Najdi forum

Hvala

Hvala vsem za obvestilo kdaj je bilo srečanje..sem kar malce užaljena

Ika

Draga Tina,

nikar užaljenosti. Priložnosti bo še veliko.Tokrat smo praznovali moj in Sašev rojstni dan in ni bilo srečanje vseh forumašev. Bilo nas je samo pol od vseh pišočih tukaj. Za prvo pravo uradno srečanje Tjavendanovcev je potrebno bistveno več priprav in velik prostor. Ko bo novoletna evforija mimo, se bomo lotili tudi tega in drži me za besedo, da boš zraven.

LP,Kaja

lep pozdrav , nisem bil tudi jaz , pa zaradi tega ti ni potrebno biti žalostna

nova
Uredništvo priporoča

Dan obema! Štrumpantelnu in Tini!
*
Ma ne bodi žalostna TINA! Potem se lahko jaz že ubijem. Mene ne bi povabili niti v sanjah, pa se temu samo smejim! Definitivno z nekaterimi ne bi šla ne na shod, ne na kavo.
*
Na PC-ju se da odlično blefirati, žaliti, čarati, tenstanti, žvrkljati, zapenjati in še kaj drugega početi! Ene PC zamešajo za gospodinjeke pripomočke, saj pišejo o repi in korenju…kaj moreš!
*
A veš Tina, marsikoga sem vabila na kavo, nobena si z menoj ne upa. Ker niso to, kar pišejo! A greva na kavo midve? Pa pokličeva še nekatere, ki so tu gori cool face, pa pokličeva še direktorja…A si zato?
*
Dragi Štrump, kako, če bi midva tole Tino potoložila, da ne bo žalosta. Že jaz sem od angela podla iz neba na tla in postala objokana Julija…pa ne bo še Tina to? Napiši, a ji pomagava? Saj se da!
*
Ma Jani! Kam si mi pa ti ušu? On je tud žalosten, ker so angela izgnali iz rajskega foruma. Angel Janči se ne da preganti, se je obleku v Julieto, tvojo drago iz Benetk. A si pozabu? Imam brokatno svileno obleko, žameten životek, pa uno grajsko khm, khm, vlečko…Odkrivanje tančic je bilo to, a ne Jani? Pa kam si mi ušu? Aja, zdele je šu domu…k zakladom Lepo!
Janči! Nehej ga biksat in nehej štrajkat. Jaz sem se vrnila. Nisem te pozabila! Lupčka dragi Janči, boš že zjutri prbral, a ne?
Angel*
*
Ma pa adijo Štrumpantel in Tna! Pa sončka in lupčka obema!*:))) pa še namest Janija!
Julija*

Ma angel napake. Slovnica, pa brrrrrrrrr….škrati! Sorry no, Štrump in Tina! Se zgodi, nihče ni popoln. Pa ne morem vse uredu brez napak napisat…
Julija

Draga Julija!
Sem zaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jaz se upam s tabo na kofe.:)))
Hvala za mailcek…ma res .no …se mi je čudn zdel..k eni…so tle..kar…
zvezde stalnice..in se mi je zdelo da se poznajo..
Ampak..Julija…ti sam povej..kdaj ..in kje..

Ika-TIna

Čer Tina! Se bova zmenili na privatni elektornski e-mail. Ok. Počakaj še na odgovor od Štrumpa. Tud on bo za. Prav! Faca si!
Nočka!
Angel

🙄🙄🙄

New Report

Close