Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gremo naprej……

Gremo naprej……

Božič je za nami..upam,da ste ga vsi prav lepo preživeli ob svojih najdražjih…
Danes je nekje vmesni dan..dan počitka in priprava na najdaljšo noč!!Kako se počutite..sami veste..kako pa še bo bomo videli..
Zunaj lepo mede sneg..
Torej prava zima zunaj kima,kje ste tjavendanovci?
A gremo naprej?
Poljubčke vsem ********************************* so frišni…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muc, muc… energije ti pa ne zmanjka 🙂 pr nas tud mede.. sicer ga še manjka do pol metra… Božič smo preživeli, zdej pa veselo v najdaljšo noč…. Nej vam bo kljub slabemu vremenu lepo… VSEM… Tjavendanovcem!

.

… a ni danes Dan samostojnosti …..

B.

nova
Uredništvo priporoča

muc muc muc

Ja Božiček je za nami tako, kot je jani omenil. Sedaj pa najdaljša noč.

Imele sem se lepo razen mi ni bilo vseeno, ker je hčera šla na počitnice na Štajersko.

Zeloooooooooooo jo mamica pogrešaaaaaaaaaaaa

Vsem vam želim lepo dolgo noč. Pa saj se še beremo, do takrat.

Tjavendanovci bodite mi pridni in sem še gori pišite.

Pišite, kaj še čakate????

Pozdravček
mery

Točnoooo pišite kaj čakate..heheh a vas je zamedlo?
hehehe kako lepo sneži…pada snegec juhejjjjj!!!
A muci,da bi zmankalo energije NIKOLI!! Le včasih jo porabit vso ne more..heheehe
Lubčki moj…..adiamooooooooo baci,baci baci djambo..e chikichikichiki-cikitahehehehh
pa
pa
*********
mijaaaaaaaaauuuuuuuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha muci, na cmoklna :))

wowwwwwwww hihihi
mmmmmmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ufa, Jani!! A si ti jasnovidec? (kljub nejasnemu vremenu… hehehe…)

Mene je do zdajle že skoraj zamedlo, madonca, pa kar še, pa še, pa še…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ojla, mačkica! A te je že kaj zamedlo?

He he he LILI, n’č jasnovidec, če pada sneg pri nas…. ma ziher pada povsod po Sloveniji… še na Primorskem 🙂 Lepo sneženo noč…. pa vsaj …

jujjjj bambi…cmoka
heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca dober vecer,
moram te pohvaliti, da lepo skrbis, da nas TJavendan ostaja ziv tudi v teh casih, ko nekaterih kljucnih fac ni tukaj gor…
zasluzis ***********************************************************************++++++++++++++++++++++++********************************************************************++++++++++++++++++++++++*********************************************************************
lepo se imej se naprej..

Mislite le mirne misli, Pepi

Zajci pravkar sem prisel s svojo zverino iz sprehoda. Nocoj je imel bliznje srecanje z enim velikim snaucerjem. Na sreco je pametnejsi popustil.. Nato je hotel dohiteti srno.. Ko ga s tezavo le priklicem k sebi ima tako nedolzen pogled, da se mu na koncu nasmejem… Imej se naprej lep vecer.. in posiljam ti eno vroco nocko:
CCCmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmooooooooooookkkkkkkk!

Mislite le mirne misli, Pepi

Mucaaaaa! Cmokaaaaa!

hihihihihi

saj veš od koga !!!???!!!??? :))

hjaaaaaaaa recimo mal se svita..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ku kuc! hihihihihihihihihi… :))))

bučka heheheheh lep nik maš hahahahahaha kaj delaš..
a greva žurat dons..?????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne, ne bunka! hehehehehehe

Dajva se zmenit, da narediva en nenapovedan obisk, sej veš kam.
A si za to?

ah ..ma ne no..pejva raj…ejjjgreva zurat no…vem za nekej zelo dobrega
hahahaha…..super scena..tud tam nekam v blizino
ajdi …

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oooooooooooooooooook. Ni blema!!!! Ti samo povej kako in kdaj!!!

Zlati moj Bincek ! Vidiš, Pepi, da je v njem veliko dobrega, vidiš njegov pogled…….o. iz njega bo še veliko, samo potruditi se morata oba. Budno spremljam vajin napredek….

Nočko obema, zajček

gremo naprej!!!

New Report

Close