Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek živi, živi, živi se……

živi, živi, živi se……

Dobro jutro, prijatelji.

Ni še tri tedne nazaj, ko je listje poplesavalo
svoj jesenski bolero po cesti. In ko sem se takrat
vozila v službo, se mi ni zdelo v tisti jutranji uri nič
lepšega, kot spremljati listje v njegovi plesni
agoniji, v njegovem počasnem umiranju. Noben
balet se mi ni zdel tako lep, kot premikanje šumečega
listja. In takrat so bili sprehodi po šumečem gozdu in umirajočem listju nepopisno lepa melodija ……….

“……… živi, živi, živi se,
nije lahko, mora se,
s tobom ili bez tebe!
Rano je za umrijeti,
umrijeti od ljubavi,
bez nje težko živjeti ………”

To pesem mi je danes popevala v avtu Severina im moram priznati, da sem spet čisto out!!!! Lepo začet dan in željo, da bi tudi vam bilo danes lepo, naj pospremi še pesem M.Hartman: (saj veste, zjutraj berem in iščem lepoto pisane besed, potem pa malo teh lepot še vam!!! sorry!!!):

PIŠČAL
Vzel, Gospod, si zemlje mrtvo glino,
jo pomešal s svojo božjo slino
in naredil si iz nje piščal,
s svojim dihom glas ji dal.

In zdaj poje ta piščal
pesmi teh domačih tal,
pela bo, dokler je ne bo strla
roka tvoja, Bog, ko bom – umrla.

Imejte se lepo, prihranimo si kakšno bodico za rezervo, ker imam občutek, da jih bomo še kako potrebovali! Cmoooooooooočkaaaaaaaaaaaaa!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga Marija!

Evo – moj prvi jutranji pozdrav je namenjen tebi. In seveda vsem ostalim, ki jih bomo danes še tukajle brali!

Seveda hvala za lepe misli in tisti “sorry” – se ga boš morala že odvaditi. Si pač naš jutranji sonček. Tako pač je, in nihče ne more prav ničesar ukreniti proti temu. Tudi zemlja se vrti, pa je največji večini všeč, nekateri se seveda pritožujejo. Ampak tako je, in tisti, ki jim to ne odgovarja, lahko skačejo po glavi od obupa in protesta – pa se bo zemlja še vedno vrtela. Moraš vedeti, da je cca 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v vsaki skupini, populaciji, grupi razdiralnih. Takih, ki za vsako ceno hočejo in želijo uničiti skupne interese, skupno veselje in kar je še podobnega. Za to imajo lahko svoje namene ali pa pač takšni so. In veliko je odvisno tudi od ostalih, ali jim bo to uspelo, ali ne. In moje bodičke so vedno pripravljene. Vendar nikoli z namenom, da bi pikale, vedno le zato, da jih nastavim drugim, če in ko želijo pikati. Ker v tem primeru se negativne sile odbijejo od bodičk, mene niti ne dosežejo in sem mirna jaz, pa so mirni drugi, ker se s te vrste piki sploh ne ukvarjam.

Poskusi – lahko ti posodim eno samo bodičko ali pa cel šop (zrasejo nove!).

Lep dan tebi in vsem ostalim,

Mici

Dobro jutro Marija in vsi Tjavendanovci
Namesto kave ze nekaj casa raje preberem tvojo jutranjo misel…
Lahko recem le, tako lepo je ziveti!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Mici ti in tvoje bodice… Da nisi ti si mali jezek? In 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razdiralnih, to je hudo veliko…, nisem vedel..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Današnje novice -zadnja karikatura – mislim da jo je nekdo iz KRTJAVENDANA poslal ! – trenutna -in zelo zanimiva .

lep dan vsem

p.s.
(eee Pepi- pepi !! hehehehehe)

Dobro jutro Mariči in ostali sotrpini, ki ste tako kot jaz danes, težko vstali iz tople postelje.
Mariči, sva pa pozabile rajat danes, nič pa jutri.

Lp, Jana

Dobro jutro Mariči,

danes bo lep sončen dan, saj si ga ti priklicala s svojo piščaljo in njeno
pesmijo.

Bodičke so na skrivnem mestu, nč bat.

Lep dan vsem, Kaja

Pepi, bodičke so zelo dobra stvar, verjemi. To je tisto, saj veš – škoda mojega časa, škoda moje energije…

Ja, tistih 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa izhaja iz neke študije. Pa če boš malo premislil, po moje res niso dosti falili.

Pozdravček,
M.

Ma ti pa znaš…ma mam noge že čist mehke..jebela cesta ala ti vera..ampak čist zares,bom mogla kak antibiotik vzet!!1

Marija Bog te živi!!!
Ostalim pa eno lepo mrzlo sonckovo jutro,pa še ******* za …khmmm

Dej mal več povej..mal namihn..nimam novic pr rok!!

Gotovo se oglašaš iz tople postle ?!

Perlica moja ljuba, en objemček in
poljubček ….. bog živi tebe!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne svetnik…se je že davno ohladila..tam od 6 ure zjutrej..šibam po hiši ko nora..

P.S. A misliš da samo topla postelja mehča kolena a???

Ne, Perlica, absolutno ne, jaz vem še za nekaj!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

so me sama ušesa..povej?

Draga Marija in ostali prijatelji.

Če se komu da, naj gre štet nazaj, samo dva dni, kaj ste delali.
Koliko klikov je potrebnih na oznako starejša sporočila, da se nekako prigrebeš do datuma 19.11. ?

Pa ljudi, ovo više nije normalno !

In kako naj to preberem ?

Nemogoč dogodek.
Skratka, lepo mi je zopet biti med vami, a bral bom samo od danes naprej, ker bi za nazaj potreboval dan dopusta, preživetega v službi.
Opažam pa tudi neke nove obraze. No in če za lisičko še nekako sumim, glede na prejšnje partizansko ime, pa glede na to, da je A nekam izginila, so mi piggy in pacek neznanka, vidim pa tudi, da je Gabrielu uspelo, pa saj ni čudno, s tako opasnim e-mailom.

Skratka, Marija tebi hvala, vsem ostalim, lep dan.

Mici, vse je treba uporablja s pravo mero, tudi bodicke. Samo hudic je, ko je tako tezko ocenit kaj je prava mera, a ne?
Ce se Gauss velja, bi to pomenilo, da je priblizno 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zdruzevalnih in pomirjevalnih?
lep soncen dan,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Zakaj imas pa danes mehke noge?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kja je danes moja zvitorepka ??

pacek ne pa'ca

Tud jaz mislim nanjo.. Lisicka je danes na enem potovanju po lepi nasi domovini.. Zelim ji, da bi bilo potovanje uspesno in da bi doseglo svoj namen… Drzim pesti zanjo.. Torej SRECNO lisicka,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

tako je zajcek…
lupcka,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

LISIČKA – HEJ LISIČKA HEJ LISIČKA držim pesti !!!!

pacek ne pa'ca

A veš, Marička, da mi je pa zdaj ratalo všeč, da na dolgo pišeš? Kako se člouk lahko na brzino spremeni…
PS: ta iz 3. slike me je spet zadrževal, da sem pozna za v službo.
Kaj naj naredim, ti si pametna, povej, kaj naj naredim?

M

A, je blo kaj konkretnega?
Radovedni,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, seveda, Pepi, konkretno kar se da…….samo dolgo za razlagat.

lpzm

New Report

Close