Najdi forum

JOKES

.Razlika izmedju dobrih i losih sisa: izmedju dobrih sisa je lancic a izmedju losih sisa je pupak!

2.Dosao Mujo kuci i zatekne Fatu u krevetu sa nepoznatim covekom: – Fato, sto radi ovaj covek u mom krevetu!?
– Cuda Mujo, cuda radi…

3.Kako se gasi pozar u WTC? Zabije se kanader u njega!

4.Kako Talibani prodaju avionske karte? -Koji sprat zelite?

5.Hit reklama u SAD: Na Manhattnu grob do groba, trazi majka sina svoga. Za utehu njenog bola uvek hladna Coca-Cola!

6.Zasto je Tudmanova grobnica pokrivena kamenom koji stoji ukoso? Da narod ne bi mogao plesati na njoj.

7.Ko jos zvizdi za zenama iznad 40 godine? Samo expres – lonac.

8.Kako Bosanac psuje sina:
dok je sin mali: JEBEM TI MATER,
posle 10 god.: JEBACU TI MATER,
posle 20 god.: JEBO SAM TI MATER,
posle 30 god.: JEBO TI PAS MATER!!!

9.Kako zena zna da je muz vara? Pocne da se kupa dvaput mesecno.

10.Zasto crnogorac pusta brkove? – Da lici na majku…..

11.Dilema ozenjenog muskarca: Neznam da li da izadjem na ulicu i gledam ono sto nemogu da jebem ili da sedim kuci i jebem ono sto nemogu da gledam…

12.Muskarci su kao automobili, neznas sta im fali, dok ne legnes ispod njih!

13.Kako skuvati bosansku glavu? Uzeti 1 bosansku glavu i 2 kamena, staviti u lonac, sipati vodu i kuvati. Kad kamen omeksa izvaditi ga, a glavu kuvati jos 2h.

14.Zasto su Crnogorci visoki ljudi? Zato sto su se svima popeli na kurac!

15.Ulazi narkoman u crkvu i kaze sveceniku: – cao nindza, bas ti je kul gajba, nego su ti posteri malo izlizani..

16.Koja je nova parola HDZ-A? SVI SMO MI TALIBANI!!!

17.Sta kaze Taliban kad ga pozoves na kafu? – Mozda naletim…

18.Pise ciga sinu u vojsku: “ovdje je sve lepo i ima novosti – i majka i zena ti rodile po jednog burazera”.

19.Zasto se muskarci ozene? – da ne moraju vise uvlaciti stomak.

20.Koji je novi naziv za WTC? Mini Market

21.U kom polozaju mora biti zena da bi rodila ruzno dete? -Pitaj mamu.

22.TALIBANSKI BECARAC; PROKLETA JE AMERIKA I NJENA ZLATA SVA I STA CE NJIMA TORNJA WTC-a DVA KADA SAM PILOT JA…

23.OTVORIO CRNOGORAC MESARU I ULAZI JEDNA LEPA MLADA ZENA I PITA: – IMATE NOGICE?
– JOK NA KURCU STOJIM!!!!!

24.Uhvatila se Fata za sipku u autobusu pa joj vire dlacurine ispod ruke a Mujo je pita:
– Fato jesi ti balerina?
– Nisam sto pitas?
– Alaj mozes dic nogu majke ti.

25.Voleo bi da umrem kao moj deda u snu, a ne vristeci kao putnici u njegovom autobusu!!!

26.Kako deca u cernobilu broje do 100? Na prste!!!!!!!

27.Sta je najgore sto se moze dogoditi sismisu dok spava???…proliv!!!

28.Razgovaraju dva ozenjena muskarca srednjih godina: – boze, sto ovo vreme leti!
– bogami imas pravo, Eto dva puta pojebes zenu i prode godina.

29.Doneo Mujo Fati vibrator pa ga ona proba u ruci 1..2..3..i ispadne joj i sve skakuce po plocicama, a Mujo ce: – drz ga Fato, sve ce da nas pojebe!

30.Dok su vodili ljubav, muz od jednom oseti miris dima. Uznemireno upita suprugu:
Draga, ti nista ne osecas?
Ne, dragi, i to godinama!

31.Pita muz zenu: – draga zasto mi nikad ne kazes kad svrsis? – zato dragi, sto ti nikad nisi tu kad se to desi.

32.Pita mali crnac Fatu: “Mama sto sam ja crn”. “Cuti kakav je dernek bio, cudo da ne licis na DOBERMANA”!!!

33.Kuc, kuc! – Ko je? – upita baka.
– Raznosac pica!
– Udji, udji – raznesi i moju!

34.Zasto crnogorac kad se najede jagnjetine gurne kost u guzicu? Kad legne da ga pas odvuce u hladovinu!

35.PLATA TI JE KAO MENSTRUACIJA:
ZARADIS JE KRVAVO, DOBIJES JEDNOM MJESECNO, TRAJE 4-5 DANA, A POSLE MOZES DA SE JEBES.

Mislim kugaaaa..svetnik..ti ti ti..

Kva pa je ?!

nova
Uredništvo priporoča

nč….čist nč..hehehehehe kje si jih dol pobral???

Vse se pa ne pove…….?
Mam jih še raznoraznih na lagerju !

^_^

New Report

Close