Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uporabniški profil

Uporabniški profil

Kdo od forumcev lahko in kak način odpre moj profil?

Radovedni ježek, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jest ziher ne :)) Ježek… lepo jutrio in še lepši dan!

Jani

p.s. normalno tud vsem tadrugim

Kljuke , dobro jutro !!!

Vesel sem ker vaju berem , čao !!

nova
Uredništvo priporoča

Madona, Štumpantl, a si sploh še živ? No, lepo! Dober delej, pa kej se še oglasi!

Jani

Ježek!

Jaz!!!!

primož

p.s.
Kaj rabiš

Srečnga pa zdravga!!!

Hvala nic na sreco nic ne rabim. Zate vem, da lahko odpres vse, madonca saj si sef! Preverjam le, ce imas kaksnega hackerja tu, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tudi tebi Jani se enkrat dobro jutro in kratki šiht. Posebej hvala za navodila za resevanje problemov na delovnem mestu. Sem ze prilagodil domacim razmeram in poslal sefu v razmislek.. Zdaj pa cakam…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

he he he he 🙂 jaz skrbim, da so problemi vedno rešeni 😉

Ni kaj, Ježek, lep dan tud teb!

Jani

Lep dan tudi tebi Stump.., a si si podaljsal dovolilnico za izlazak?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Me ni obvestil, niti vprašal ! Dovoljenja nima !!!!

Ja , hvala Jani !
Tudi jaz gledam , da imam probleme pošlihtane po prvem sistemu :)))

prebrisana lisička

Ježek , praviš novi zagoni v novem letu ,…to ravno počnem ,namreč z novimi idejami .
lep pozdravček !

ja… če ni po prvem sistemu, ga pa toliko časa biksamo… da je problem rešen 🙂

prosim , prosim , prosim ,..hehehehe samo še malo

Kok dni ??? In zakaj? Utemeljitev!!

Šef je rekel NJA,nja, nja… Rekel sem mu, da je to pac posneto stanje – “As found condition”.. Nato je rekel: Pošlji direktorju, pri tem se je kislo nasmehnil!

O nasvetu še razmisljajoci jezek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Da bom naslednjih pet let neobremenjeno lenaril po dva meseca na morju ali dva tedna na smučanju , in da vas bom lahko v miru kdaj pa kdaj tudi obiskal , pa če je potrebno it tudi na drug konec Slovenije…

lep pozdravček !!

Da se nisi vkjučil v prodajo Uniona, ko si pri BTC zamudil? Ali si mogoče rihtaš kakšen posel v kakšnem skladu?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ohh ježek sej poznaš našega lumpa.je tko skrivnostno tiho in zadrzan,da ima sigurno neko dobro skrivno orožje…srečno lumpek!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close