Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povsod lučke, lučke, lučke ……

Povsod lučke, lučke, lučke ……

Dobro jutro, forumaši. Očitno nas je
za današnje dobro jutro želel presenetiti tudi naš
moderator Primož in nas iz decemberske sivine
skušal popeljati, vsaj z očmi, v pomladno nežno
zelenilo ………
Jaz, bumbar, pa pridem v službo, odklenem šefu
pisarno, sedem za ta moj preljubi PC-jček in se najprej vprašam: Ti ljubi bog, kaj pa sem spet narobe naredila, da je zdaj pa vse zeleno? Kateri gumb sem spet napačno pritisnila? No, malce spremembe zagotovo ne škodi.

Tako premišljevanje me je zajelo tudi danes zjutraj, ko sem se peljala proti službi. Spomnila sem se na Perlino temo o veselem decembru, saj se v zraku resnično že čuti tisti praznični nadih. Lučke so že izobežene povsod, vsako bližnje drevce, še tako grdo rastoče, skrivenčeno in nebogljeno v svoji grdosti, ,je dobilo svetlikajočo se praznično obleko in bo tako cel december in januar bleščalo v svoji lepoti in doživljalo svoj labodji spev. Vsaka bližnja, podnevi še tako neopazna hiša bo dobra dva meseca ob prvem mraku v naših srcih povzročala tisto napetost, ko bi v svojih srcih najraje glasno vriskali.

Vsa ta predprazniča evforija resnično prebudi v nas tistega otroka, ki se smeji vsakemu mimoidočemu, ki pozdravi vsako bližajoče bitje, bil poznan ali nepoznan, ki hrepeni po tem, da bi storil nekaj lepega, nekaj prijetnega, ki mrzlično kupuje darila, najlepši papir za zavijanje, pa velike pentlje, da pripravi paketke, s katerimi bi rad razveselil vse okrog sebe. Na durih naših domov so že izobešeni adventni venčki in naš dom je kar naenkrat zaradi tako male in drobne reči postal drugačen, toplejši, prijetnejši, zanimivejši, pestrejši. In že razmišljamo o mahu, o ovčicah, pastirčkih, ……….. !!!

V takih dneh človek niti bolan ni več. Veselje in radost do življenja se prebudita v njem s tako silo, da morda celo v službo rad hodi …….???? In se ne zgodi, da bi ….. hotel ……… od zdravnika ……..

“Gospod doktor, potreboval bi potrdilo, da ne morem delati!”
“Kaj pa vam manjka?”
“Ja, potrdilo!”

Ja, en lep, lep, veselja in radosti poln dan, vam želi
vaša Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, dobro jutro. Tudi moje butaste oči, niso mogle dojeti tega zelenila. Ampak, je prav prijetno gledati v to zelenje. Če si zamisliš še malo sonca, se zdi, kot, da bi na ta forum posijala pomlad.
Marija, dobro jutro tebi in vsem ostalim.

Mitja

p.s. Tudi meni manjka potrdilo

Marija in Mitja,

še en butec se je priklopil in ostrmel, kaj vendar se je zgodilo tukajle. Pa kot kaže, gre resnično samo za preobleko. Ostalo ostaja “po starem”, upam vsaj.

Upam, da je bil vajin vikend in seveda tudi vikend vseh ostalih miren in prijeten. Tale trenutek pa je enak, kot je bilo že toliko trenutkov prej in kot jih še toliko bo: Just another blody Monday… Let’s go!

Lep dan vama želim, pa seveda tudi vsem ostalim zelenčkom!

Mici

Mici, pa tako lep ponedeljek se je naredil… čeprav, tudi ta komad skupine U2 ni za preslišati.

Dobro jutro vsem trem in ostalim, ki še pridejo!
Še dobro, da si Mariči omenila to zeleno barvo. Sama sem mislila, da se mi je PC pokvaril in pozelenel do fulla. Me pa moti, ker ni več tistega rdečega napisa: novo.
Ja, ponedeljek je, ko bi bil vsaj že torek.
Vsem skupaj želim čimlepši dan.

Lp, Zajček

Ha, ha, ha, kako prijetno vas je brati.
Kapljate tu gori tako, kot mala deca iz
postelj v kuhinjo, ko si manejo očke,
ko še ne spregledajo čisto v redu in jih
moti vsaka odvečn lučka, pa ko še ne k toplemu, kadečemu se kakavčku,
pa štrudlju, eh, kako čudovito vas je “videti”.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček moj – pozeleni se od zavisti. Primož prav gotovo ni imel tega namena, hehe

Če bomo pridni tukajle gori, sem prepričana, da se bo ponedeljek hitro obrnil v torek. Lep dan ti želim,
M.

Eh Mitja, saj tisti “blody” je blody samo iz nekaterih razlogov, seveda pa so razlogi, zaradi katerih je ponedeljek lahko tudi lep. Ti, Marija in Zajček ste moj ponedeljek že naredili svetlejši. Počakaj, da prikapljajo še ostali, vse se začne svetiti in bleščati…

M.

Eh, Mariči, ti znaš pa vedno vse
tako lepo opisati. Si ne morem kaj,
da mi ne postane toplo pri srcu.
Zaslužiš si en velik predbožični
cmooooookkkkkkkkkkkeeeecc!!!!!!

Zajček

Naj bogec usliši tvoje besede Mici,
naj bo hitro torek, danes se trdno odločena,
da ponedeljka ne maram.
Ampak vseeno, tale zelena je pa le malce prehuda.

Cmokija tudi zate, zajček

Jaz želim, da mi novo piše z rdečo barvo.
Jaz želim, da mi novo piše z rdečo barvo.

Dobro, lahko je tudi vijoličasta ali roza.

Dobro jutro !
Za vas imam dve novici
ena slaba in druga zelo vesela !!

1- slaba !
– od danes dalje morate Primožu ZA VSAK mesec nakazat 2.000.00 sit -za čuvanje avtorstva .
Žir. račun bo sporočil naknadno !!

in2- novica
Malo sem se zmislila , heheheheheheeh, namreč denar lahko nakažete kar meni ,…heheheeheheheh
lep dan

Dobro jutro!
Štumpi! hehe, tisto z avtorstvom :)))), mogoče bi moral Primož nam kaj nakazati, v zameno pa objaviti knjigo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Baje – organizira nekaj na srednjih letih .(pssss…nek poseben dodatek k reviji EVA…::??)

Zajček, ne bit tooooooooooliko žalosten

Mitja, a prižgeva eno lučko za zajčka, da mu malo posvetiva v ta ponedeljek?

A bo (je) to kje napisal, ali je to iz vajinih soočanj na štiri oči?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dobro jutro tudi tebi Štumpantl, se strinjam z LILI. Romani s tega foruma, bi bili bolj uspešni od Harry Potter -ja

Ptižgita lučko, da mi bo hitreje minilo.
Za zdajle se moram posloviti od vas,
vsakemu najlepši cmokec

Mici, naj za Zajčka gorijo vse lučke tega sveta, da bi bila le boljše volje. In, ja, tale naj bo posebno zanjo. Evo že gori!

Ma, ZLATI STE MOJI VSI !!!!!

Veseli zajček

Ej ti naš skromni zajček – ena sama lučka te spravi v dobro voljo…

Hitro pojdi in uredi tisto, kar moraš narediti, pa pridi nazaj – bomo skupaj prižgali še kakšno lučko!

M.

E moj Mitja ! Samo tebi ne bo potrebo ne Lili , plačati ker sta nova .
Lepe dan !

BLJAK !

BLJAK !

BLJAK !

BLJAK !

Stran s to zenfasto barvo !

Kaja, kako prisrčno zvenijo tisti tvoji:
BLAKI!!!!
Je pa res, pogrešam staro verzijo, modro
in rdeče! To sta barvi, ki dajeta življenju
življenje!!!!
Na, še moj BLJAK!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close