Bog daj, da se motim!
Pozdravljam lisičkin klic, da se jih izvlece iz luknjic in se jim predoči dane obljube…Če ne bo prej dogovora, je marec zanesljivi stoprocentni rok, ko konferenca zanesljivo bo, ne glede na klimatske in politične razmere.. Mariči, lisička in ježek že vedo zakaj, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nisem na ” ignore “, seveda ne, vendar sama se nagibam k mesecu marcu !

Moral bi verjeti zajčku, ki ti je to lepo, jasno in glasno napisal iz lastnih izkušenj!!

Ja… sej se fuuuuuuuul kesam…. ampak, dokler ne probaš.. ne moreš vedeti :)))))))

Dobro jutro zajček….. priden, priden 🙂

Jani

,jhvj,hv

New Report

Close