Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MICI NAŠI DALI 1 GOL

MICI NAŠI DALI 1 GOL

MIIIIIIIIIICI rudonja dal gooooool , bravo midve!!!!!!!!!!!!

rezultat 1 : 0 za naše yeeeeeeeeessssssss

Kot sem napovedala zjutraj 1 : 1

Bravvvvooooooooo Naši!!!!!!!!!!!!!!

bravo,greeeemoooo naprej!!!!!

darge moje deklice , tako kot sem zopet napovedal ,GREMO NAPREJ
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSS

Zajcek za pravilno napoved in pokazan optimizim dobis tri zetonske (zeton lahko izkoristis pri prvem srečanju) vrooooooooooooooceeeeee poljube od prijatelja Pepija, ki si ni upal niti SANJATI tega. Pri nas poka bolj kot takrat, ko smo z enim susom v tank zaustalili gnilo JNA. Tud en mal ognjemeta smo imeli…. Izgleda, da je jug jug in bo vedno ostal jug… Ja, res izgleda da nasi Srbi tokrat z duso navijajo za Slovenijo… Janicarji so bili zmeraj ta hujs…. Ma, se mal pa bo se Pepiju odtrgal od veselja, ceprav drugac nogomeet spremlja le od dalec..
Janci Cmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

pepi ali veš da sem tudi tu zadel poišči na temi mladi (slov- Romun)
Ali veš kaj je JAsnovidka oka zame , malo dete .heheheheh

Bemti Strump, nekaj je v tebi, od MIS-ic do nogometa zadevas.. Lahko ti le iskreno cestitam! Kar je, je, jaz ti skidam kapo in zelim. da tud v bodoce tako ugodno prognoziras. Ce ne bi bil moski, bi se teb enga vrocga pripalil.. Tako. samo hvala! Bom raje z zajckom to opravil, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ni blema , samo dobro opedenaj , da ne boš samo zapacal, potem pa bomo moral mi popravljat , heheheheeh

Srump na uro najinih sedanjih postov poglej. Ma, rad imam cel svet, Jano. pa tebe, pa ta trenutek se posebej!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Zdej si pa dobil minuto fora, kot da nemec sodi, a?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Srump, zdaj je cajt, da se kot musketirja zmenva, kaj bova s to naso Mici napravla. Mater je fest zenska…. , si vidu kaku je danes cel forum prfuknjencev sprovocirala…
Mene mal zvestoba zajcku in lisicki veze, sam imam eno dolgo elastiko! Zdaj si ti na potezi…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

e moj Pepi , kakšen sem imel današnji dan , bil je superr!!!!
Prvo bil je sestanek , v lokalu , heheheh? potem smo gledali še tekmo , hehehehe, lep večer tudi tebi

A, ne bos nec porocal? vsaj zader se takooooooooooooooooooooooooooooooo, kot nas je Perli učila!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

YYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS, Jana,
YYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS!!!!!

Jaz sem šele zdaj nehala tuliti od veselja, sem že čisto hripava.

Ej, občutki – neverjetni. Pojdi, greva – kam sva že rekli?
Ah, Jana, kamorkoli – greš?

Jaz, ko me res cist nec nogomet ne zanima, se veselim (odprl ze drugo buteljko), vsi ostali ste pa nekam poniknili,,, TOREJ LAHKO NOC, SANJE BODO LEPE SAME PO SEBI!
Na zdej sem pa se caps pritisnu…Tud prav: SLOVENIJA DO TOKIA!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

MICIiiiiiiiiiiiii, ljuba moja, a ti bi v tem trenutku tud jaz bil dober?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Peeeeeeeeeeepi, sva te z Jano danes že iskali. Je bila Jana hudo pametna veš (čakaj zdaj reakcije), je napovedala zmago. Pa sva rekli, da nekam greva, pa sem zdajle, v tejle zmedi čist pozabila, kam. Na, zdaj sem jo pa zgubila. Jo bova jutri spomnila, prav?

Smo te vsi pogrešali danes. Kot je Marija naše dobro jutro, tako si ti naša dobra vest, a?

Lep večer ti želim,
Mici

Ce te kdo pogresa, cloveku veliko pomeni…. Ce te ne, nisi nic! Hja, zal mi slabo kaze, ampak danes mi je celo inzenir dimnikar odpovedal sodno zagrozeno storitev in to kjub-temu, da ima pravico izvesti storitev po dodeljeni koncesiji… Tud inzenirji strojnistva, ki se ukvarjajo z dimnikarskimi storitvami imajo srce za nogomet!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

No, no – kar malo pošnofaj tukajle okoli, boš videl, da s(m)o punce vse vedele, kdo nam danes tukaj manjka – ti, Andrejka, pa o Sašu in Hubertu je bila neka kritika, da jim bodo drugačno službo zrihtale…

Glede dimnikarja pa – če mu lahko oprostiš, mu oprosti. Saj tudi Bog odpušča… Danes mu lahko, ker da bi pa tole zamudil, to pa pač ne gre. Mu je oproščeno? Edino, če je pa tebe zeblo na ta račun – potem pa povej, pa bomo skup stopli, vsi, kar nas je tukaj, pa njega ometli, mimogrede pa še tvoj dimnik!!!

Srce pa po mojem mnenju najdeš prav pri vsaki osebi. Naj še tako blefira, da ga nima!!!!

M.

Ma, danes oprostim hudicom, angelom, zakaj ne bi dimnikarju. Stvar je v zakonu in ne v mojih napravah… Sam, Mici v teh trenutkih boljs da se ne srecava, bi te tako stisnil, da bi lahko gagnla…hehehe….
Vseeno hvala na vsej pozitivnosti, ki ste jo z Jano pokazale. Zdaj imam obe rad!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

BEMTI jest tud tako pravim!!
Ej strumpi od dons naprej si moj osebni jasnovidec.A mas drago tarifo?

To je izven moje domene odgovora.. Samo zajcek se bo o tem lahko izjasnil, ce stvar preide v realizacijo, hehehe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Joj Pepi, še mene grabi, ko te berem, kar nekaj mi gomazi od trebuha navzgor, pa pol po križu navzdol. Pazi, kaj boš pisal danes, sem že ….. kako pravi Sašk … naspedirana od vašega nadušenja!!! Pazi, res pazi!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, ke nisem jest reku, da sem prepričan da naši fantje lahk zmagajao? Sicer res niso zmagal, gremo pa na Mundial :))))) Yessssssssssssssssssss

Fantastičen fuzbalsko sončen dan!

Jani

New Report

Close