Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Malo smeha za vse…

Malo smeha za vse…

Šala dneva

Babica je imela tri odrasle vnuke za katere je domnevala, da je nimajo preveč radi. Da bi ugotovila, kako radi jo imajo, jih je preizkusila. Prvi dan je povabila prvega vnuka na sprehod ob reki. Naredila se je, kot da ji je spodrsnilo in “padla” v reko, nato pa zavpila na pomoč. Vnuk je skočil v reko in jo resil.
Naslednji dan je vnuka pred hiso čakal nov mercedes, za brisalci pa je bil zataknjen listek z napisom: “Hvala, ker si me resil! Tvoja babica.”
Drugi dan je na sprehod povabila drugega vnuka. Prav tako se je naredila, da ji je spodrsnilo in skočila v reko, nato pa poklicala na pomoč. Vnuk je skočil v reko in jo resil.
Naslednje jutro je drugega vnuka pred hiso čakal mercedes z lističem za brisalci: “Hvala, ker si me resil! Tvoja babica”
Naslednji dan je preizkusila se tretjega vnuka. Povabila ga je na sprehod ob reki in se zopet naredila, da ji je spodrsnilo. Skočila je v reko in poklicala na pomoč, toda tretji vnuk se ni niti ozrl, temveč je nadaljeval svojo pot.
Naslednje jutro ga je pred hiso čakal nov ferrari, v njem je bil kovček z desetimi milijoni tolarjev, za brisalci pa je bil zataknjen listek z napisom: “Hvala, ker si me resil! Tvoj dedek!!!!

Hehehe, joj da je meni imeti tako bogato babico ! Do kolena v šnops zanjo, če bi bilo treba !!!!!

posavc ma kje siiiii..dej pogresamo te pridi..prooooooooosiiiiim..fališ mi!!!!

nova
Uredništvo priporoča

TV reporterka, ki je raziskovala vzroke za pojav bolezni norih krav, je
spraševala kmeta:
Dober večer, gospod. Raziskujemo vzroke za pojav bolezni norih krav.
Ali mogoče lahko pojasnite vaše mnenje o vzrokih za to nevarno bolezen?

Kmet pogleda reporterko in reče:
Ali veste, da bik naskoči kravo enkrat
na leto?

Gospa (postalo ji je nerodno):
No, to je res zanimiv podatek, a kakšna
je zveza med tem pojavom in boleznijo norih krav?

Kmet: Gospa, ali veste da molzemo krave štirikrat dnevno?

Gospa: > Gospod, to je res zelo pomemben podatek, ampak ali bi prišli k
bistvu !?

Kmet: Saj ravno to vam želim povedati. Pomislite, če bi se jaz
štirikrat na dan igračkal z vašimi joški, pa vas samo enkrat letno nategnil,
ali ne bi tudi vi znoreli ?

Moj prispevek za sobotno jutro Mogoce je vic, star je pa trenutno spet aktualen, hehehehe…

Mislite le mirne misli, Pepi

hehehehe, češpla nora , kje si pa tega snela ,…..lep dan in veliko sončka

UUUFFFFFF., što si pokvaren , hehehheehheheeh, sedaj šele vidim zakaj moja zmeraj nori ,…….
lep dan

Sastali se najvideniji Crnogorci da izglasaju radnu nedjelju.
Nakon viječanja nekako se dogovore, te predsjednik počne da čita:
“Ponedjeljak – odmor od vikenda,
Utorak – priprema za rad,
Srijeda – radni dan,
Četvrtak – odmor od rada,
Petak – priprema za vikend,
Subota i nedjelja – vikend.”
Posto je pročitao, digne ruku jedan od učesnika i zapita: “A hoče li svaka srijeda bit’ radna?

Mislite le mirne misli, Pepi

Te zapovedi sem prepisal iz razglednice (ni moje delo)
1.Čovjek se rodi umoran i živi da bi se odmara’o
2.Ljubi krevet svoj ka’ sebe samog
3.Odmaraj se danju da noču možeš spavat
4. Ako vidiš nekod’ đe se odmara – pomozi mu
5. Radi manje no što možeš , a ono što možeš prebaci na drugoga
6.U’ladu je spas-od odmaranja još niko nije crko
7.Ne radi -rad ubija
8.Rad donosi bolest – ne umri mlad
9.Kad slučajno zaželiš radit’sjedi,pričekaj, viđećeš, proči če
0.Kad vidiš đe jedu i piju- primakni se , kad vidiš đe se rade- izmakni se da ne smetaš

Vseh zapovedi se tud v glavnem drzijo, ne pa tako kot mi…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hočeš reči , da se ravno mi na forumu zelo pretegnemo ????
Uf – sem se nadelal , grem malo se spočit , kaj praviš ?

Ja pretegnemo se menda kadar nas ni na forumu, hehe.. Tle se mal pocinemo in razvedrimo…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kdaj boš ponovno v LJ?
Danes imam najavljen obisk….heehe

Hehe, dober štos tole, Pepi, prvič sem ga slišal 1985 pri vojakih, takrat je imel naslov “Zašto krava tužno gleda ? .”

Meni se bo prestolnica verjetno prikazala nekje v zadnjem tednu novembra. A je tvoj danasnji obisk v z zvezi s forumom Tjavendan , al s katerim drugim?.. Opazam, da si hiperaktiven, prisoten si povsod, hehehehe.. Jaz, se Tjavendan ne folgam…, Res sem pa nekajkrat vrgel oko na pomlajena Srednja… Niso slabi, vcasih so odlicni, je moj komentar…Zdi se mi prav, da je se vedno je nekaj nasih tam! Clovek se naj ravna po svojem obcutju, ne po regelcih…Tudi nadobudnezi na Srednjih bodo dorasli, z leti ali pa, ko jih bo “kaca picila”…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Je z vici pac tako, da nenehno krozijo in se predelujejo… Baje obstajaja samo 50 originalnih, vse ostalo pa so variante, izpeljanke, predelave… Najbolj sem se cudil, ko so tujci hoteli povedati kak svez stos…, pa je bila le predelana izvedba taksnega , ki sem ga ze davno slisal pri nas…. Ne vem, kako drugi, jaz si jih ne zapomnim veliko za povedat, sele ko ga slisim, se spomnim, uf, saj to sem pa ze slisal, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jaz . moram ohranjat veze , tudi na uni strani ……..sred.leta ,kaj če ……..
Po drugi strani je pa tudi to vredu, tudi tam jim razlagam ,kako se imamo tu in sem prepričan da , je jih je že nekaj novih tudi prišlo.

Lep dan ti želim – dobro jutro

Hejlo…ma še mal dobre volje in smeha ne škodi!!

Recept za moški del tjavendana!!!!

Tri razloga da na k******* istetoviraš 1000 DM

_-Možeš stalno držati lovu u ruci

-Ležiš i gledaš kako raste

-Možeš dati ženi,da troši kolko hoče

Lukavo ni kej..hehehe pusice svima ****
bye

Dobra šala.

New Report

Close