Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IMEJTE SE RADI!………

IMEJTE SE RADI!………

V vcerajsnji noci se je od zivljenja menda s temi besedami poslovil George Harrison..
Spominjal me je na najlepsa leta mojega zivljenja….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kolikor sem uspel tu in tam ujeti kaj od beatlov, sem videl, da je bil z Ringom vedno nekako v senci dvojice Lennon-McCartney. Pa vendar tisti tihi, nenadomestljivi dečko, ki je je bil prava protiutež šefu, brez katere ta ne bi bil to, kar je bil.

Srečno George, nekega dne se bova srečala.

Čeprav Beatlov nikoli nisem “resno” poslušal, so bili vendarle spremljevalci oblikovanja mojega glasbenega okusa. Imel sem še to srečo, da sem lahko spremljal zakluček njihove kariere in to si danes, na ta dan štejem v čast. Zame nikoli niso bili tisto, številka ena, ampak njihova glazba in pojava, se je stalno prepletala z mojim okusom. Bili so sinonim za evforijo. In to pravo evforijo so znali narediti samo oni. Mogoče je zato ob smrti Johna Lennona v meni umrl delček te evforije. Včeraj, ob smrti Georgea, ki ni bil tako izpostavljen član skupine, pa se je tisti občutek ponovil.

Na žalost veliki odhajajo, na srečo pa puščajo svoja dela, v spomin in v spodbudo.

Ž
Ja, ni kaj, to je neminovno. Kakor včeraj George, tako bomo nekoč odšli vsi. Je pa bil ena od legend glasbe s katero smo rasli. Kot sem slišal ga je pobrala bolezen, drugače pa se njegovi glasbeni sodobniki kar dobro držijo, ali ne ( Stonesi, Turnerca …)
P

Ja, pa Dylan, Petty, Cohen, Status Quo, Bowie, Elton John, Ac/Dc, and many, many more….

Ah, ja… to je muska….

ej kolega , nešto si mi poznat !! hehehehe, si danes ptica garačica , ali to ti od doma

pacek ne pa'ca

Jaz v glavnem od doma.. V sluzbi, ce ze sem v pisarni imam tak promet, da se ne morem ravno veliko igrati na forumu. Nic ne reces za pokojnega Georga?… A si ti tako mlad, da ga sploh ne poznas?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sem nekaj malega slišal prek 24 ur – sam sem bolj slabo sledil – nek glasbenik ?

pacek ne pa'ca

On je nažalost BIL..Bil a žal prekmalu v 58 letu umrl..za rakom.
Bil je preveč v ozadju,celotnega blišča… preveč miren,tih …čeprav bi lahko na svoje “konponirane dosežke” marsikaterega še kaj več naučil…

Veliko prekmalu je Gorge Harrison odšel od nas. Resnično, mi je žal.
Zaznamoval, je tudi del mojega odraščanja. Zaslužil bi si , še kar nekaj let življenja, to je prezgodaj!!

Dobro jutro zajcek, a si le prisel iz gozda? Ja, moje zivljenje so poleg odrascanja in tistih nepozabnih 1968, z njim po marsicem povsem slucajno povezovale se druge 0semke.., recimo 1978, pa predvsem 1998… My Lord je ena redkih pesmi, ki je za vedno ostala nekje v meni.. Zajcek, kako je zdaj z drevesi, novo-staro?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Perli, ti tako mlada, pa ga poznas? vedno znova me presenecas…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Joj, grem pogledat, še nisem nič gledala.
Si me spomnil na pesem My Lord, nostalgija, spomini, mi je postalo kar toplo..

ma Pepi..ma kolk mlada no..bemti..govoriš tako,kot da bi šele začela živeti..
Veš mogoče jih po letih res štejem zate bolj malo..ampak ti povem,preveč sem vsega v teh letih doživela..in to me sigurno avtomatsko postara za uhh dvakrat toliko..mi verjameš????sicer pa nepišem zdej tega zato,da bi javkala..hihihi …veš da leta niso vse!!
Zato leta..ah kaj bi o njih..so številka čisto zase..vsaj zame!

Pepi, na mojem drevesu nič ne visi. Zgleda, da n da imam samo dolgo lajtngo, ampak, da danes ne bo nič od mene heh, le kaj je zdaj to??

Mozno, da je tako, ker je pri meni tud neki narobe s kosarico za obiranje…Mogoce pa do vecera kaj porihtam, me pa zanima kater dan, je bil ta zadnji sadez gor, da se ne bom prevec nazaj vracal…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, dolgo časa je bilo, kar sem obrala zadnji sadež. Pa še pamet mi šteka danes, nič pametnega ne spravim iz sebe, kar je najhuje je to, da se počutim, kot da bi padla z marsa.

Zajcek, da nisi ti kod zuriral te dni? Al pa da te veterinarji niso tako zdelal? Kaksna pamet? Na Tjavendanu smo ja prfuknjenci doma, zato nima kaj stekat! Se vedno ne vem kako te ujeti, a moram po stari stezi ali grem po novi gozdni poti? Ampak ujamem te sigurno in potem pazi na svoj kozuscek, ce ne bom zmogel sam, pa lisicko in macko-maco na pomoc poklicem…
Cmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook,
naravnost na tvoj smrcek,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hi,hi, veterini sem se izognila z izgovorom, da se slabo počutim, in sem tako prestavila razgibovanje tačke. Posledica tega je, da se nikoli ne sme govoriti nekaj kar ni res, kajti danes me boli grlo in mi teče iz smrčka.
Ja, včeraj sem malce požurirala z mariči in lisičko, ki sta me vpeljali v svet slatke omame ” ta kratkega “, pa da ne govorim, da zdaj vem, kako mariči ravna z žličko, ko pije kavo…Več pa bosta povedali onidve,heh, grem na en šluk…..

Jejheta, pa tako lepega zajčka mi je kupila lisička.

in lep vikend vsem..jest letim bye bye..

Se mal pa bom postal domisljav da sem jasnovidec, no prej bo, da vcasih samo dobro sklepam.. in ne bom nic vec rekel, ker sem vas tako videl kot v kristalni krogli.. Celo vem, kaj ste cebljale, tako da ves! Dokler si zajckala okrog sem nasel tvojo sled… Ko pade mrak bom mogoce pri starem drevesu, hehehe.. Obljubljat pa sem se ze odvadil…, ker potem vedno deluje Murfey.. Cmoookca
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jaz tud! Zdaj bos pa imela kar dva!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, Zajček, sej ni kej povedat. Če me ne bi
Andrejka poklicala po telefonu, ne bi blo nč’!
Zdaj me samo še zanima, kako bo z izpitom?
Je šlo, očitno, vse v maloro!!! Pa da vidimo!
Težko težko čakam srečanja s Kajo in Mici?
Upam, da prideš tudi ti, Zajček?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj pa jaz?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close