Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni bil čudež ……..

Ni bil čudež ……..

Dobro jutro, prijatelji “OSEBKI”!
Spet nov dan, spet pesem v srcu, spet
sreča, da imamo službe, spet sreča, da se
bomo brali …… kajti “naši mladosti” se tako
blešče oči, da se v njihovi svetlobi ves svet
blešči in sveti. Kaj k temu dodati? Samo to,
da ne smemo misliti, da je trenutek sreče nekaj
majhnega! Ne, sreča namreč obstaja v obliki kratkih trenutkov!

In zato, ljubi prijatelji, še ena misel (p.s.: spet bom prepisovala, pa mislim, da smo ugotovili skupaj, da je naša pamet daljša od trimetrske cevi, da smo brez drugih sugestij tudi že ugotovili, da le originalno zapisana misel pomeni tisto, kar je avtor želel povedati, torej ……… uživajte v tej misli, kot uživam jaz ……… ljubi moji prijatelji in si zamislite morje, sončni zahod na njegovi rahlo valoviti površini, barve zahoda, ki odsevajo naše želje – rumeno-rdeča, mivka, ki nam polzi skozi dlani ……….):

“Sanjajte, što želite sanjati,
idite, kamo želite ići,
budite, što želite biti,
jer samo je jedan život
i samo je jedna prilika
da učinite sve ono,
što želite učiniti!”

Lep dan vsem skupaj,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marici in vsi Tjavendanovci,
Res nam je dano samo eno zivljenje, zato ga moramo izkoristiti kakor najbolje znamo… Glede priloznosti, se mi pa zdi, da se vcasih komu ponudi se druga…
lep dan vsem,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro Marija, en lep pozdravček tebi, Pepi, pa seveda tudi vsem tistim, ki bodo še pricurljali semle!

Marija, jest sem pa vedela, vedela, vedela… Vedela sem, kam moram nabrat nove energije za še en dan, ki bo tudi s tvojo pomočjo lep in zabaven. In tale tvoja misle o enem življenju in eni priliki? Hvala ti za njo.

Včeraj sem imela ful gužvo v službi, tako, da sem prišla na forum okoli treh -kakšne base in basice… Spet bom brez jutranje kave…

Ti lumpa pa nič rekla, da greš v glavno mesto? Ja, lahko bi kaj povedala, saj tukaj tudi kave kuhajo. Ponekod dobiš točno tako, kot jo želiš, pa tebi bodo vsaj eno žličko zraven dali! Drugič povej!

Zares lep dan, pozdravček,
Mici

Ja, žličko obvezno, ker brez nje kave še
spiti ne morem. Ne vem, več je vredna sama
žlička, kot cela kava. Naš preljubi Hubert se bo
moral posvetiti raziskovanju teh tem – kaj komu
pomeni taka drobna stvarca!!!!
Mici, Pepi in vsi ostali …… nabašite !!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marici, s svojo zlicko si me spomnila na tistega Crnogorca, ki je prinesel domov dedu iz Slovenije za spomin plasticno kavno zlicko.. Ded si je stvar ogledal, nato pa je dejal :” “Brzo baci to sine, zar ne vidis, daj e to sjeme od lopate..”
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

HI, Mici, potem sva se vceraj imela priiblizno enako… Pa tudi danes kaj veliko boljs ne kaze..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro tudi od mene. Danes me čaka en dolg in naporen dan. Najprej v službi, po službi v drugi službi na drugem koncu Slovenije – no danes vam verjetno ne bom mogla slediti, se bom pa nasmihala in toplo mi bo ob misli na vas.

Dobro jutro… Mat’r, gledam tisto od včeri, pa nisem siguren, a je tisto včeri le ena mora… al’ kaj… Sem že mislil… da sem zgrešil forum… Na, dans je pa spet tko, kt mora bit…. :))) Ja, dobro jutro še enkrat vsem :))) pa velik sončka :)))

Jani

Jani, sončka, sončka, sončka, pa tudi če ga
ne bo, si ti en sonček, ki zdaj že sije ………
Še bi kaj dodala, saj veš, no, ampak ………
“ne budi lava, dok spava ……..”
Čao, lep dan in ……………. ma hudič vzemi
vse skupaj, enega lepega cmooooočkaaaaa!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne pada snijeg da pobeli planine, nego da vukovi ostave svoj trag :))) Ne vem, Marija, zakaj mi je zdejle prišla na misle tale rečenica tistega Crnogorskega cepca Bulatovića, v času našega osamosvajanja :)) Vendar sem jo moral napisat…. Vračam 🙂 cmoke, pa še eno porcijo sončka :))

Lep dan 🙂

Jani

Tudi jaz ne vem, mislim si pa takole (kdo bi vedel,
morda sem med vrsticami celo kaj razumela?):
Neka ostanu tragovi, neka, neka, ali će pasti
novi snijeg i tragovi će se izgubiti, nestati …. a
o vukovima sljedeči put ………!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

V prvi vrsti tebi Mariči,,nato še ostalim, lepo in toplo jutro 🙂
Viš, Mariči tudi to današnje, kakor tudi vsa tvoja prejšnja pisanja, so dokaz tvoje ” topline “.
Ti pošiljam en velik cmok iz prestolnice!

Lp, Jana

Dobro jutro vsem skupaj!!

Kaj naj rečem,kaj naj napišem…nimam pojma… vem samo to,da je za mano prekrokana noč.da sem zeloooooooooooooo žalostna in ehhh brezveze….Kaj bi jamral!

Hja ,da je živlenje eno samo to tudi že vem,že dalj časa..ma negre mi lepo se imejte..
Pozdrav ***

A smem tudi jaz verjeti v čudež ?
Da me vzamete medse ?

lisička

Draga Marija,

včeraj sem se pogovarjala z eno od bralk našega foruma. Rekla je, da je zjutraj prav pograšala tvoje misli. Ko pa sem ji razložila situacijo s čakanjem, je razumela. To potrjuje, da te bere še dosti več ljudi kot samo tisti, ki se javljamo tukaj.

Ti si naša lučka, ti si naša iskrica, ki nas vodiš, da vidimo in sprejmemo tudi tisto, kar bi nam drugače spolzelo skozi prste.

Hvala ti, Kaja

Lisička, dobrodošla v naš gozd. Ti se kar pridruži.

Perla, Perla, Perliiiiiiiiiiicaaaaaaaaaa, ne me basat!
Živi, spij eno orenk kafe, skači gori in doli, boš videla,
kako se ti bo posvetillooooooooo! Tudi jaz imam za
seboj prekrokano noč, pa sem zato le še boljša!!!
Gooooooooooooorrrrrrrrrrrrr! Pa če bo kdo dal ali
kaj zraven prispeval, tudi ddoooooooooollllllll!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Pepi moj, kako to veš?

M.

Kajči, nekam sumljivo zgodaj na delu?

Čaki, probam se spravit v red, ti se pa že pritožuješ ?

Ja, Lisička, kdo pa bo red delal tukaj po tej
gmajni, če ne misliš priti? Ubaci se več jednom!!!
Upadaj, ti samo upadaj!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Perla, eno dobro jutro tudio tebi!!!

Povej ti meni – prekrokana nočka za tabo? Pa žalostna? Ma ne, ni brez veze, veš! Poglej čez okno, lep dan se bo naredil, poglej okoli sebe, telebajsek te milo gleda. Kaj češ še več?

Pozdravček,
M.

Ma ne Perli,

ne obupavat. Glavo pokonci, pa ne bit žalostna. Bodi vesela in pomisli na svoje male srčke. Pa še kaj se zaderi .

CMOKA ,Kaja

Perli, kaj je sedaj to. Kaj? Glavo pokonci, smo al nismo !
Saj vendar veš, da za dežjem vedno posije sonce. Vedno!!

Lp, Jana

Čaki,čaki, da ni tole naša lisička z drugim nikom !

New Report

Close