Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Draga Angel

Draga Angel

Draga Angel,

moram ti povedat, da sem ti neizmerno hvaležna, ker tako skrbiš za moje zdravje.

Pregovor pravi : smeh je pol zdravja. Brez tebe se ne bi niti pol toliko smejala kot se. Najbrž se niti ne zavedaš, kakšno dobro delo delaš s tem. Sigurno bom živela 100 let, ko tako lepo skrbiš zame.

Pa da me tako prijazno opozarjaš, da moram shujšat. To rabim, res, sama nisem dovolj vztrajna in rabim nekoga, da mi to vsak dan vbija v glavo.
Le kako si pogruntala, da rabim točno tvoje besede ? Angeli očitno to znate.
Ko bi ti vedela, kako ti zavidam tvojo angelskost ? Pa tvoje obline ? Mi je tajno društvo PGC sporočilo, da si še lepša kot se opisuješ. Da bi lahko bila manekenka. Ali si mogoče kdaj bila ? A si bila mogoče stevardesa ? Tam tudi lepa dekleta delajo.

Kako mi je žal, da v sredo nisem prišla na kavo. Kaj sem zamudila !
Tvoje angelske besede, tvoj angelski pogled.Da bi te v resnici spoznala in s teboj spregovorila par besed. Žal nisem imela varstva za hčerkico in me ni bilo. Upam, da bo še kdaj druga prilika. Mogoče še letos.

Kar pa se tiče sobote – praznujemo moj rojstni dan. To ni nobeno srečanje,
ampak rojstni dan s pravo, dvonadstropno torto, z darili, s pojedino.
A si ti mogoče mene povabila na svojega ? Se ne spomnim. Čestitala sem ti , povabila pa ni bilo. Tako te vabim na naslednjega. Ne bom pozabila nate, verjemi.

Želim ti lepo nočko, pa objemi svojga profesorja in sladko zaspi.

Kaja

Jutro Kaja!
Želim ti vse najboljše in elo praznovanje. Veš stvari in dogodki niso tisto kar se zdi, ampak kar mi naredimo iz njih.
iskreno ti želim vse najboljše in vse, kar si samo iskreno želiš!
Lep dan!
Angel

sorry napaki: elo =veselo!

New Report

Close