Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOLIKO POTREBUJETE, DA SE …..

KOLIKO POTREBUJETE, DA SE …..

Dobro jutro, prijatelji. Ko sem vas prebirala, kaj ste včeraj napisali, me je že zagrabila ena evforija, sem že čisto “notri”, pa sem prišla malo prej zato, da postorim nekaj zelo nujnega, kar mi je včeraj ostalo. No, in zdaj ….. sem spet čisto notri. Že od včeraj zvečer, pravzaprav!!! In danes je še polna (črna) luna, pa 15. v mesecu smo, ko nas malce podražijo z enim listom, ki bi naj bil …. ma men se bo zrolal!!!!

In ko sem že tako čisto “notri”, nekaj malega za posladek:
zamislite si pogled v rdeče-rumeni puščavski pesek v večerni uri zahajajočega sonca, na desni strani dve temni palmi, rahlo upognjeni od vetriča, na levi šotorišče, kjer počivate in opazujete to lepoto. In nato lepa misel: (spet v originalu, ker drugače izgubi svoj čar!!!!)

“Dati nekome svu svoju ljubav ne znači da će oni voljeti vas.
Ne očekujte ljubav za uzvrat, samo želite, da mu bude u srcu,
ali ako ne bude, budite zadovolji što je u vašem ……..
Potrebna je samo minuta da se zaljubite, sat da vam se neko svidi,
dan, da nekoga zavolite,
ali potreban je celi život, da nekoga zaboravite ….”

Imejte se lepo, naj vam včerajšnji lepi dogodki v naši ljubi domovini nudijo čimveč zadovoljstva in izlijte svoja čustva kar tu gori na forum!!!!
Cmoooooooooooooooočkaaaaaaaaaaaaaa!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ali zaboraviti tebe, draga moja Marijo, trebalo bi dva života…..

Nemoj, nemoj, ljubavi, ne trebaš ti mene zaboravit …..
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, ni da ni, današnje jutro po tej noči… pa vendarle… se popolnoma strinjam z Sašom, dodal bi pa še “za vas dragi Tjavendanovci, trebalo bi više od dvije godine…. ma ne ne bi se moglo zaboraviti…ne!!!!!!!!!!

Lep dan in velik sončka!

Jani

Sonček si ti, Jani. Takoj, ko se pojaviš tu gori, sonček že zasije!!! Ja, imaš prav – Tjavendanovcev se ne bo moglo pozabiti – never, never, never!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro, Marija – ah, nije mi trebao ni minut, da sem se zaljubila, manje nego dan da sem vas zavolila… Ne trebam celi život, da vas zaboravim. Jer VI STE TU i ja vas ljubim!!!

Če bi pa svoja čustva tukajle gori izlivala, pa po moje forum tega ne bi prenesel, tako, da se bom malo bremzala.

Mariči, ti pa tisto ta nujno kar v spodnji predal, pa kar ostani tukaj.

Pozdravček, pa en fantastičen dan tebi in vsem ostalim,
Mici

Mici, eno lepo dobro jutro tud teb…. pa hvala k’ nas ljubiš :))))))))))))))))))))

Jutro..

Marijo, pa ti mora da znaš, da si naše vruče sunce što nas grije u ovim hladnim danima, čak i da sam stavio radijator na nulu meni bi bilo isto tako vruče kao na pustinjskom suncu pod šatorom. Tu nema mesta zaboravu tu ima živog života………..

Medo

Mici!

daj no malo nas polij (ne biti škrt) s svojimi čustvi, pusti tiste bremze da jih mehaniki rihtajo..

Medo

Ojla, dobro jutro, Medo. Seveda ti je vroče, če pa imaš kožuh!!! Jaz ga pa nimam, veš, in se moram sama pogreti s kakšno tako zadevico. Potem mi pa poleg misli začne delovati domišljija in toplota leze ino gre, odspodaj navzgor, pol pa še odzadi navzdol, pa ……… po trebušku požgečka in toplo postaja povsod!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako ne ljubiti, Jani – od tvojih sončkov se mi zvrti…. Vsakič posebej.

M.

Hubert, če bi začela polivat, pa bi bilo to npr. pivo, bi po mojem to pivo zadoščalo za vseh 15.000 navijačev včeraj na Brniku. Za vse bi bilo dosti, pa še na Japonsko bi ga lahko izvažali.

Pa tudi mehaniki po mojem zdajle še spijo po taki noči, zato bremze še držijo.

Pozdravček,
M.

No, en PLJUSK samo zate!!!

Od višine se zvrtiiiiiiiiii…… :))))

Sončka!

Evo sem že moker…..

Medo

Ampak samo do kolen!!!! Od čevljev pa do kolen, da ne bo pomote!

M.

Marijaaaaaaaaaaaaaaaa moja ufffff lepo,lepo KRasno..ma jest sem si prepisala tole yessssssss..

Najboljša si..hvala
cmoka **

jst mam vas rada 🙂 pa pika.

bzz bzz
cebelica

Perla vas ma rada!!!!*************************************************************************************************************************************************************************************

Draga Marija,

nimam besed. Vsak dan znova me presenečaš ( v dobrem smislu, da se razumemo). Toliko pozitivne naravnanosti, dobre volje, razumevanja.
Srečni so tvoji doma, ker te imajo. Kar pa si nam dala, je neopisljivo.

O pozabljanju ni govora. Vedno in povsod boš v mojih mislih.

LP,Kaja

P.s. Poglej mail.

He he he he, sestrca, jest tud…. fijuuuuuuuuuuuuuuuuu, pa n’č bit nerodno :))

Jani

p.s. Sonca mate dovelj danes 🙂 pa enga cmokca 🙂

Draga Kaja!

Falis mi,nam!
Kje si,kaj se dogaja,da te pogresam-o.Bolj malo se oglašaš???????
Klepetavček pa ni več tisto zvečer..sej veš…

Račun za telefon je bil malo previsok pa ne hodim več na klepetavčka.Pa tudi časa mi zmanjkuje.Delam na treh frontah in opažam, da sem si nagrmadila preveč obveznosti. Potem pa na žalost črtaš tisto, pri kateri si lahko to privoščiš.

Za v vrtec pripravljam eno igro za Božička , kjer bomo nastopali starši in sedaj iščem kakšno dobro odštekano igrico. Potem se bomo morali še vloge naučit, pa kostume, pa …. skratka gužva. Ampak uživam v tem.

V službi sem tako zabušila, da moram popucat spodnji predal (bi rekla Marija).

Sej bom še tukaj, ne se bat, sej veš, da ne morem brez vas.

CMOKA , pa sončka, pa lupčka, pa potrudi se zame (sej veš kaj mislim).

LP, Kaja

jani nujno , nujno …kupi današnje novice (o treh mušketirjih na veliko 23 stran )
lep dan

Čer Mari!
Najlažje je pa kaj prepisat… a ne?
Pa kakšno službo maš to, da ti to še dovoljo? Jaz bi tud, tako mela…
Kva pa reče šef, Mari? A te nc ne gnavi? Mene bi?
*
Evo, mi potrebujemo pa dama PC, pa internet, pa velik domačga časa, ko ti veselo ajaš…v službi mi delamo, vi pa nam pišete…kozlarije…vsako jutro isto… Pesem zate:
*
Specialy for you:
*
Mari, življenje ni cvetoče polje…
Mari, ko gledaš mene, zreš v vesolje…
Mari!!!
Čar neonskih luči…

Včasih so to eni peli…Pozabu kdo, pa kje!

Angel*

marija napiše:
>
> Dobro jutro, prijatelji. Ko sem vas prebirala, kaj ste
> včeraj napisali, me je že zagrabila ena evforija, sem že
> čisto “notri”, pa sem prišla malo prej zato, da postorim
> nekaj zelo nujnega, kar mi je včeraj ostalo. No, in zdaj
> ….. sem spet čisto notri. Že od včeraj zvečer,
> pravzaprav!!! In danes je še polna (črna) luna, pa 15. v
> mesecu smo, ko nas malce podražijo z enim listom, ki bi naj
> bil …. ma men se bo zrolal!!!!
>
> In ko sem že tako čisto “notri”, nekaj malega za posladek:
> zamislite si pogled v rdeče-rumeni puščavski pesek v večerni
> uri zahajajočega sonca, na desni strani dve temni palmi,
> rahlo upognjeni od vetriča, na levi šotorišče, kjer počivate
> in opazujete to lepoto. In nato lepa misel: (spet v
> originalu, ker drugače izgubi svoj čar!!!!)
>
> “Dati nekome svu svoju ljubav ne znači da će oni voljeti vas.
> Ne očekujte ljubav za uzvrat, samo želite, da mu bude u srcu,
> ali ako ne bude, budite zadovolji što je u vašem ……..
> Potrebna je samo minuta da se zaljubite, sat da vam se neko
> svidi,
> dan, da nekoga zavolite,
> ali potreban je celi život, da nekoga zaboravite ….”
>
> Imejte se lepo, naj vam včerajšnji lepi dogodki v naši ljubi
> domovini nudijo čimveč zadovoljstva in izlijte svoja čustva
> kar tu gori na forum!!!!
> Cmoooooooooooooooočkaaaaaaaaaaaaaa!!!
> Marija

New Report

Close