Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaja, hvala ti!!!

Kaja, hvala ti!!!

Ljuba Kaja in vsi, prav vsi ostali!!!
Danes je bil izjemen dan ….. morda malo
zaradi lunce, ki nas je že utegnila skoraj
devetdeset odstotno obsijati, morda malo
zaradi meseca, ki se nam približuje, največ pa
zagotovo zaradi tebe Kaja, ki si se vrnila nazaj med nad in nam “dostavila” tudi ostali novoletno-božični paket – našo Jano, preljubo Mici, Svetnik se nam je vrnil, dostavila si nam novega Mitjo in še eno novo Simonco in paket nas vseh zavezala s svojo pentljo osrečevanja ostalih, ki smo te tukaj vestno in verno čakali. Kaja, res je, de je to, kar se tukaj dogaja pravljica. To vemo vsi, vemo danes, vedeli smo včeraj, nočemo vedeti za jutri. Ampak, jaz vedno znova in znova rada berem pravljice, tudi tiste, ki jih že poznam in ne želim vedeti za njen konec, četudi ga poznam.

Zato začnimo brati to pravljico spet od začetka. In ne razmišljajmo, četudi jo poznamo,kakšen je njen konec. Berimo pravljico iz dneva v dan, doker ima knjiga le kakšno stran še. Naj nam bo prijetno, dokler nam je lahko. Ko nam ne bo več, bomo prijetnosti iskali na vseh koncih Slovenije in jih zagotovo našli oz. bomo za te prijetnosti zagotovo našli drugo mesto in jih tam potem iskali in ……… najbrž tudi našli.

Kaja, še enkrat hvala, da si se vrnila k nam in …… saj vidiš sama, poglej, kaj si naredila. Ti in Hubert to znasta najbolje. Brez vaju je ta forum bolj podoben onemu, prejšnjemu ………. no, brez kritik, brez vaju je ta forum …… prazen!

Imejte vsi, prav vsi, dekleta pa še posebej, čudovit in prelep preostanek dneva. Jaz vas o svojem obvestim jutri, če bom pravočasno prišla ………… domov???????

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Z najvecjim veseljem se pridruzujemi Maričini zahvali,
CCCCCCCCCCCCCCCmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooookkkkkk!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Tam kjer je PEPI sem tudi jaz !!!!!!!
Pepi ,…… kljuka pit se ga ne upa ………
Kaja , tudi jaz sem te pogrešal , vem pa da si ti tudi mene .
Cmoka !! in lep večer

nova
Uredništvo priporoča

Je že dobr, no , fantje in dekleta. To je pa že too much.

Jest pa res nimam tok zaslug. Vam povem, polna luna je kriva.

Pr nas u službi so se tko čudne stvari dogajale danes,
da je mela zihr luna prste vmes.

Dobro spite vsi, upam, da vas ne bo nosilo naokoli,
ker je ža mal mraz.

Jutri bo sneg, se bomo spet kepali.

Nočko in cmoka vsem, Kaja

Pepi bo v prihodnje mal redkejsi gost , bom pa v mislih zvami… Vsakemu kdaj zagusti, a, ne?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Naj bo blagoslovljena polna luna. Jaz kot deklarirani prfuknjenec sem v fazi, ko si lahko privoscim tudi opazovanje polne lune… in meni je danes rekla, da se je Kaja sama preklopila (Marici pomagi z obrazlozitvijo preklopa) , ona pa je samo svetila…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

smem vprašat zakaj , nas imaš pun ..kufer ..??

Ne vas, sluzbe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Greš na počitnice ?

Ups! Je Pepi naredu kakšno neumnost?
.
.
.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Preveč je bil “PIDEN” v službi in kot nagrado je dolgo pričakovane počitnice

O, mi imamo full radi pidne ljudi. Ampak ne preveč. Potem bo forum izumrl.
.
.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ko bi se ti besede pozlatile…., sam na zalost bo treba sam garat in to mal vec kot po 8 ur… Se pa med kaksno pavzo in takole zvecer se najde malo casa za dusevno hrano, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

lep vecer Lili, a nisi sla v life?..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ne, sem preživela miren večer ob muckanju :)))))
*
*
*

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Po mojem okusu je to se mnogo boljse, kar muckaj se in muckaj!
Cmooook!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi! In zdaj je spet večer!
Cmokaaaa tudi tebi!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

🎂🎂🎂

New Report

Close