Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa športi?

Kaj pa športi?

Danes smo tako športno navdahnjeni.
Kateri športi so vam všeč? Kateri aktivno, katere radi gledate pred ekranom npr? Vem, nogomet je No.1, seveda, kaj vas pa še zanima?
Mene npr. spančkanje in gretje na soncu, ali pa v kakšnem šopu banan, ko si zaželim senčke……pa še kaj bi se našlo..

a gumitvist ,je šport ?????

Seveda, ampak za puuuuuuunčkeeeeeeee

nova
Uredništvo priporoča

Kot prvo, predno ti odgovorim, sem najprej pojedla banano. Prej sem pogledala, če nisi slučajno vmes. Ni te bilo, dobro.
Ja šport praviš. Kot prvo gledam nogomet, vendar le če je tak primer kot včeraj, ali pa svetovna prvenstva, to gledam. Potem mi je zanimivo smučanje, košarka malo manj, formule ne gledam odkar ni več De Angellisa ( ej, kje je tista kljukca za napisat apostrof gor? )na kratko rada gledam športni ples ( škufca, ventorini), pol je pa že konec.

Lp, Jana

Lepo, ampak to je vse sedečki, kaj pa akcija? Mislim tista podnevi?

V, al na šopu ?

Pa sej niso vse tko gumjaste !

V, na, v, na,……………

Gor, dol, gor dol…………
Spodaj, zgoraj, spodaj, …….
96,69,96,69,…………..

Uh, ti si pa natreniran

Ah.
To je samo teorija…………

Let it be.

Kva bi ti .

V prvi vrsti kolesarjenje, na pa sem spet na rit, potem rahla zmerna hoja, ki se stopnjuje, kolikor bolj me vleče pes skozi naselje ( BTW je vlečni kuža),pa zna bit tudi hitrejše dirkanje, no tu končnoo nisem na rit, ja evo poleti pa rada mečem na koš tuki blizu na igrišču.

Ka pa počepi, pa sklece,……., pa…….?

Ja, preljubi svetnik, ta poza je res naboljša :…….
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kera že ?

Pozabila : ni pa to: gor, dol, je drugače!!!
M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A si vidla, tudi svetniki niso več tisto, kar so bili, poznajo že številke,…

čeuš zajebavala, te bo bohštrafal, pauš stradala!

Ni problema, na štrafanje sem se že zdavnaj navadla.

Nisi, nisi !!!!!
Najhujše štrafanje zate bo stradanje…….

Dan zelena mamba!
Kako mistično ime…mamba, samba, mamba, zelena mamba…ples, draga, mene oživlja ples…seveda ob glasbi…reciva latinoamerican, pa samba, rumba, ča, ča, ča…(saj je to tudi šport).
* Tisti profesionalci so pa mistični. Prekrasno znajo plesati, jih rada gledam…rajsko angelsko znajo!

Drugače pa vse, kar je povezano z zimo:drsanje, smučanje, sankanje, hokej, smučarski skoki, biatlon, maraton…
Žogobrc ja, če je dober.
*Tisti včeraj je bil FENOMENALEN!!!!!!!Bravo naši!!!!
Pa formula 1. za dušo in brrrrrrrrrrr Scumaher……….!!!!!

Lep dan zelena mamba, samba, ah, ja!
Pa veliko lepega športa!
Povej, a sex je lahko tudi šort?
Zakaj pa potem eni ne tekmujejo?
A si predstavljaš?
Olimpijske igre v sex-u.
In prvo mesto dobi Slovenija. Jasno da! (joke)

Angel*

Ni problema, že zdaj stradam………………..ne moreš mi do živega, vse prenesem.

Sorry za vmešavanje! Kaj pa sex? A je to tudi šort? Zakaj pa ni?
Olimpijske igre v sexu, zakaj jih ni? In glavni bi bili Slovenci!

lp
Angel*

New Report

Close