Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi ali ne bi ???

bi ali ne bi ???

Dragi moji,

deset minut nazaj me je naš predsednik sindikata povabil na …..
njegove temno rjave očke so se mu svetile, nasmeh mu je bil prikrito neprikrit, nerodno prestopanje ob moji mizi (vsaj po mojem občutku) je bilo igralsko dovršeno (za to vlogo bi mu dala oskarja!), obetajoč pogled, kretnja, ki obljublja vse in … nič, vse to mi je dal hudičevo veliko misliti:
– pomislila sem na današnjo “pofuzbalsko” evforijo, ki naj bi zagrabila tudi
njega, ker sem sama še vedno tako naspedirana, kot naša lisička!!!!!
– pomislila sem, da moram spet nekaj opraviti, narediti, sporočiti, nekam
telefonirati, za nekaj prositi, nekaj vprašati …….
– pomislila sem, da sem nekam padla, ne da bi jaz to hotela, pa mi hoče
poprej dobro ponuditi ……. potem pa to povedati, kaj želi od mene,
– pomislila sem, da ……. ja, hm, morda………..,kdo bi vedel, ali pa, ah ….
kdo bi na to še pomislil, če ne jaz …… ha, ha, ha, no …….. ma kaj bi …..
je dedec, kot se šika, pri moji veri, o takih pišejo v knjigah, bemti, bemti!

Pomagajte, povejte, recite, naj grem na tisti …… aja, gor mi je to ušlo, torej, ali naj grem na ……… ali ne? Help, help, help, help, help….. danes sem namreč v razpoloženju (in še Vlado Kalembar mi poje in “kuca na srce moje” ….), ki bi lahko komu obljubilo kaj več, kot sem pripravljena nuditi ….

Mici, kje si? Ti si prava za nasvete, reci, ha, ha, ha, !!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dan Mari! Ma, ne vem, tko ali tko ne boš upoštevala mojega nasveta…Zakaj pa nas sprašuješ? Ma perke? Da bomo pol mi krivi česa? Odloči se sama, če se pa ne znaš, potem ti pa še bog ne more pomagati…Kaj šele angeli…Pa saj si svetnica, a ne?

Angel*
Nc manj angelski!

Marija,

še zdaj ne vem – ampak, če te je povabil na kavo, pojdi, poglej, kakšno kavo pije, pokliči Huberta, potem boš pa videla, kaj in kako naprej!

Pazi pa to, kakšno kavo boš pila ti !!!! Kaj pa, če je on danes bral Hubertovo temo ??? In te je zato povabil na kavo ????

Mici

Če je dedec, kot se šika, pa sploh nimaš kaj dosti premišljevati !!!!!!!!!!!!!!!

Pejd, sam , da se škoda ne dela.

Mici, Mici, saj sem vedela, tebe moram poklicati na pomoč, pa je že več kot pol rešenega. Ja??? Ampak, ni me povabil na kavo!!!!!!!!! Bemti, saj niti sama ne vem, ker stavek ni bil dokončan ……..
Ampak, ker se dane vsepovsod nadzravlja
si pač mislim, da gre za to ……. za en kozaček
dobrega vina!!!!?????
Kaj misliš?

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, ti si prav svetniško “šparov’n”. Ne, škode ne bo, saj pri takem opravilu ponavadi ni škode. Če greš “sindikatu” naproti, ne more biti škode za nas, delavčke, gurbavčke, lahko je škoda le … ja, ampak vse te stvari le niso v moči ene sami uboge Maričke, ne more biti to to!!!! Mede, mede, mede ….. danes res celi sloveniji u iber mede …….
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, moj nasvet: Nikamor ne hodi, dokler ne veš kam in zakaj.
Saj vidiš, če zabredeš ti noben svetnik, pa abgel, pa bog ne bo pomagal.
Zatorej, očke na špičko, ušeska v pozor, ustnice našobi, pa ostro opazuj kam pes taco moli……….da te pol ne bo bolelo kot mene, heh

Lp, Jana

Pozabila, sorry! S h a k e s p e a r e je rekel davno:

“Be or not to be…?”
This is here a question?”

Biti ali ne biti,
to je tu vprašanje…
mar se rešimo zemeljskih spon…

Ta štos je star kot svet…!!
A se ga nisi učila na gimnaziji?
Škoda. Kdor vsaj malo razume Shakespeara, razume vsaj malo tudi življenje samo. Pregloboke misli so to, za na ta forum, žal Mari!

Angel*

ps:
Včasih se sprašujem v čem je smisel pisarij, tu gori in doli. V čem je smisel vprašanj, ki jih nam postavljate…? Je to kakšen joke, ali se pa radi norčujete? Je to samo eden od vaših nerešljivih problemov v temu življenju, ali pa imate probleme vedno in kadarkoli? Mogoče pa ne veste, kaj bi pametnega pisali, potem pa tole…v čem je smisel, če sploh je? Iščete pameten nasvet, ali vas zanima mnenje drugih.
Osebno mislim pa tako:
Če bi iskali nasvete, bi jih tudi upoštevali,
če bi želeli poklepetati, bi to počeli brez žaljivosti in osornosti.
V nasprotnem primeru, pa sem prišla do enega samega zaključka…
Vse je samo IGRA:::Ko ne veste naprej, vprašate.
Teme se ponavljajo, nič novega…

Samo to, sem želela napisati, mi je vseeno, če spet ni za brati, pa tudi komentarji brezpametni me ne bodo več ne ganili, ne prizadeli.
Vse je igra.
Igralci ste vi, eni bralci, drugi pisalci.
Pa nc ne mede meni, enim mnogo bolj…
Ni to kritika, ne more biti. Osebno mnenje, ki ga ni treba brati, če ga ne želite!

Lep dan in pojdite raje na sonce, ki se vam smeje…

Angel*

Jana, tuki bi morala sedet, pa to doživet!!!!
Ampak, bog ti polončkaj! Bom to zapisla gor,
u puhlo glavco!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ups, to je pa malce bolj zagamano…

Marija, to je moje resnično mnenje: nerodno je, če je to tvoj šef. In težko sem pametna in ti kaj rečem. Poskušam se postaviti v tvojo vlogo, pa se mi vedno ustavi – kako te je povabil, kako se je obnašal, a je povabil samo tebe, kakšni so drugače vajini odnosi…

Če se bojiš, da bi se iz tega lahko izcimilo kaj takega, kar lahko vpliva na vajin službeni odnos, ga poslabša ali (samo začasno!) izboljša, se izgovori. Če misliš, da bo stanje ostalo na službeni ravni in gre samo za prijateljski klepet, potem pojdi.

Saj veš – jaz strogo ločim – služba je služba, družba je družba. Kar pa konec koncev ne pomeni, da ne grem na kavo tudi sluzbeno. Ampak vedno se potrudim, da ostane tako tudi po kavi.

Ti kar pojdi, bodi pa to, kar si v resnici!!!!! In če boš šla – drž’ se! Mi bomo s tabo!

M.

Sicer se bodo pa sigurno oglasili tudi drugi in povedali svoja mnenja. Tako bo tvoja odločitev lažja.

Tudi ti se igraš. Why is that?

A je blo to nespodobno povabilo ?

Ne, ni bilo nespodobno, nikakor, sploh ne !!!! Morda sem pa jaz tista presneta “svetnica”, ki bi rada to povabilo naredila “nespodobno”, kaj praviš ti, “svetnik”?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Because the life is beautiful…
L a v i t a b e l l o ! Draga mamba, življenje je lepo!

Brez duhovitosti in očarljivosti bi pa bilo zelo, zelo, zelo žalostno…
Lep dan, zelela mamba!*
*******************
Poslušaj, sedaj grem pa na sonce, ker je in ker se smeje…samo greje bolj malo!

Angel*

zelena mamba napiše:
>
> Tudi ti se igraš. Why is that?

Mogoče si pa še kakšen tjavendanovec misli: “LA VITA E BELLA”.
In je to njegov, tako kot tvoj, motiv za igračkanje?

Kdo je pa tukaj duhovit in očarljiv od vaju dveh ?

Probaj !

ena starih mislim, da skorajda ze ponarodelih pesmi poje nekako takole:

“….uzmi sve sto ti zivot pruza, danas si cvjet, a sutra uvela ruza ….. “

in ti si en prelep cvet.

bzz bzz
cebelica

Oj, čebelica, čebelica, le od kje si ti ušla,
da nasve tak si našla…..
Naberi si meda, dušo zlata, za celo
mrzlo zimo, in ……. iz tvoje glave v
božjo pamet!!! Bog ti polončkaj!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, ti gajsi od sindikata, hm, ne vem, znajo prit prav…

Ah, draga, Zelena mambica!
Fim je bil fenomenalen.
Resnično krut in hkrati lep!
Ne morem o tem niti pisat, žal ne!
lp
Angel*

TI! TI! TI! TI! PA KDO PA DRUG? SAMO KOT TI KAJČI!

Vprašala Kaja je zrcalo:
Zrcalce zrcalce, ah meni, povej?
Katera najlepša v deželi je tej?

A sploh veš, kaj je beseda očarljivost? Kaj pa je žgečkljivost?
****Lej tole: :)))))))*****

Odgovorilo zrcalo je, ker od hujšanja mede u iber že Kaji v možgančke!
A bi tam tud rada bla suha? Si žal že!

Ah, Kajči, ti meni, jaz pa tebi!
A da bi se igrali?
Cufali? Perje pulil, žali, vredžali?
Angel reče ti:
Ne in ne in NEEEEEEEEEEEEEEEE!
A TI ZDAJ JASNO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
MENI JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

TEBI PA ŽAL NE BO NIKOLI!

Angel*

zrcalo poči, Kaja skoči in poči pa piše! Grozi! Žali!
Ma Angelu se PA NE DA!
Ajči, Kajči, ma, ajči, bumbajči…

kaja napiše:
>
> Kdo je pa tukaj duhovit in očarljiv od vaju dveh ?

New Report

Close