Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razkritje !

Razkritje !

Dragi prijatelji !

Kot ste že lahko brali, sem danes zadnji dan z vami, ker odhajam za enih 14 dni na “dopust”, tako da se ne bomo brali do cca 12, 13 decembra.

No, pa ste se vprašali, zakaj bom mrknil ravno ta čas?

Odgovor je kot na dlani. Seveda, veliko dela imam s pripravami, ker, namreč, jaz sem v resnici MIKLAVŽ. (sicer ne sveti, pa vseeno)

Ker vas imam neizmerno rad, vam ponujam priložnost, da mi kar tu napišete, česa si najbolj želite letos. Toda POZOR.

Fantje, za vas velja, da napišete tudi kakšna dobra dela ste kaj opravili, za dekleta pač ne. Zanje ima Miklavž najraje, če mu kaj nastavijo.

Veliko užitka ob darilih vam želim in prelepih 14 dni. Čau.

Joj dragi (ne)sv. Miklavž! Zdel si se mi zelo znan, pa nisem vedela, kam bi te dala. Sedaj pa si se mi le odkril. Kaj bi mi prinesel letos? Verjetno si več od rožičev nisem zaslužila. Za to leto sem imela veliko ciljev, ki jih nisem izpolnila. Izpolnila sem tiste, ki jih nisem imela. A kljub temu ne pozabi name. Bila sem pridna in redno sem pisala na forum in nisem si vzela velik dopusta. Skušala sem bodriti nekaj prijateljev… Torej? Me boš obdaril?

Če bom izdal – se večinoma želja ne …..
A kr greš -ja kdo pa še sploh tu ostane //??

pacek ne pa'ca
nova
Uredništvo priporoča

Veš da bom, Špelca, pa ne le z rožiči. A veš, da sem opazil, da se le teh najbolj veselijo – zobozdravniki ?

Ja, to je res, samo, to velja le za “srčne” in ne za “materialne” želje.

Ojla, ljubi Sašk. Veš kaj sem zaslutila: da ti ne pogrešaš tako hudo foruma, ne me basat!!! Včeraj te ni bilo, v petek, hm, ne bom šla gledat nazaj, ampak se mi zdi, da si tudi bolj trokiral kot ne in zdaj …….. bemti, a si sploh predstavljaš, kako bo tu gori. Vsi ste nekam “poniknili” kot tista vaša …. in meni naj se pa od žalosti strže, ali kaj???

Sem pa bila pridna, zato si upam pisati Miklavžu. In Miklavža bom prosila:

da bi mi še naprej lepšal jutra tako kot doslej, da se srečam z vam in vas berem,

da nas nihče, nihče od nas ne bi za dlje časa (ti si sicer izjema, ker si že nesvetniško nesveti Mikavž) zapustil – opravičljivi razlogi so znani, jih ne bi posebej naštevali,

da bi se srečanje tistih, ki so v srcih drug z drugim in ki si tega res želijo čimprej ponovno realiziralo,

da bi mi takrat resnično bolj uspelo vse, česar bi se dotaknila, kar bi želela narediti, kar bi vam hotela dati,

da bi za policista v resnici lahko rekli, da je zakon in da je policistka luknja v zakonu,

da bi še enkrat padal meteorni dež in da bi ga imeli vsi priliko videti

in …………………………………………………………………………………………………..

Cmočkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ljubi Miklvž in da danes nikamor ne mrkneš!!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz želj nikoli ne izdam – tako vsaj upam da se katera tud uresnič .
A ti si zaželu katero ?

pacek ne pa'ca

Dragi moj Miklavž!

Najprej sem te hotela prositi za nov avto. Prejšnjega, smo morali prodati, ker saj ves, smo kupovali staro hiško. Potem sem te hotela prositi za polno in preobloženo praznično mizo…….na koncu sem se odločila, da želim tvoje darilo deliti z ostalimi , to pa naj bo……..strpnost, prijateljstvo, razumevanje in ljubezen ! Potem bo lažje prišlo še ostalo.

Bom počakala kar pod smrekco!
Tvoj zajček.

koga maš ti rajš ?
– Miklavža
– D.Mraza
– Parklne
– Božička
Al kr vse :://??

pacek ne pa'ca

Mariči, to kar je mi je forum največ dal, ste vi, živi, resnični ljudje.
Sicer, morajo biti te strani samo dopolnilo in razvedrilo, da so dnevi lepši in manj turobni.
Sicer ne morem še nič reč, a v službi se mi napovedujejo stvari, ki me bodo korenito odmaknile od forumov, za kar en lep čas, sicer ne popolnoma, še bom kokal in se oglašal, a ne tako kot sedaj. No, ta čas še ni nastopil, a ko bo, bom to dostojno objavil.

Kar se pa tiče Miklavževanja, se bor srčno trudil, za tvoj meteorni dež…

Janči, ti me kar v postelji počakaj, pod smreko dej rajši moža…..

he he he – Sašk !!- ti si pacek in ne jaz

pacek ne pa'ca

Le zakaj se mora vse zmeraj končat v postelji, he, he.
Oki, bom!

Dobro jutro!

Ste se že kar razpisali!

Jaz pa bi za Miklavža rada en dober…
hihihihihi :)))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Flumaster :://???

pacek ne pa'ca

Jaz si želim uno zlato ribico s tremi željami:

– prva želja: da me žena ne bi varala.
– druga – če me že vara, da ne izvem.
– zadnja – če že izvem, da se ne bi jezil….

A na ribico :://?? he he he

pacek ne pa'ca

Ne, en dober…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

že vem – A ono što neide u zapisnik :://??? he he he

pacek ne pa'ca

pacek, pacek.
Mislim na tisto, ki ti dvigne pritisk, počutiš se strašansko udobno…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aja – kolesarsko pumpo ::://??

pacek ne pa'ca

Ma ne! Nov avto! Meni vedno pritisk dvignejo, pa full so udobni (tisti res udobni, ne kakšna stoenka). Lahko bi se peljala in peljal in se sploh ne bi ustavila. Pacek bi bil pa z mano. hehehehehehe :)))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kaj čakata..pejta že!

Dobra dela hmmmmm, če pomislim nazaj sem bil kar priden (samemu sebi se tako zdim) nisem naredil kakšno izjemno dobro delo, poiskušal pa sem sem ter tja koga potolažiti v hudih urah, če ne drugega z besedo. A ja pa tudi taščo sem peljal na šoping, ne vem sicer ali je to dobro delo, uživala pač je.

Dragi Prijatelj Miklavž, jaz ti ne bom nič nastavil ker si Miklavž, če pa bi bil MIklavžica, potem bi bilo drugače .
Saj res zakaj so samo moški Miklavži!
Morala bi biti dva, se mi zdi da je ta Miklavž kar nekako kaznovan, saj nikjer še nisem slišal, da bi kje imel kašno punco, ali da bi delal male Miklavžke? A ne bi bili fino ko bi imel spremljevalko v kakšni minici???, tako revež moraš pa sam vse postorit.

Moje želje, veliko jih je, ena od teh je ta da vsi ti naši prijatelji na frourmu ostanejo taki kot so in predvsem da naše punce ostanejo vroče kot so!!!

Medo

Pacek je že šel. Jaz pa tudi grem.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close