Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrenepenje ………..

Hrenepenje ………..

Dobro jutro, prijatelji, forumaši, Tjavendanovci.
“Luna sije, kladvo bije, dolge pozne ure že ……”

Eh, danes že malce bolje razumem tega našega
ljubega in nesrečnega Franceta. Ta luna ima
resnično tako moč, da v vsakem boju z njo izgubljam
bitko. Tudi današnjo sem izgubila. Je ta ljuba lunca
le preveč lepa, da bi se človek samega sebe prikrajšal
in se v mislih ne sprehajal po njej! In potem se te ta sprehod seveda malce ……… prime.

Vidim te, Mici, kako si odložila plašč, vidim te, kako držiš skodelico v roki, o vidim te, kako si naredila požirek te tekočine božanskega okusa. Res te vidim in prav zdaj si se nasmehnila. Dobro jutro, Mici. In tudi tebe Jana, kako si si še enkrat pogledala včerajšnje zobozdaravnikovo delo v ogledalu (lisička pa za isto stvar še enkrat v denarnico, ker ni prepričana, ali sanja, ali je to res). Na široko si odprla usta in gledala, gledala, gledala. Vidim tudi Perlo, kako počasi vstaja in se preteguje, vidim Pepija, kako se je popraskal po ……… heh, lasišču (uf, lumpi, kaj ste mislili, a!!!!). Vidim in slišim Huberta, kako si požvižgava, ko se pelje …….. kdo ve kam in kdo ve zakaj? In vidim Kajo, kako leta iz enega prostora v drugi, nekaj išče, aha, je že našla in zdaj piše ali izreka še kratko navodilo ……..

In prav zdaj vidim našega Saška, kako se je ta trenutek obrnil na drugo stran…….. in potegnil za seboj vso puhasto pernico ……… in jo zato dobil pod rebra s komolcem, ki ne pripada njemu ….. eh, život, život! In In še koga vidim – vse pod vplivom One gori, ki tako močno sveti, da že prav boli ….. nekdo mora biti za vse kriv, jaz nisem. Očitno imam v sebi preveč vode……..

In tako ……….

Cvrči v jezikih ognja hrepenenje

“- o hrepenenje, moj žareči meč,
ti vrtaš vame, od krvi si rdeč,
pa te ne dam za zlato premoženje.

Za vedno v moje žile si se vključil,
nenehoma izzivaš me na boj,
prekletstvo moje si in moj razvoj.
O ti si ogenj, ki si me izmučil,

izžgal si me, a si razvnel hotenje,
da hočem kvišku le, strmo navzgor,
povzpnem se na vrhove svojih gor …….”
/M.Šarabon/

in vaša Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro, Mariči.
Ali vidiš tudi mene, kako s skodelico vroče in omamljajoče dišeče kave sedim zdajle za računalnikom in ti tipkam te besede? :)))))) Ob zgodnji 6:30 uri pa sem se še stiskala k svojemu dragemu, ki mi je na uho šepetal lepe besede za dobro jutro.

Pridite na plano, zaspani forumci. Pokukajte v nov dan s čim več optimizma!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dobro jutro Mariči , spet tako prisrčno pismo.
V tebi ni vode, ti si polna ljubezni in topline.

Cmokija zate, zajček

nova
Uredništvo priporoča

d
o
b
r
o

jutro tebi in vsem ostalim mačkam in mačkonom !

Marija, a mene pa ne vidiš? Dobro jutro vsem!

Kljuka jaz te vidim – mačore good morning !!

Mmmmmmmmm, kako to dobro dene.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ljubi Zajček, kako je s tvojimi zobki? Je
v redu? Je v meni voda, je, verjemi, le da
ima še vedno rahel nadih refoška!!! Heh!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

mačko !
pišem – pa zbrišem , …..itd…….a ti napišem ali ne …
Namreč moti me tvoj spodnji del – pozdrava – in to zaradi tega ker ga ponesreči zmeraj preberem !!!!!

Ja, Mitja, seveda te vidim, celega ……..
sediš za PC, letaš od ene teme na drugo
in če sem te od včeraj kaj prokužila skozi
pisanje, si se danes tudi že narežal …….
Cmoooooooooočkaaaaaaaaaaaa!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zobki so v redu, bi mi pa pasalo malo kuhanega vinčka , ko ste že z Gabrielom vseskozi na vinski temi. Kuhano zato, ker je toplo, pa še več ga lahko po grlu spravim, hehe

Jaz bi tudi še rabila kakšno dozico, saj
ne pravijo zastonj: klin se s klinom zbija !!!
Me glavca boli, se mi notri v temi vsake
tol’ko časa mal posveti, pa še zmeraj se
mi malčk vrti? Eh, eh, priti tak v službo je
pa največji sadomazohizem, verjemi ali ne!
Vinčka imam, klinčke tudi, grem na delo!!!
Potem ti pa napišem, kako je dišalo in kaj so
ljudje okrog mene počeli???
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, JA, piši…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he blagor tebi!
Potem pa kar na delo. Ne pozabi natančno poročat, kaj so drugi počeli, kako in po čem je dišalo. Samo me mal skrbi, da bi ti rekla najraje, da prej napiši poročilo predno spiješ….ker glede na tvoje včerajšnje pitje, pa danes boš nadaljevala z kuhanim vinčkom, ne vem če boš potem še sposobna besede vkup sklatiti.
Ja, ja včasih ga je res fino dol po grlu spustiti.

bravo !!!!!

ali pa vsaj naredi presledke med vsebino in pozdravaom !!
cmoka !!!

Če ne gre! Sem probala. Glej zdej. Bom pustila 3 vrstice.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mitja, ti pa kofe pristavi, ga bova z Mariči pol popile.

Lahko pa naredim pikice ali zvezdice ali srčke.
.
*
.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ampak, ljubi Zajček, ali niso največji
umetniki ravno pod vplivom prijateljčka
Alka najlepše skladali, pesnili, pisali,
ustvarjali ………. niti še ne veste, kaj bi
znalo priti iz mene, če bom ……… heh,
bom preizkušala nadgradnjo, morda mi
celo uspe!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

KOOLLLLLL!!! ,
ti zanš pa res izpolniti vsako željo . se splača to zapomniti …heheheheh

Punce in fantje, danes je pri meni fronta. Če bo mogoče, se kaj beremo, če ne pa lep dan!

Dobro jutro vsem skupaj želim

Sandra S.

Dobro jutro Marija,

tako plastično si nas opisala, da mi je že malo čudno.
Da nisi ti pod vplivom Alka postala jasnovidka !

Mislim, da se bo meni isto dogajalo drug teden,
ko imamo sektorsko žurko.

Lep dan vsem in sončka , Kaja

Uh in ah, moja Marija!

Ja, točno tako je bilo, kot si opisala z eno samo razliko. Plašč je bil odložen, kava je že dišala, ampak ta presneti računalnik! Server je nekaj nagajal (polna luna????), pa sem morala počakat, da ta pravi ljudje v službo pridejo. Tako, da si grem zdajle naredit še eno kavo in dan začenjam od začetka… Saj veš – tako, kot vsak dan…

Lep dan tebi in vsem ostalim,
Mici

Kar povej, kaj hočeš. Včasih znam bit zlata ribica, ki ti izpolne 1 ali pa 3 želje.
°°
°
°

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close