Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj z njo??

Kaj naj z njo??

Evo mene opet.
Sm pisala na Srednja…leta pa tam ni nikogar..le kam so odšli vsi ;:))
Zanima me vaše mnenje..
Pred 4 meseci sem izgubila otroka v petem mesecu nosečnosti..
Živiva pri njemu..kjer je še oče (saj vam je verjetno zgodba poznana)
in…se pač enostavno ne razumemo. Se mi zdi da fanta vsi …zatirajo..oz..ker ne pleše po njihovi muziki…saj veste..
Pa sva hotla mal ..tolažbe in razumevanja najti pri njegovi sestri(poročena je 5 km stran ..oče ji je naredil hišo.)…
In ..kaj se je zgodilo; ne morem pozabiti njene izjave..(bilo jih je več..ampak ta.je bila..najhujša)Fant ji je pač očital da nihče ni pokazal malce sočutja ob najini ..nesreči. Čist je popenila. Tudi name..
REKLA MI JE: DA JO JE SRAM KER IMA TAKEGA BRATA..IN NAJ POŠLIHTRA PODSTREŠJE. VPRAŠALA JE ŠE..ČE JE FANT NEVOŠČLJIV KER IMA ONA DVA OTROKA ON PA JIH NE MORE IMET..!!

Saj ne morem verjetii..kako lahko ..kdo kaj takega reče*?
BIlo je golo naključje..ni to to..da ne moreva imeti otrok..
Zabolelo me je kot še nikoli..pa vendar sem spoznala..da so VSI IZPOD MOJEGA NIVOJA. Spoznala sem tudi, da sem prišla v fantovo življenje tudi zaradi tega..da..mu pomagam iz vsega tega..

Kaj vi mislite o tem..

CMOOOK

Tina

Tokrat bom cisto kratek. Po moje se morata odseliti cim dlje od njegove druzine… Ti moras pozabiti na zalostno preteklost in se obrniti v ta trenutek.. Ce se imata rada, se bo vse drugo nekako uredilo. Moja izkusnja je, da je clovek lahko srecen tudi na devetih kvadratnih metrih, ce je sam svoj gospodar… Pogovorita se v tej smeri…, vse tisto premozenje in tastova lastnina so brezpredmetni za vajino sreco!

Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Čer Tina in Pepi! Ni kaj dodati. pojdi stran. med dobre ljudi. Pa čimprej pozabi…ni vredno ne tebe, ne časa…
lahko noč!
Julija

nova
Uredništvo priporoča

Štump,vedno odkrit , včasih predzen , vendar pošten

Resnično rad ,bi ti dal pameten nasvet , toda kakor koli obračam , ne vem kako naj začnem .
Predhodnika , sta ti dala za vedet nekaj . Jaz ti pa rečem , začni misliti na sebe .
Živiš res za sebe in svoje najbližje .
Za razsojat bi tu imel tvoj fant/partner in ne ti , celo bi se strinjal z njegovo sestro . Je bila vsaj direktna , za nekoga malo pokvarjenega – mogoče pa poštena, PREMISLI !!!

Verjamem , da ti nisem dal prve spodbude , dal sem ti pa za mislit.
Vseeno ti želim lep večer , in da bi se zadeva čim preje rešila – norlmalno v tvojo korist

pa pa

Srump, taksnega te imam najraje.. Ves sam, da ne hvalim brez veze, ampak tukaj imas hudičevo prav.., pac tako je..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

moj …………. k A l e g a !! ??

pacek ne pa'ca

Draga Tina!

Se čisto strinjam s predhodniki….

Drugače pa bi te rada spomnila na nekaj kar hudimano drži kot pribito in si je vredno zapomniti 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh ljudi na svetu prav briga za tvoje,moje probleme ali probleme kateregakoli drugega…. ostalih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ti jih le še privošči..Zal so vmes tudi domači…
Žalostno toda resnično!!!
Želim ti najtrdnejšo oporo v partnerju..čimpreje si svojo srečo ustvarita drugje..boš videla,tudi sonček za vaju bo tam lepše posijal in vaju grel…
Veliko sreče!!

Poslus ti Perlica, ne barantaj s procenti kar na pamet… Ves, mene ni v tvojih procentih, pa sem se posteno in iskreno trudil, da bi tebi bilo dobro na tej nasi zemljici!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dragi moj Pepi..ni napamet no..tisti mičkeni procentki,sej nič ne pravim so,obstajajo..sam so tko miceni miceni miceni…a kapiš??
Bi skor lahko rekla ,da niso procentki,veš pa da jaz ne pozabljam..sve se pamti kod mene!!!
Lubija zate **** pa priden bodi!!

Dragi Štrupmi!
Sem odprta oseba za več mnenj..Hvala.! Vendar se povsem ne strinjam s tabo..Kako lahko rečeš da je imela prav???? Oni sami so dejali da mora družina držati skupaj..potem pa ..taka izjava..pa ni edina..sorri.
Hvala za tvoj trud..resnično..vendar..NIKOLI NISEM NITI POMISLILA DA BI BILA KOMU NEVOŠČLJIVA..ZARADI OTROK PA ŠE POSEBEJ NE.

Cmook pa lep dan

Ika

Tina čitaj spodajjjjjj…siiii????

Da Draga Perla..sem brala..thx:))))))
Samo v vas imam oporo..vendar bom morala sama poskrbeti ..da bo v mojem lifu tko kot mora bit. Nimam nikogar razen vas tukaj…resnicno.
Hvala.vsem

Ika

na svojega dragega ne pozabi!!
Ti maš njega on pa tebe!!

Nisem pozabila nanj, kljub temu da se zadnje čase prepirava. Pritiskam nanj..mogoče preveč..sam drugače ne znam. Sem človek ki Probleme rešuje on pa jih kar nekako daje na stran. Non stop mi govori da si želi otroka..pa saj si ga jaz tudi..samo..v normalnih razmerah. Razdvojen je..vidim ga..

Ika

Pravilno razmisljas- v normalnih razmerah. Te pa je treba ustvariti.., samo vidva to lahko!
V zivljenju je kdaj pa kdaj sprejeti tezke odlocitve.., ki so potem usodne za celo zivljenje…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Malo bolj resno:

Ljudje največkrat pričakujemo, da se bodo spremenili ljudje okoli nas. Žal ni tako. Spremeniti se moramo sami. Zelo redki ljudje se spremenijo z nami. Ostali pa nas več ne razumejo. In takšni potem ne spadajo več v naše življenje, ker se naša mnenja razlikujejo. Takrat nam pridejo naproti ljudje, podobni nam. Proces, ki se dogaja celo življenje.

Tina! Poglej v drugo smer in spremeni svoje življenje! Začetek je vedno težak, zato se ne ustraši prvih korakov. Moji predhodniki so dali dobre ideje.
Pogovorita se s fantom in poskusita zaživeti na svojem. Nikoli ti ne bo žal! Če ne boš sama hotela spremeniti svojega življenja na bolje, kdo drug pa misliš da bo?
Sočustvujem s tvojo nesrečo in ti resnično želim samo veliko sreče.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

a bi se ti pacakala z ….//??

pacek ne pa'ca

pejd na sex- but no’t sayber sex!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha , aha, aha- da da da – aha- aha- aha- da -da -da

pacek ne pa'ca

Lili, zelo modre in resnicne misli… Iz lastne prakse lahko recem, da pa je to res hudo tezko izvesti..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

No vidiš , tu Trstenjak nam nemore nič pomagat .
Nasvete dajemo lahko vsi ,a uresničevat jih je najtežje (Slivnik)

pacek ne pa'ca

Res je zelo težko!!!!!!!!!!

Sila kola lomi, ljubezen dela cudeze…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jap. Ampak zarad ljubezni včasih vztrajamo tam, kjer drugače ni bi bili;))
In sila če je premočna..polomi vse…

Jap, zato pa pamet v glavo..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close