Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Malo smo Pepija shackali

Malo smo Pepija shackali

Trenutno sem jaz Pepi.
Pa še verjamete mi lahko, da sem Pepi.

Hmhmhm kaj bi naredil, da bi Pepija malce očrnili.

najbrž nič. Ko bo zagledal tole sporočilo bo najbrž zeeelooooo slabe
volje, potem mu pa nič ne bo jasno hehehe.

Torej JAZ PEPI vam NE želim lepega Novega Leta 2001.

Podpis:

PEPI

hehe kva sem grd, da se kar kadi hehehehe

Muca pa v jok in na drevo….Lego kocke zlagat hehe

Mislite le mirne misli, Pepi

Pa dobro kaj maš proti meni..bemti!!!!!
Zmeda odmeda..totalna!GRRRRRRRRR jezna sem..ne bom pa jokala zarad tega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa dobro kaj maš proti meni..bemti!!!!!
Zmeda odmeda..totalna!GRRRRRRRRR jezna sem..ne bom pa jokala zarad tega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa dobro kaj maš proti meni..bemti!!!!!
Zmeda odmeda..totalna!GRRRRRRRRR jezna sem..ne bom pa jokala zarad tega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa dobro kaj maš proti meni..bemti!!!!!
Zmeda odmeda..totalna!GRRRRRRRRR jezna sem..ne bom pa jokala zarad tega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa dobro kaj maš proti meni..bemti!!!!!
Zmeda odmeda..totalna!GRRRRRRRRR jezna sem..ne bom pa jokala zarad tega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Matrrr sem jezna nate!!((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Živjo Muca draga Muca.

Ej nič nimam proti tebi.

Saj jaz nisem Pepi. Jaz sem nekdo drugi, ki se predstavljam kot pepi.

Hehe. Ampak sem uganil od Pepija geslo in sedaj sem malce
nesramen. hehe..

Muca ali te lahko malo “požgečkam”, da se ti bo dlaka naježila hehe..

pozdravček PEPi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hm.

Dobra šola in šala ni kaj! Nekdo ima pač čas, sicer pa res ni bilo tezko …Glede da ne morem vec biti Pepi, ker ne morem spremeniti gesla, pozabite na to ime in bodite mi vsi prav lepo pozdravljeni…

Mislite le mirne misli, Pepi

ne razumem nič, povej prosim !

Jest pa razumem ena podla neslana sala.Pa kaj mislis da bi me res lahko zavedel,da si pepi.
Nevem zakaj se tko hudičevo popaš name!Nebom ti povedala kdo si,sam najbolj veš!!Če ne se pa poglej v odgledalo.tele igrice so bolne,totalka.Hja se me da na tak način sprovocirat ja ..če je bil to tvoj namen ti četitam!!BRAVO!!

P.S:glede pravega pepija pa takole,mu ne sežeš do kolen..hudo je le to da si se prav usedel na njgov nik.Jebela kaj mi tega treba.mam dost sranje ze doma.Zelo sem jezna,besna..jeznaaaaaaaaa!!
Pa veliko uzivanja ob tej moji eksploziji..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ali mi lahko kdo pove, kaj se dogaja ???

Ma , en kao “duhoviti heker” je ponucal Pepijevo geslo , pa se zdaj malo igra.
Tako , da bo Pepi v ponedeljek nekdo drugi .
Nič takega , da je le najin Pepi še vedno dobre volje :))

lisička

ocitno si “nekdo” ne zasluzi zajckove in lisickine pozornosti pa se posluzuje “dirty tricks” 🙁

ne daj se Pepi .. ne daj se godinama ……

knedl 🙂

pa misliš da je dobre volje sigurno. Mene zdajle kar neka jeza daje, za vse skup, stalno eno sranje, ko pa gre za pepija sem še bolj občutljiva! Joj lisička moja.

yap !! Ne daj se pepi!! Lisička, čebelica in jaz te imamo rade.

le vkup … le vkup …..

Zdruzeni smo mocnejsi :):)))
(huh …. se slisi kukr predvolilna agitacija) :):)))))

le vkup … le vkup ….. uboga gmaaaaaaaajna .. ….
za staro pravdo zdaj bo drajna …… grad gori …. grof bezi ……
vino tece naj se tece kri ……

mi se pa ne daaaaaamo :):))) knede 🙂

knedlni :):))

, kijemickenkrvolocna

Izgleda, da sem jaz za na luno. Ali prepozno štekam kakšno stvar, ali pa jo sploh ne. Ali pa sem premalo zlobna, da bi poznala vse zlobe in intrige tega sveta, ali pa sem tako zelo naivna.

čebelica, sem izgubila tvoj pravi mail, pa sem ti pisala kar na tega tu zgoraj. pejt čitat !
No, zdej sem tud že unga našla 🙂

knedl, knedl :))

lepo prosim, ce mi na un taprav drevo pribijes pisemce … ker una umetna hosta ne dela :):))))

knedl 🙂

Hej , brez panike , prosim – je že zgodovinska Švejkova izjava !
Predpostavljam , da imamo (skoraj) vsi tule nadpovprečni IQ ( če držijo razna testiranja in meritve ob vseh mogočih vstopih in kandidaturah za šole in službe – ja , tudi tam že !!) pa se nam zato ni treba dokazovati z razkazovanjem računalniškega znanja ali pa zgolj domiselnosti (saj kot pravi Pepi tudi te ni bilo treba ravno veliko :))
Pepi bo junaško premagal trenutno prijavno krizo in se z vsemi sredstvi boril dalje !
BTW – he , he , a ste opazile , da me spet nese v vojaške vode , med prazniki bi že skor pozabila na uniforme , če to ne bi bilo tako globoko zasidrano v mojo (pod)zavest , da prej ali slej plane na dan :))

Za Pepija – z novo prijavo naprej !!!

tudi že rahlo krvoločno nastrojena lisička

????
A se ti je posvetilo kaj , kar se meni ni ?!

sumnjičava lisička

sem ravno hotela čebelico morit z računalniškim vprašanjem, pa mi mail ne dela, zdej pa men ne, ma hudič. Takoj ko in če izvem te obvestim, to je čisto logično !!!

Prekoracujem datum svojega pojavljanja na Tjavendanu. Hvala muca, borila si se zame, kot da sem tvoj mackon. Tega ti ne res bom nikoli pozabil, ceprav nimam carobne moci, da bi ti lahko vrnil to vso tvojo dobroto… Slutim tvoj naslednji usodni zivljenski korak in ga v dusi podpiram, ker vem, da to lahko naredijo le najbolj hrabre in poštene macke! Muca res iz srca ti zelim vso sreco, enako pa tvojim dvem muckom.. Če sem kaj zamocil, bodi dobrohotna, kot znas biti le ti…

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close