Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno je lahko jutro ……..

Kakšno je lahko jutro ……..

Dobro jutro, Tjavendanovci,

vsem, ki boste prišli gori, vsem, ki boste
samo brali in nič pisali … vsem tistim, ki ste v
službah, vsem tistim, ki ste doma …….

Posebej lepo dobro jutro tistim, ki boste kljub vsemu
le namenili pogled temu forumu. In posebej lepo dobro jutro tistim, ki ste se morda vrnili z dopustovanja, s službene poti ………

Danes sem zjutraj napisala hčerki listek, da ji želim, da se ji ta dan izteče tako, kot si sama želi, vendar pa bo morala k dnevu, kakršnega si pač želi, zagotovo tudi sama nekaj prispevati…. pomagati dnevu, da se res obrne na njeno stran.

Že res, da ne moreš mimoidočemu ponuditi nasmeha za petnajst tisoč tolarjev, če te poprej nahruli šef in se sploza nadte. To drži…. pa vendar …. česa pa je pri tem kriv mimoidoči, ki nam je tako toplo zaželel dobro jutro in stal poleg nas kot kup nesreče ob pogledu na naš jezni obraz, zavedajoč se, da ga je morda malce pobiksal, ker nam je rekel “Dobro jutro” !!! Nasmeh na njegovem licu počasi dobiva neke čudne grimase, se preoblikuje v zatajevanem strahu v nekaj, kar bi naj bilo podobno nasmehu, pa ni to, pa nekaj, kar bi naj bilo podobno nasmejanemu strahu pred našo zlovoljo……… eh, eh, eh. To ne gre. Rešimo človeka te mizerije, nasmejmo se mu (ponudimo mu nasmešek ….. vsaj tisti za pet tisoč tolarjev, saj je všet v našo ceno, ha, ha !!!!) in mu vrnimo pozdrav, saj ni on kriv ne jeze našega šefa, ne naša jeze. In ko smo to naredili, se je naš slab dan zagotovo, čisto zagotovo, prevesil v začetek boljšega dne.

Toliko lahko za začetek dobrega dne naredimo sami. In še več. Čisto malo, res čisto malo je potrebno, da se naš dan, če že ne začne lepo, pa vsaj nadaljuje.

Še se mi motajo po glavi lepe, čudovite reči, misli, stavki, besede, s katerimi bi vas rada spravila v dobro voljo. Morda čez dan kaj več (by the way: danes je moj šef na službeni poti in sekirancij zagotovo, vsaj z njegove strani ne bo ……).

In zato se bom sedaj od samega veselja in radosti preselila v mislih, upam, da skupaj z vami, na kupček mahovnatega zelenja v grmičevju, od koder opazujem, kako skuša sonce prodredi zkozi zaraslo goščavo zelenega vejevja. In takrat pomislim na to, komu bi podarila nasmeh in komu bi ob tem povedala, kaj to pomeni:

“Ljubav započinje osmijehom,
raste poljupcima i završava suzom.
Svaka budućnost se gradi na prošlosti:
ne možete uspijeti u životu,
ako si ne oprostite pogreške,
i ne zaboravite slomljeno srce.”

Eh, koliko je resnice v vseh teh besedah. Zamišljam si človeka, ki je to napisal: kaj vse mu je hodilo po glavi ali kaj vse je revež prestal. Ampak …….. očitno je prestal, ker je lahko to zapisal. In ……….. prestali bomo tudi mi …………

Vaša Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in vsem zaspancem. Spet je novo jutro, spet nov dan.
Trudila se bom, da bo lep. Samo ne vem, če mi bo uspelo.
Heh, mariči, tebi bo fino, ker ti je šef skliznil izpred učk.

A ste gledali film Goooooood mornig vietnam? Če ste potem veste kaj pomeni to:

DBROOOOOOOOO JUTROOOOOOO TJAVENDAAAAAAAAN!

Hej imejte se fajn, moški svet potipajte kašno sodelavko (diskretno in dostojno), boste videli da bo vsaka deseta prijetno presečena od ostalih devet boste sicer dobili klofute, pa nič zato boste vsaj vedeli da ste živi in zdravi če vas bo bolelo, pa še zdravo rdečo barvico ličk boste imeli he he.

Marči cmok tu in cmok tam

Medo
nova
Uredništvo priporoča

Veš, ljubi moj zajček, en šef je šel, žal pa
je prišel drugi. Eni imamo na žalost tako srečo,
da smo razdeljeni na več koncev in če ti uspe,
da “odide” eden, ziher prideta na njegovo mesto
“dva”. Ni blema, bomo porihtali, se oborožili z
nasmehi, dobro voljo in pahnili ta voz naprej!
Uf, danes je že torek, prekmalu bo spet petek!!!
Ej, Hubi, to je bil le delni odgovor na tip ponedeljka!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kam pa greš Hubi?

Kako kam ne razumem????????

Medo

Uf, zmotilo me je tisto: Hej imejte se fajn, pa sem se ustrašila, da nas za danes zapuščaš.
Samo, da si tu, pa je oki.

HMHMHMAhmhmhmhmhmhmhmh … sovražim……sovražim hmhmhmhmhhm …
ma saj veste – kaj !!!
Dobro jutro in lep dan !

p.s. Nekoga tu pogrešam !!!

Ma, Štrumpi, nikar ne sovraži, nikar …..
Veš, tudi nekaj dolgega mora vsake toliko
časa biti, če ne …….. ha, ha, ha!!! Mora!
Ne sovraži in ne pogrešaj, pridejo, vskočijo,
izskočijo, berejo, morda se celo smehljajo,
kdo bi vse to vedel, tudi kljuka pride, verjemi!
Jaz verjamem, jaz verjamem, jaz verjamem,
ker mislim, da kljub vsemu, kljub vsemu nisem nikoli nikomur ničesar …… slabega storila………….
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pogrešam pepija!!

A ti bhi se rada spet malo Otresla (drevo ., pa listki ..) hahahahahaaha

Aja, Štrumpi, še nekaj. Saj je samo zjutraj …………
če si opazil, videl, ………. saj je samo zjutraj res….
dolg……………. a nisi videl, a………. samo zjutraj!!!!!!
Pol čez dan se pa vse počas skrajša !!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, že dolgo ni listja gor.
Ima pepi hudo važno delo, da ga ni.
Da ne dela za CIO ?

oky…. oky …Skuza mi …..bom …potrpeva heeheheheh

A mene :))

lisička , ki se reži že zjutraj , ker en njen prijatelj na sliki zgleda , kot bi imel dolge skodrane lase in bil našminkan z roza šminko , he , he , he , he ……..

Ma sem čisto podabu (pozabu) , mogoče se pa pripravljana poletje , ko bo drevešček začel cveteti .

Hudimana, do takrat je pa res mal predolga….

Sumljivo !

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, prišla je prišla, uauuuuuuuuuuuuaaauuuauauaaUaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, prišla je prišla, uauuuuuuuuuuuuaaauuuauauaa

Men se bo čist zarolal!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Brzdaj se , ženska !
Ja kok si pa stara :))

lisička , ki skuša delovat pomirjujoče

Od hudiča , ti rečem !
Ma je pa lep :))))

nasmejana lisička

ziher ma srajco oprano s Persilom :)))))))))))

bzz bzzz

kaj veš eni mamo dolge predpriprave , heheheehe

HEJ , a meni pa nič ?!

užaljena lisička

OOOOOOO, kdo je pa ustal , heheheheeh
Sorry za včerajšne barve – niso bile nastavljene , …
Pogrešam ŠE nekoga
lep dan

New Report

Close