Najdi forum

Angel

Prosim, nic komentarja, ker bom vsakega pobrisal.

Pe posebej tvoje Angel, Žal ampak resnično, tvoji komentarji so žaljivi. NAj bo zaveznik, prijatel ali sovražnik, nihče si ne zasluži takih odgovorov in komentarjev. Očitno imaš veliko časa in tudi besedni zaklad ti ne dela težav, na žalost ga uporabljaš za napačne reči.

Prosim, da se umiriš in nehaš z takšnim pisanjem, večina kar napišeš sedaj je popolno SRANJE in lepo te prosim umiri se. Ne moremo pljuvati kar po vseh. Zelo rad bi videl, da svoj potencial uporabiš za kaj drugega, mogoče pišeš na forum letalske ugodnosti, bo marsikdo zelo vesel, ampak to kar sem prebral je pa višek.

Kakorkoli že tega tukaj ne bo dovoljenega in še enkrat poudarjam, NI DOVOLJENO ŽALJENJE – kakršnokoli!!!!!!!

Če komu ni všeč politika, naj se pritoži na vrhovno sodišče. Meni tudi ni marsikaj všeč, pa pač počnem tsto kar mi je, ostelega se pa izogibam.

Zaradi mene lahko delate kar hočete, samo pri tem naj ne bo nihče drug prizadet, razen vi sami.

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

Razumem! Od Perle pa očitno ni žaljivo!
Angel

sori, ampak prebrala sem kar nekaj mailov od angel-a, pa nisem našla nobene nesramnosti. A sem mogoče kaj spregledala? Če sem, prosim referenco, sicer pa se postavljam na njeno stran.

Ima oster jezik – hvala bogu vsaj kdo. Sicer se bo forum zlepil od cukra.

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da je Primož že izbrisal tisto, kar je mislil.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mir Tuki!

post je namenjen Primožu

Tuki smo sami pocukrani, smo
sami lepljivi, smo pa taki, ki
ne maramo prepirov. In @, če si
prišla delat prepir, TI NE BO
USPELO!!! TE BOMO IGNORIRALI,
KOT SMO ŽE KOGA!!

VELJA, FORUMOVCI !!!!
NE BOMO NASEDALI NA
PROVOKACIJE! TIHO BOMO!
NE BOMO ODGOVARJALI NA
ZAČETKE PREPIROV!!!!
SMO VSI ZA ????
Začeli se bomo spet cmokati
in objemati in poljubljati in ……
Cmooooooooočkaaaaaaaaa!
Ne tebi @, ti boš zdaj naredila
“bljac”, cmoček je za ostale!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oki, doki.

Ti, Kajči, ti si za to hišo,
pa ne naš …….. sosed!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he Mariči , če sem vsa polita s cukrom , imam vsaj šanso , da ga bo kdo polizal dol z mene , tako , kot sta to lepo opisala vidva z medotom , a ne :)))

Čaki, a je šlo nekaj v zvezi
z meodm? Akacijev med?
Kostanjev med? Ah, ah,
to, lizanje medu, to vidiš,
ti lisička, to je pravo? A
se bova midve kar polili z
medom, a? Pol pa ….. navali
narod …….. na lizanje!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kot dogovorjeno, ” ignore “.

Vesta kaj, vidve, a vama je spet na seks udarlo ? A zdej pa spet o repi in korenju, al kaj ? Kaj pa tema? Sej bom še jest hotla mal tega medeka.

Kajči, ti samo djajči! Dobiš,
kar želiš – medota z medekom?
Samo medota?
Samo medeka?
Ne, ljubi, vsega ti ne damo,
nekaj si moraš sama priboriti?
Poskusi – vprezi domišljija, pa
bo šlo. Me se bomo pa hihitale,
ko bomo uganjevale, kdo se
bo “prilimal” nate – a si za to?
N’č zamert, velja? Pa čimbolj
bodi pocukrana, to vžge, veš?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tudi žajbljev in pomarančev ni od muh ( he , he , je od Čebelic :)))
Cmoki , mljac !

Jest bi se namazala z medom s praženimi mandlji.

Je treba lizat,pa grickat,
pa ….

Počakmo, da se kdo prpopa gor.

Punce, lepo prosim, preselite se pod drugo temo, da ne bo sef hud!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Primož ni nič brisal, sem vse prebrala.
@, imaš pač svoje kriterije. Meni se zdi obkladanje z debelimi, glupimi, lezbačami………….MILO rečeno primitivno, kar sem povedala že zdavnaj.
Seveda, pa imamo glede tega različne nivoje, kriterije, kar je tudi evidentno.

Heheheehe, kaj je danes narobe z mano , samo bi se smejal , včeraj Jani-ju zarad unih dveh zgodbic , danes ko sem uletel na forum , uuupppsss……..sem se nečesa spomnil , ja na dan ko je padal sneg , in sem jaz bil naspidiran , ter vam dobro jutro voščil v drugačni obliki , tema je šla mimo v svoje vode , Pojavila se je takoj nova in bilo je vroče, (vroče , …tako so se glasili naslednji possi ).
Gledam , gledam in opažam , da se res vse vrti , in ne samo denar , ………tudi življenje
Toliko, upam da sem kratek ,saj veste sovražim , celo jih ne berem (kar je več kot 5 vrstic )
Lep pozdrav vsem !

Ja, saj res, sorry Primož, nismo namerno,
res ne!!
Hvala ti, Pepi!!!
marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A boš šel z nami ?

kako pa ti to veš ?
alora!!
vroč pozdravček

ZAPRTO!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

AUUUUUUUUU, kako smo hudi danes , si ti kaj v sorodu z štumpijem , hehehe

se strinjam , samo ne mojo LILO, ktregat , ona nič kriva
cmoka

New Report

Close