Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ampak čist zares

ampak čist zares

onidan sem bila na praznovanju pa je pogovor, takole med znanci, nanesel
na domače živali(saj to poznate a ne) no pa je ena prijateljica rekla,da pogreša svojga muca,kateri pod milim nebom še nikoli ni odšel od hiše,pa smo rekli gonitev,pa je rekla,ne,no pa se jih je kar nekaj iz Ljubljane in ok. oglasilo in povedali so kako so mački nenadoma nekam odšli.Vsi smo se spogledali in v naših velikih očeh je bil odgovor”kaj pa če jih kdo lovi za hrano?” A si upate kaj takega pomisliti.Jaz sem….

Mislim, da mackone se nihce ne lovi za hrano. Kako bo sedaj po odkritju BBS-a ne vem! Prvic je zmeraj enkrat! Lahko potolazis prijateljico, da se bo mackon tudi vrnil enkrat sam od sebe, suh kot da je bil v taboriscu in hudo laaaaaaaaaaaaaaaaacen… Pri moji sestri je najdaljsa mackonova odsotnost trajala vec kot en mesec, pri zadnji pa se je vrnil po treh nogah po kaksnem tednu… , sedaj je ze okreval. V casu moje mladosti so bile gonitve mackonov samo febriuarja in zacetkom marca. Sedaj se jim je povecal libido in je to kvartalno. Morda preidejo v prihodnosti na cloveski ciklus paritve.. Vse to velja le za ruralne mackone, kako je z mestnimi ne vem.. Avtomobilskih koles pa ri enih in drugih nikoli ne mores izkjuciti…
Lubcka na Sarin nosek,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sara, tvoja prijateljica ima in nima prav… v tem obdobju se mački več ali manj poskrijejo …..samo zvečer, al pa ponoč pa lahko slišiš tisto obupno mačje vpitje, ki ga slišiš samo takrat, ko se gonijo :))) Ma bo pršu nazaj, njen mačkkon, pa še veliko drugih (Sicer ne k njej) :))))) Da bi jih pa kar lovili za hrano…. hja, kitajce bi blo treba vprašat :))

Pa eno lepo dobro jutro teb’ in vsem ostalim, ki se bodo danes še priguncali tle gor :))))

Pa veliko sončka in enga cmokca :)))))

Jani

Sara, sem šele zdajle bral tvoj post Angelu….. zdaj ne vem, al si enga mačka že pojedla, al pa misliš, da je tvoja tema bolj zanimiva od njene… Res ne vem… Pa lep dan še naprej, pa brez zamere saj je to tjavendan, a ne?

Jani

Priznam, da ne bi pomislila kaj takega, pa tudi verjetno se mi ne zdi. Da bi kdo jedel mačke! Čeprav…ali jih ne jedo baje tudi Italijani ali sem kaj zamešala?
Kaj pa tista afera s slavnima mučiteljema? Ampak meni se še najbolj verjetno zdi, kar je odgovoril Pepi.

Mislim ,ne vem , da jih je kar večina odšla na odločilno tekmo v Romunijo ????!!!!
Posprejani so bili z ZELENO –kovinsko barvo, celo so nekateri bili vročekrvo navijaško nastrojeni . S’m jih vidu ja , pa še 100 lisic ja , je bilo z njimi , ja
Heheheheehehe
Dobro jutro vsem ,in veliko snega na današnji dan

Pr’jatu, s tvojih ust v božja ušesa…. :)) za sneg mislim 🙂 Dobro jutro in prelep dan

Jani

Draga Sara, srčno upam, da je mačkon odšel le na krajši izlet. Ne morem in ne znam si predstavljat, da nekdo lahko lovi te živalice zato, da jih poje. Tudi zamisliti si ne morem……
Vsekakor obvesti nas, ko se vrne.

Lp, Jana

Pa veš kako so dobri v rižoti !

ti se ne ves kako so dobri pohani “svetniki” …… pihhhhhhhhhhh

bzz bzzz
cebelica

Kljuka ,a si ga tudi ti želiš ?
Pri nas se že vidi kaka snežinkica heehheeh
lep dan ,tudi tebi!

Je taku, nej pade… gume smo zamenjali, kurilno olje nalili, čas je pravi 🙂 jej, jej, ko bo, če bo, bo lepo 🙂

Ajd, fajn mej!

Jani

Pa na kmečko pečko, a ne Jani, pa skozi okno ven gledat, kako pometajo na vrhu male grehe in nam natrosijo lepo belo odejico. Mi pa ne peči, sanjavi, vzneseni, pa kako lepo bukvico v roki, pa posodica z arašidi …. ah, življenje je res lepo!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne vem, dej povej !!!!!!!Nujno !

komu ti to..a si ti tud DOOLL padu..hehehehhe

Perla, a ti to men?

ja bratec moj ljubi..kje spa ti zdej ..a u sendvicu..paz da te je pojem..hihi ne neeeeeeeee
svetniku sem rekla, ker mislim,da je imel podobno situacijo kot jest..dej se njemu razloži..jest sem ze rešila stvar hihi lubijaaaaaaaaaaaaaaa.eh kaj bi jets brez tebe cmoki***

drživa pesti za tekmo in za sneg , hehehehe

Prvič: Če me poješ, ne bo neč več sončkov pa cmočkov, pa ……..
Drugič: To bi bil kanibalizem erste classe, torej spet n’č
Tetjič: Težave in svetnik – n’č ne vem, dej bolj podrobno
Čtrtič: Fajn se mej, sestrica, pa tud vsi tadrugi :))

JA NI

kaj si dons nabrkljan..kaj ti je..nekej si hud name..dej se oglasi na mail?

jani sploh ne, sem eno popolnoma nezanimivo bitje, tega se zavedam in kje pa, s kom naj konkuriram, angel nima veze, saj ga mam rada.Samo tko malo sem ga tjavendansko povprašala in prepričana sem,da mi ni zameril.
Nevem pa zakaj si se tako nasršil ino namršil,vse je v redu,verjemi.

jani sploh ne, sem eno popolnoma nezanimivo bitje, tega se zavedam in kje pa, s kom naj konkuriram, angel nima veze, saj ga mam rada.Samo tko malo sem ga tjavendansko povprašala in prepričana sem,da mi ni zameril.
Nevem pa zakaj si se tako nasršil ino namršil,vse je v redu,verjemi.

Sara, ne bi te rada plašila, ampak makaronarji jih imajo zelo radi……pečene, v golažu za na pašto,….
Mogoče pa so se pojavili švercerji mačkonov.

jana, bom sporočila kako in kaj je z mačkonom oz. kako bo z njim,vendar dva meseca odsotnosti je kar malo veliko. Bil je tak lep, udomačen muci .
Razumela bi,da je samo on, ajd gre na potep ker je pač maček, ampak jih je več pogrešanih in to v istem času .Sem optimistka, kljub vsemu.

Kako moreš reči kaj takega zase – da si popolnoma nezanimivo bitje. A sama sebi si nezanimiva???????? Hudo!!!

New Report

Close