Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tip Ponedeljek

Tip Ponedeljek

Ali ste že kdaj slišali za človeka, ki pride v ponedeljek v službo in reče dobro jutro oh spet ta ponedeljek, komaj čakam da bo petek in to ponavlja vsak ponedeljek.

Človek razmišlja kako bi mu pomagal, ga vrgel na finto pa mu rečeš živjo danes je torek kako si kaj, on pa oh ta torek komaj čakam da bo petek. Ko pride petek zjutraj reče, dober dan in oh šele osem je ura komaj čakam da bo tri.

Pa sem probal z drugo finto in sem mu v petek ob dveh rekel ufffff spet bo vikend komaj čakam ponedeljek, pa ni vžgalo!

A imate tudi pri vas take modele, človek nehote dobi očutek, da mu je v družbi in seveda službi grozno z nami!

Medo

Mora biti pa res večni nezadovoljnež.
Preveč se dolgočasi v službi.
Naložite mu več dela, pa bo hitreje minilo.

Dobro jutro, Hubert.
Ja, poznam tak tip človeka, ob katerem bi,
če bi ne imela živcev kot slon, znorela. Gledam ga
v oči, gledam in gledam in ga vprašam: ej, fante, kaj ti pa je. Si že začelo, ti dvaindvajsetletno bitjev resnici že sploh prav živeti, da imaš PRAVICO tako DOLGOČASNO živeti! In je bral časopis za mojim hrbtom in stokal, približno tako, kot opisuješ ti, dokler se meni ni dvignila pokrovka in se mi je, kot pravi naša ljuba lisička “predrl tur”. Eh, potem sem pa šla z vso svojo bojno opremo v boj: fanta sem vprašala, kaj mu je, da si sam sebi in drugim okrog sebe tako močno greni življenje. Nakar pravi: Oh, Marija, rad bi delal, rad bi res nekaj delal in res nekaj pokazal!! In smo šli dalje. Fantu smo poiskali tako delo, da se je ponedeljek potegnil do petka in ima še danes cel njegov teden premalo dni in premalo ur!!! Eto ti ga na, pa smo ga, fanta, spravili v red. In ne stoka več, zdaj stoka drugače, zdaj pravi: oh, ko bi ta dan imel vsaj še dve uri!!!
Tako je s temi tipi ponedeljek. Jaz pa sem tip, ponedeljek, torek, sreda, četrtek, petek, sobota, nedelja, ponedeljek …….. eh, kako lepo je priti v ponedeljek v službo in misliti, kako lepo je bilo v nedeljo peči jabolčni zavitek in v torek študirati, kaj bom v sredo popoldan skuhala za četrek in v petek že iti v trgovino po skuto za skutni štrudelj, ki se ga bom lotila peči v soboto, da bomo v nedeljo lahko stokali, kako je bil dober in spekli še enega ……….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Da mu delo nalžim potlej bo šele vpil po petku!

No zajček vidim. da skoraj edini skakljaš na tem koncu gozda, naša medvedka Marija malo kuka ven iz tiste luknjice, jaz medo pa lutam tukaj po tej goščavi, bemti jo bom kar ubrisal v tisti bife pri Zažganem Hrastu, tam imajo dobre fotelje iz korenin in kelnarca ima tako lep kosmat repek, da dol padeš.

Medo

brrrrrrrrrrrrr ……. drugic bom mogla s kovtrom naokol frcat …….. brrrrrrrrrrrrrrr

dddddoooobbbbrrrrroooooo jjjjuuuutttrrrrooooooo :):):):)):)))

bzz brrrrrrrr bzzzz

Dobra je ta lekcija, delo definitvno krepi ne pa krepa človeka.
Imel sem tipa na praksi, ki me je vprašal ali imate delo, sem rekel čakaj malo takoj se bomo zmenili samo to še opravim, on pa, ne ne nisem mislil delo, mislil sem Delo (časopis). Pa ni bil napačen poba prav dober je bil samo rekel je tisto kar mu je v tistem trenutku padlo na cesto.

Medo

Jaz se rada ustavim pri tretji smreki, na gozdni potki 16. Tam medoti igrajo nogomet. Pa spijem en kofetek, pa prižgem cigaret, in jih opazujem. Lepe ksihtke, močne šape, pa tace, ko pa me kateri opazi , izginem. Če pa je zraven lisička, sem korajžna, da je kar kej.

Dej no a veš da nisem vedel je to kaj novega, daj lociraj mi približno kje je to. Jaz bi tudi rad kdaj pa kdaj s šapo kašno žogo nabasal, zadnjič ko sem dal gol, sem preveč kremplje stegnil pa žoga dušo sputila, pol so me pa ven vrgli iz ekipe za Redko Poraščeno Gozdno Prvenstvo.

Medo

Nak, tega ti ne smem povedati. Se še vedno bojijo za žogo. Lahko se zadeva ponovi, pa še kakšna žoga dušo spusti.
Bom se pozanimala, v kateri šport bi te lahko vključili prihodnjič. Mogoče, bi se midva lahko pomerila v hitrem teku čez drn in strn. Saj bi bila fer igra, moči so enake, hitrost tudi.
(pa sem ga)

Lp, Zajček

Kljuka !
Blagor vam ,da tako razmišljte , kaj pa naj jaz rečem na to ….(kurc pa VESELI DECEMBER ) Vsak dan dežurstva , razen 25 in 26 .
Važno da imate vsaj VI kak dan frej !
lep dan !

Ja, ti imaš pol nekaj kar mi nimamo ( cvenk). Ti ga nimaš cajta zapravt, mi ga pa imamo.

Kdaj ,če bumbar skoz tu zvami visi ::))??

Eh, zajček, zdaj si ga pa res! Mislim, tisto, z močmi,
hitrostjo, a si pozabil, kako se medvedje premikajo,
nisi videl mene, a? Počasi, na eno stran pol ure, na
drugo stran druge pol ure …… Misliš ti, da smo vsi
medvedki taki, kot je tisti Mouglijev Bagira, a?? Čaki no, a je bil medo Bagira, a je bil to leopard? Eh, pomagajte!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja, to je pa res nerodna stvar.
Bomo raje mi kar tja prišli, pa bo boljš. Vsak bo enega gosta postregel in bo zadeva laufala, boš vidu.

A ti posodimo enega, a si ga boš vzel,
če ti ga prinesemo, tja v BTC ?? Kako
naj ti ga zavijemo. Bo rdeča pentljica okrog
torka dobra?
Mariči

Ojla, ali ste opazili, ste sploh opazili, da imamo spet normalno barvo, ni bljak, bljak, blajk, senfasta, da imamo spet modro novo in NOVO Z RDEČO BARVO!

HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAA – PRIMOOOOOOOOOOOOŽŽŽŽŽŽŽŽŽ!!!

Uf, se derem, da me grlo boli, nimam nobenega glasu več, po glasu malce spominjam na Vlada Kalembarja!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nak teka ne maram prevč, če je gozd zelo poraščen se mi pri hitrem teku lahko zgodi to, kot zadnjič ko sem v full brzni v bukvo treščil ker nisem zvozil ovinka pri deviški smreki.

Lahko bi pa šla ribice žgečkat pod škrgami pa, da vidimo katera se bo bolj smejala. Zadnjič sem eno malo za hec, pa je prišel ata in me je s plavutko usekal po riti, tako da se mi še danes pozna oddtis z luskinami vred. Tolk je počilo, da so kar kocine frčale naookoli, najbrž je ata mislil al pa brat saj ne vem kdo je bil točno, da jo bom pojedel, jaz pa sem hotel samo malo družbe in heca.

Medo

Ha stump, samo malo obrni zadevo in to je: V VESELI DECEMBER Z VESELIM K….cem. Če si zamisliš, da je tvoj prijatelj dežuren cel december, ma ni boljšega, samo če bošzmogel?

Medo

Kaj sta opravila v Vrčku ?

hehheheeheheh, Nekdo je zadnjič izjavil Pepiju :
Iz tvojih ust v nebesa ,….
Še unga (k……ca) sem zanemaru zarad tega monitorja . hehehehehe
Zadnjič mi je reku , če nebi bil primoran na malo potrebo , da ga nebi tud pogrešal ,..heheheheh

A veš, da se meni dogaja podobno eš malo pa bom šel z mitorjem lulat!!

Medo

Pol pa kar podpazduho monitor , bomo skupinsko …gledal kako p ip ip ip i

Danes bo povedala. Pejt pogledat en primerek je pustil tam.

Samo prej štrom ven potegni, baje trese ko hudič ko ti v lulčka useka.

Medo

Ampak če maš čas, zdejle skoč tja, boš vidu. Pa mi povej, kako se ti zdi.

Ni čud’n da se ga zmeraj vstaš’m , ko ga dam iz hlač,…hehehe

New Report

Close