Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 5 nacinov, kako ….

5 nacinov, kako ….

5 NAČINOV, KAKO IZGUBITI PRIJATELJA

Ker se ljudje vedno najbolje učimo iz napak, poglejte 5 najpomembnejših načinov, kako doseči, da se nas ljudje izogibajo.

1.

Bodite sebični. Da ostanete sami, brez prijateljev, morate biti dovolj sebični. Vaše ime je najpomembnejše, zato pogosto uporabljajte besedo JAZ. Kadar imate kakšno željo, ki bi potešila eno od vaših mnogih potreb, ne glede na karkoli izkoristite prijatelja. Ni pomembno, ali je to v njegovi moči, mora vam pomagati, saj je vaš prijatelj. Če pa ima problem on, se zaprite v hišo in zbolite. Naj se sam ubada s svojimi problemi.

2.

Navadite se jemanja. Vaše potrebe so najpomembnejše, zato se poslužujte vseh sredstev, da jih zadovoljite. Ni pomembno, kar dajete, pomembno je, da čimveč vzamete, kajti le tako boste hitro dosegli vaše cilje. Izkoristite prijatelja, kadar je to le možno.

3.

Pokličite prijatelja le ko ga potrebujete. Da izgubite prijatelja ni boljšega od pogojne ljubezni. Rad te imam, če imaš…, če mi daš…, če narediš… Pokličite ga le v primeru, ko imate problem, ko nimate denarja,…in ga ne obremenjujte s klicem kar tako.

4.

Prepirajte se! Bolj ko se boste s prijateljem prepirali, hitreje ga boste izgubili. Prepiranje je pomemben element pri izgubi prijateljstva; vedno pride prav, ko želite biti sami, ko ne marate nikogar okrog sebe.

5.

Povejte vedno kar mislite…naravnost v obraz! Vedno, ne glede na okoliščine, povejte prijatelju kar mu gre direktno v obraz. Bodite človek, ki ne varčuje z besedami. Za vsako njegovo napako ga pokarajte in zasujte z nasveti, kako pozoren mora biti v prihodnje. Bolj direktno, kot mu boste nizali njegove pomanjkljivosti v obraz, prej se vas bo izogibal.

sem vsaj v dobri druzbi :):))

bzz bzz
cebelica

Ceprav se srecujeva povsem nakjucno in ta tekst poznam od prej, prisrcna hvala, cebelica… Podpisem od ena do štiri. S peto točko se ne strinjam, jaz se upam prijateljem in prijateljicam povedati resnico v obraz. Boljs prva zamera, kot zadnja!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ravno včeraj v knjižnici, sem se malce zadržala in ustavila ravno pri teh nasvetih, hecno čebeli, nekater se jih res držijo, so sebični.
Drugače se pa strinjam s Pepijem, odkrita beseda je tudi zame najbolj pomembna. Potem pa je stvar posameznika, ali bo razumel, da je bila podana z dobrim namenom. Toliko, čebeli, in Hvala za popestritev večera.

Lp, Jana

A si sprobala ?

Točno tako !
Le izbira teh odkritih besed je vedno prepuščena dobrohotnosti in srčni kulturi prijatelja.
lisička

ali me kaj pogrešaš //??

pacek ne pa'ca

in temu, da Te znajo poslusati :):))

bzz bzz
cebelica

bzz dobro jutro .. bzz dober dan :):))))

Točno tako. Ves trud je zaman, če besede niso razumljene z druge strani.

Pacek, a se midva poznava?
hehehehhe….. :))))))

Lp od sončnice!

a tisi tud tukaj ?
a tebe so tud nagnal ? he he he

pacek ne pa'ca

Če boš verjel ali ne – to je tvoja presoja – sem bila med tistimi , ki so te pogrešali !
Po tem , ko si me včeraj kot nedoraslo žival porinil pod avto , no , sem se zamislila in se po tvojem nasvetu spet nekaj naučila – namreč – nikoli nikomur ne zaupaj , pa še to , da tudi vedno lepe in prijazne besede ne najdejo takega mesta .
Žal.

lpl

e moja lisička !
Jaz te že nisem porinil pod avto – taka je bila pesmica ,(zdi se mi da poje Tomaž Domicelj). jaz vem kdo si ti – in sem siguren da si me zamenjala z kom – o ko bi le vedel na katerega to nese ?

pacek ne pa'ca

kaj ste si sedaj nadeli neke druge nike???
ma kaj zdej to???!!!!
No dobr..za lisičko je jasno ko beli dan..pacek,pa zajček..pa uh in oh..drugih nepoznam..please come back!!!!!!

O veš , veš !
Jaz pa sem dovolj zvita , da vem , da veš , da jaz vem ….
Ma , pustimo …

ker si tako zvita – pojdi pogledat e-mail

pacek ne pa'ca

Torej , pacek , pa razmisliva v smer , da sem morda prevec zvita , pa me vcasih ta zvitost zapelje na napacno sled !
Zadovoljen ?

Pršutek imam pa še zmeraj rada 🙂
lisička

Ma lisička ne skriva nič !
Če bi imela ta namen , bi to drgač naredila , a ne ?

Ma mal se pa le skrivam , zato , da me iščejo 😉
lpl

no sem ti rekel , da ni vse tako črno, kakor tu piše .
-prejmi tudi moje opravičilo , in ostani zvitorepka

pacek ne pa'ca

ma, dej no dej! To ti misliš…
Angel*

cebelica napiše:
>
> sem vsaj v dobri druzbi :):))
>
> bzz bzz
> cebelica

Njam , cmoki!
lisička

he he he – ko le nebi bil tako sramežljiv //?

pacek ne pa'ca

Draga Julka …..

zase vem … da se mam fino :):))
zate pa zal res ne vem …
kako shajas sama s sabo :):))

bzz bzz
cebelica

sončka ni, ti nisi skuštrana…

hej punce, kdaj bomo razglasile dan mirovanja? Vsaj en dan v letu, ko bodo po forumu letele samo lepe, prijazne besede.

Lp od sončnice!

New Report

Close