Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SKRIVNOST ………

SKRIVNOST ………

Dobro jutro, forumovci!
Srčno upam, da se nas bo danes tu gori nabralo za eno dobro prgišče in da bomo izpeljali tudi ta dan vsaj približno tako, kot smo si ga zamislili. Pojdimo na pot današnjemu dnevu in odkrijmo tančice, ki mu ga je skušala nadeti noč!!! Vzemimo si toliko časa, odstrimo pajčevino noči in poglejmo v zoreče jutro, v

SKRIVNOST Zvoneta Modreja:

“Življenje je skrivnost, ki se vsakemu kaže po svoje in le sproti. Zato si pomagajmo med seboj in se imejmo radi. Kdor zve kaj več, naj to pove drugim; komur se pokaže kaj več, naj to podeli. Saj se le drug z drugim, skupaj, učimo oživeti to življenje.”

Ja, to so modrosti, ki jih resnično izkusijo le malokateri. In prav tem, ki jih izkusijo in zapišejo, sem hvaležna. Hvaležna za to, ker prenekatero od takih modrosti počasi dojamem tako, kot jo je dojel avtor. In zato, ker se ob prebiranju teh modrosti zavem minljivosti, tiste minljivosti, ki me bo oropala še tako malih radosti, če se jim ne bom posvetila, če jih ne bom opazila, če se jih ne bom dotaknila, če jih ne bom resnično živela … In radosti življenja, rojstvo jutra, milino dneva, skrivnosti noči, lepoto tistega, kar je treba gledati z več različnimi očmi …. vse to in še več bi rada delila z vami. In z vami bom delila tudi današnji dan ……

Dobro jutro in dober dan še enkrat .. vsem vam, ki boste prikukali in nas morda tudi le brali, posebej vsem živalicam tu gori ……,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in vsi ostali,
Danes si izbrala še posebej lepo razmišljanje, ki mu ni kaj dodati. Morda komu izgleda čudno, ampak tudi ta forum je zame svojevrstna šola življenja… In veliko izvrstnih učiteljev je tukaj, ti pa se posebej pogosto izstopaš… Hvala ti, kakor tudi hvala vsem ostalim..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro vsem skupaj.
Lepo je tole zapisano Marija.
Lepa je tale modrost živlenja…
Pozdravljam vas vse skupaj..Se vam opravičujem za izginotje ampak ni bil to moj namen.Saj bi kaj več napisala pa ne smem.V priliki boste vse zvedeli.Nikoli ne veš za katerem vogalom stoji cenzura..
Drugače sem dobro,še bolje bom sedaj zopet v vaši družbi…
Muca,ki se ne da!!!
Mijauuuuuuuuuuuuuu

Pepi tebi in vsem drugim en lep jutranji eskimski poljubček..z noskom seveda…***********=0*0*0*0

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej , mačkonka !
Sem ti poslala voščilnico , pa čakam , čakam , čakam odgovora…. pa nič !
Pa sem si rekla , saj ne more biti res , da NE BI HOTELA odgovorit , pa sem potem slišala , da ne veš , kam bi obesila svoj listek. A si sedaj izvedela ?
Če si , mi kaj klikni , da se pomeniva dve -tri :)))

mrnjauuuu lisička

Oj lisiči hitim pogledat zdejle..uff sem tolk zamudila…
Sej veš sopiha,piham..heheh pa še najraje predem..
Ma veš moje voščilo,tebi se je uhh kolkrat vrnilo..nekaj izgleda ni stimalo z naslovom..grem pogledat..papa…**+sporočim

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hip-hip huraaaa !!!
Yeeeesssssssss!

vesela lisička

A si spet začela z tem eskimskim cmokanjem, a me hočeš spet razkurt, kaj ?

KJE JE POROČILO ?!

že zelo razburjena lisička !

aha, aha, aha…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Saj pišem, no.
Ha, ha, tale post ti je najboljši do sedaj, vedno me spraviš v dobro voljo.
Ma, kje je mariči sedaj?

ponižni zajček

aaaaaaa? a grem pol nazaj..aaa…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nikakor !!!

Čakaj , da visiš onega pri ježkovem vprašanju !
Kar poka od teže in globine , he , he :)))

lisička , ki jo je razveselila muca

Naj živijo klinčki ::))

Evo me, zajček! Živijo klinčki!!!!! So se obnesli?
Si poizkusila? Reci, pričaj, govori, bemti, sem tako
radovedna, da sem že začela spet žvečiti!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha , se mi že sigurno sveti , o čem sta vedev včeraj pričali , he , he ….
Bemti , škoda , da me ni bilo zraven ….

zamišljena lisička

Ja, res škoda, da te ni bilo zraven.
In debata je bila tudi o ….. klinčkih in
njihovem vplivu na ………… in zdi se mi,
resnično se mi dozdeva, bolj in bolj, da
je zvečer z zakladkom ŽVEČILA KLINČKE!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Yap, o sexu.
Klinčki, madonca a jih prodajajo tudi na kile?

Klinčki gor klinčki dol, a bo že katera napisala recept kako in koliko se jih jemlje za nevem kaj…..:))

Pozdravček

jaz sem bolj zato, da probava midva !

Prijateljček, klinčki so ena taka super fina
zadevica. En micen repek, pa ena še bolj
micena glavčka, pa okus, da ga sam bog
požegna. In v tem klinčku, pravijo, je nekaj
malega ……..afr……….. in ko začnem recimo
jaz žvečiti tele klinčke, me ponese tja gori,
kjer si mislim, da me je zadelo vse tisto božje lepo, kar človeka ponese v nebesa. Samo pazi se, fante (eh, ali si ti fante? da nisi eno dekle???, bodisi karkoli, samo da si!!!!), pazi se, da si jih ne natlačiš preveč v usta, ker potem v ustih ni prostora za tisto, kar bi po žvečenju teh klinčkov raje počel!!!

P.S.: jaz jih nosim vedno s seboj, nisem pa še odvisnica!!!! Heh, heh,!!!1

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja , zlatek , to ni za povedat , je pa za pokazat …okusit , no :)))

jest bi tudiiiii, lisička

HA HA HA HA ti odvisnica ti!!! hihihihi
*0*0*0*0*0

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha!
Aha!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako pa zaneš poiskus, a kej boli???

Pozdravček

New Report

Close