Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanje ,prava mora…

Sanje ,prava mora…

Ufff sem še kar v šoku!Imela sem grozne sanje..Še zdej me kar trese od tega.
Lahko rečete ,da sem vraževerna..ampakše zmeraj po takih in podobnih sanjah se kaj norega pripeti..Osebe v sanjah so bile poznane-meni zelo blizu..pa grozno je blo..uhhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včasih se nočne more znajo sprevreč v dnevne tudi. Ampak saj smo vsega hudega vajeni, ni kej kva.

Tale ni kej kva… je pomoje pregnal vse more… tud dnevne 🙂 … si me pa spomnil zajček.. na tale ni kej kva……. ga že nisem slišal :)))))))))))))) dober je, ni kej kva 🙂

Lep večer!

Jani

Muca, ziher nocoj ne bo takoooooooooooo grozno… sigurno… in upam, da si se že nehala tresti.

Pa lepo noč 🙂

Jani

oj Jani..hello
ja sej je blo hitr dober..sam resnično se človek ne počuti oki,če mu v sanje skačejo takšnele grozljive stvari.Nasplošno je bil dan malce “težek”Nekaj čudnega je bilo v luftu.No ja jutri bo bolje,,upamda bodo sanje danes tudi lepše..
pa pa *0*0*0*0*0*0

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a jest sem pa vosek, al kaj ?
Ja, je bil res en čudno težek dan. Bi bilo bolje, ko bil bil petek 13.

Tudi ti me zmeraj razveseliš s tako iskreno pohvalo, kot je ta !! :))

ohhh Zajček ti si pa en poseben sonček…
enga posebno lepega eskimskega..0*0*0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

E, moj zajcek..Jaz sem v casu tvojega pisanja se taval po gozdu, ti pa ze na toplem… Vidis, da vcasih midva tudi zamenjava vloge, hehe.. Upam, da si ze pod odejo in da ze kaj lepega sanjaš. Če pa te še kdaj zbudijo moreče sanje, se tesno k svojemu domačemu zajcu stisni in privij…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Draga muca, zajcek in vsi tisti, ki ne morete spati; poskusite z nasveti spodaj, mogoče vam pomagajo:

PRIPRAVA ZA SPANJE:
a. Ne večerjaj po 19 uri!
b. Večerjaj izključno lažje prebavljivo hrano, zelo malo maščob in mesa. Vino pij pri kosilu.
c. Četrt ure preden greš v posteljo prenehaj s vsemi opravili, branjem in premišljanjem. Najboljši je kratek sprehod. Med hojo meditiraj in se posvečaj izključno okolju: bodi absolutno tukaj in sedaj.
d. V postelji več ne beri ali misli. Izključi vse dnevno dogajanje in popolnoma poglobi vase. Izključi vse dogajanje okrog sebe. Glava naj bo sproščena in brez misli.
e. V takem stanju občuti svojo sugestijo. Vedi, da ti bo tvoja intuicija dala odgovor. Popolnoma se zanesi na svoj notranji glas in pošteno izpelji napotke, ki ti jih daje..
f. Zahvali se stvarniku, ki te obdaja z harmonijo energije in se tako prepusti naravnemu počitku-spanju.
g. Če imaš težave z vajami za spanje reci v sproščenem položaju svoji podzavesti:

Čez noč boš dobil odgovor v sanjah ali kot intuicijo.
h. V primeru, da moraš ponovno iz postelje, se ne pozabi pretegniti, globoko vdihmniti in ponovno zavestno obrniti, da se lahko dvigneš.
i. Svoji podzavesti lahko izdaš diretno povelje, kateremu se prilagodi tvoja duševna moč.

Seveda moraš verjeti v to, sicer ostaneš v dvomu ali s svojimi starimi negativnimi predstavami. Potrebno je ponavljanje in vztrajanje, ki zagotovo pripelje do cilja.

Ja, in to je meni najtežje!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Se opravičujem, ker mi barvanje črk ni uspelo.. Da bi bilo navodilo smiselno, bi pod “točko g.” moral biti namesto font color…naslednji tekst: “Pusti me zdaj spati ali pa mi povej, kaj me zadržuje, da bi zares spal.”

html -sko nepismeni ježek,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro zajček in cel ostali forum :)))) Danes, se mi zdi, da bo gužva…. zato, sem malce zgoden :)))

Lepo jutro in še lepši dan!

Jani

:))
Dobro jutro Jani, in enako ostalim, ki trumoma lezejo semkaj.

Naj živi prijeten gozd z vasico ” Tjavendan “

malo še zaspani zajček

IN to zadnje, je meni tudi najtežje, se pravi…ne bo šlo…he, he,jej, jej.

še vedno zaspani zajček

Zajček, prevesel, lepih besed, ki vem, da so ” taprave “, se prisrčno nasmeji !!

Ej, folk, nikol ne boste verjel koga sem sanjala, pa ga ( je ) nisem nikoli videla. Odgovor najdete v spodnjem stavku:

Pri pouku ANGLeščine, so bili učenci zelo nemirni .

zajček

Tačko :))

Tačko 🙂 )

Zajček, a si tam, na uni strani večkrat? Mene je po dolgem času včeri spet zaneslo tja :)) Samo, ni blo časa za kaj več 🙂

Jani

Ha ha ha ha, a so bile potem to take sanje, kot pri muci? Zajček, a se še kaj treseš 🙂

Zdaj sem bila po doolgem času spet tam. Ker pa nikogar ne poznam, sem se istočasno kot ti poslovila. Sem mislila, da bo muca tam, pa je ni bilo. Ne, ne hodim tja sicer.

Res, Jani, za crknt. Pojma nimam zakaj in kako je stvar zašla v moje sanje. Ne, zdaj sem že oki, heh.

Ja, sej zato tud jest ne hodim kej prida tja… :)) no, če se bo kdo iz “domače” gmajne tam pojavljal 🙂 ni da ne bi š ekaj prišel :))

Lep dan 🙂

Jani

ja to bi bilo res fino ! Kok si pa dal za nakup te škatlje in vsega kar gre zraven? Prav dosti ne surfaš ane da ne, tako doma.

Kibla z monitorjem, AMD Athlon 950 Hz, 17″ monitor, Disk 40 GB, 256 RAM… 150 čukov… priklop na Volji… jah, konec tedna sem ponavadi kakšno uro gor.. med tednom pa redko… izjemoma 🙂 kot včeri 🙂

New Report

Close