Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zima bela

Zima bela

Zima zima bela vse si s foruma vzela.Kam ste se vsi pomrznili??????

Ljubezen je večna

Mijaaaaaaaaaaauuuu,mene nič ne zebe.Mi zima nič ne more.
Me greje ljubezen.
Ljubezen večna.
Ljubezen srečna.
Če prisluhneš,boš slišal,kako predem…brghhhhh,hrhhhh,brghhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober večer Edi! Ne, ni mogoče…Ljubezen je minljiva…ni večna…
Lahko noč Edi!
Lara

Lara

zima nič kriva,
ljubezen nič kriva,

kriva….sobota.

ponedeljek bolje!!!!!

ljubezen pa je bolezen k*se pozdraviti ne da.

Ne Lara,poglej raje takole!
Ljubezen je in bo!
Ljubezen sama nikoli ne umre in ne mine.Ljubezen je kot začaran krog;pride in gre….Ljubezen osrečuje,napolnjuje in na nas pozitivno deluje.Včasih se le malce z nami poigra,si izbere drugo pot in čisto tiho odbrzi mimo nas.A nas spet ulovi ,ko najmanj pričakujemo.
VSE TO JE LJUBEZEN!!!!

Verjami,ko bo ljubezen minljiva potem bomo tudi mi samo še lep spomin preteklih dni.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Verjemi muci ona očitno ve
Ljubezen je večna samo mi in naši ljubezenski cilji nismo.Verjemi v ljubezen in ljubezen bo verjela vate…Vedno obstaja nekdo, ki te ljubi in nekdo morda čisto drug ki ga ti ljubiš samo včasih tega ne opaziš….zaradi gozda ne opaziš drevesa.

Lep vikend vsem

Ljubezen je večna

Rad bi vas spet vse skupaj pozdravil , vam voščil lep in sončen dan
-Za stare in nove TJAVENDANOVCE ljubčka , šapa in veliko dobre volje
Štumpi pa mora dežurat za šankom

Dober dan, kljuka stara in musketir… Pri nas res sije sonce in snega so ostale le se posamezne bele zaplate.. Bom moral malo ven, da se nadiham svezega zraka…
Drz se in lep dan se naprej…,

Mislite le mirne misli, Pepi

OOOOO lej dva mačkona!!
MIjaaaaaaaaaaavvvvvvvvv mauuuuuuuuuu
bgrhhhhhhhhhh,brghhhhhhh,mijav-mijav
Pozdrav obema in na smrčka ************
mijau-mijau

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidim, da se o tebi nisem zmotil, res znas biti prikupna in nezna muca…

Mislite le mirne misli, Pepi

štrumpi, a veš,da se dobi v tvojem barčku res dobra smetana…vseeno katerega ranga je.Tistega s kelnerjem pa nisem upala….saj si bil ti..ne?

Dan Edi! Kako sta oba u Muco lahko tako trdno prepričana? Je res večna, ta ljubzen? Zakaj pa je moja umrla? No? Pozabil me je…
Lep dan obema, vama verjamem, saj očitno vesta! Prepričljiva sta…

Lara

Dober dan Štumpantel! Hvala lepa! To je pa lepo od Vas. Pa še poljub sem dobila. Lepo!
Lep dan tudi vam!

Lara

Dobro jutro, Edi.
Prav imaš, prijatelj. Je, ljubezen je večna,
vendar smo mi tisti, ki jo moramo negovati,
zaradi nas je večna. Ljubezen je taka in drugačna.
Vsakdo ima svoje pojmovanje o ljubezni.
Za nekoga je potreba po ljubezni čisto majhna,
za nekoga je nikoli ni dovolj. Obstajamo pa zato, ker znamo ljubiti, intenzivnost ljubezni je naša stvar. Ljubiti in biti ljubljen pa je hrana, ki je ni mogoče dati v lonec! Je hrana, za katero se moramo boriti in vedno znova in znova dajati, kolikor lahko. Le tako lahko upamo, da bomo toliko, kot potrebujemo, tudi dobili. In ljubiti, dragi moj Edi, je nekaj najlepšega. Ljubiti tako in drugače. Ljubiti s hrepenenjem, z upanje, da morda nekoč to ljubezen dobiš vrnjeno, ljubiti z vso možno stratstjo do bolečine, ljubiti tako močno, da je to jutranja budnica in večerna uspavanka. Ljubiti tako, da se cel dan nežno smehljaš, ljubiti tako, da od ljubezni zaboli celo telo. Ljubiti, to pomeni – živeti. In živeti – to pomeni ljubiti tako močno, da ima človek cilj v življenju. Le kadar ljubiš, si človek, le kadar ljubiš, si tisto bitje, ki lahko nekaj da in nudi in ima pravico nekaj sprejeti. Ja, in za tako ljubezen se moramo sami truditi. In trud je vedno poplačan. Kadar ljubimo, živimo.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kljuka hvala !
Mislim da danes ne bo gužve in se bom lahko tudi jaz malo pretegnil noge
heheheeh, lep dan

hohohohohoh

🎂🎂🎂

New Report

Close