Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fantazijska zgodba tega stoletja

fantazijska zgodba tega stoletja

Čer vsem!
Ideja je najstniška, nemogoča in neresnična. Mogoče bi bila izvedljiva, če bi se vsi ljudje na svetu potrudili uresničiti sanje… kraj dogajanja je Amerika, bela hiša, Rusija in njihov parlament,kraji Afganistana…nekje, ker nihče ne ve, točno kje je…
Osebe so znane:ameriški predsednik Bush in ruski predsednik Putin ter gospod Bill…Laden iz tam doli…
Bi si na moč želela, da vsi trije, tako po moško pridejo v Nasa. Tam jih čakajo skafandri in nova raketa Space 200. Vse je samo še scenarij. Oblečejo se, gredo v raketo, tam se usedejo na sedeže za posebne potnike…sledi odštevanje…99.98.97.96.95.94…vse svetovne televizije prenašajo neposreden prenos sestrelitve treh predsednikov na Luno…Napetost narašča, temperatura se dviguje…nekatirei žare od sreče, drugi jočejo iz obupa…večina se pa smeje…3.2.1.O…***buljshkkkk….Iztrelitev v Nasi uspela, raketa je že izven dosega vseh drugih raket…bliža se z vrtoglavo hitrostjo proti Luni…samo nekaj ur, kajti hitrost space 200= milijondvatisočpetso km/sek….Luna…pristanek. Vse poteka po načrtu. Trije potniki se izkrcajo na določeno mesto. Zraven Ameriške zastave. Putin nosi v roki rusko zastavo, drugi gospod pa svojo…nedorečeno…orožja nimajo, samo skafandre in za 24 ur kisika. Na določenem mestu jih čakajo reflektorji in kamere, ter prelep usnjen kavč v obliki zvezde…vsak mora sesti na svoje mesto. Bush na levo, Putin na desno v sredino pa Tisti mister,ki ga vsi iščejo…Potem neposreden prenos za zemljo. Mikrofoni. dialog, bo ali ne. Pa naj bo. Dajmo jim priliko, da se po moško zmenijo. Brez žensk, te bi bile samo v napoto. Oni gospod iz Afganistana je doma pustil svoj harem…200 krasotic ga gleda po Cnn-u. sledi dialog…neke motneje na zvezi…zakaj se ne sliši?…
In kaj bodo rekli? Bodo tiho ali ne? Se bodo po moško zmenili? Mogoče se bodo celo stepli? Vse je dovoljeno!
Recimo, da bi se to v resnici zgodilo. Zanima me, kaj bi vi želeli slišati in videti? Kakšen dialog? Mogoče pretep?
Pa lep večer vsem skupaj?
Angel*

Angel živjo!
Zanima me odkod teb tolk časa,odkod ti ideje ….pa na lestvici od 1-10 tvoja ljubezen do internetnih čvek.Saj jaz tudi kaj bleknem,ampak vse bolj na kratko pa samo tisto kar me zares firbec daje.Ti pa tole …. kar po…Angelsko… pa v vesolje…..,malo boš morala(brez zamere)zapreti krilca, si oddahniti in spočiti svojo angelsko dušico.Angelčki spijo stoje, a tudi mižite?
Še enkrat ne mi zameriti,končno je tole krtakotjavendan.
Lepe pozdravčke

He he he, Angel… varianta, ki jo bi bilo treba predlagati tja čez u Jemeriko :)) Ma bi bilo sigurno bolj mir na naši ljubi zemljici, če bi vse spore reševali v vesolju… (Breztežnoastno stanje, kisik na hrbtu : se človk preje zmatra, bi se manj tepli :)))

Lep dan, pa enga velikga cmokca :)))

Jani

nova
Uredništvo priporoča

?????????????????? Zakaj pa to? N’č jasno??????????? Men???????!!!!!!!

Jutro Sara!
Čas je relativen pojem in ni moj gospodar, žal! Rada pišem, pa če Vam je to prav ali ne. A mogoče ne smem? Pišem večinoma od doma, ker pišem tudi marsikaj drugega. Imam bujno domišlijo, kaj pa morem zato. Ne razumem te popolnoma…zakaj naj ne pišem? Pa zakaj naj si postrižem peruti? Mi lahko napišeš?

“Alora, Sara, ma ce Sara? Ma ce sucesso? (Kaj se je zgodilo?) Lei e molto gentile (zelo si ljubezniva). Ora La devo salutare (zdaj se moram posloviti).
Lep dan Sara!…pa nikar za božjo voljo se ne obremenjuj več z mano!”

Angel*
Premišljujem naj ostanem ali grem…Mislim, da bom na mnenje večine (ki ni absolutno resnično, je le relativno možno), odšla…Od julija sem bila na forumu Srednja leta…pa od začetka tu, čeprav sprva nisem želela biti…ste me celo eni prosili…ni vredno, sedaj vem, ni vredno mojega dragocenega časa…Žal ne!

Sara napiše:
>
> Angel živjo!
> Zanima me odkod teb tolk časa,odkod ti ideje ….pa na
> lestvici od 1-10 tvoja ljubezen do internetnih čvek.Saj jaz
> tudi kaj bleknem,ampak vse bolj na kratko pa samo tisto kar
> me zares firbec daje.Ti pa tole …. kar po…Angelsko… pa
> v vesolje…..,malo boš morala(brez zamere)zapreti krilca, si
> oddahniti in spočiti svojo angelsko dušico.Angelčki spijo
> stoje, a tudi mižite?
> Še enkrat ne mi zameriti,končno je tole krtakotjavendan.
> Lepe pozdravčke

Jutro Jani!
Hvala za odgovor…bi bilo prelepo, če bi se to resnično zgodilo. Potem bi na svetu vladal angelsko rajski mir…brez vojen in prepirov, brez nasilja, brez hudobije…
Še tukaj na forumu včasih vladajo vojne, ne svetovne, take male, pa prepirljivot in žaljivost, pa grožnje in nasilje, mar ne?

– Ne razumem več ljudi…v čem je za njih smisel življenja? –
– Vidiš Jani, to vprašanje bi pa želela postaviti vsem trem na Luni:
– “Povejte v čem je smisel vašega življenja?”…
– Mislim, da bi mi ne znali odgovoriti!

Lep dan Jani še naprej!
Pa ostalim tudi!
Angel*

Jani napiše:
>
> He he he, Angel… varianta, ki jo bi bilo treba
> predlagati tja čez u Jemeriko :)) Ma bi bilo sigurno bolj
> mir na naši ljubi zemljici, če bi vse spore reševali v
> vesolju… (Breztežnoastno stanje, kisik na hrbtu : se človk
> preje zmatra, bi se manj tepli :)))
>
> Lep dan, pa enga velikga cmokca :)))
>
> Jani

Mislim da bi se lahko končala zgodbica tudi na ta način :
Nekaj časa se gledajo, gledajo in ne vejo kako bi našli skupni jezik za premirje
In se na koncu le odloči Busch in pristopi do B.Ladena ter mu nariše na kos papirja PEACE znak . Bin Laden vzame listek ,in ga nese do Putina , Putin mu pokima in do riše na isti papir $(dolarje).Ta spet odnese do Busha , on pogleda in zopet dopiše črko A(avion) . Taliban to malo opazuje in obrača listek na vse strani in poskuša razumet ,kaj hočeta ona dva . On vzame svinčnik in dopiše še črko M (milijone) in listek ponovno nese do Putina . Putinu je bilo še manj jasno ko je opazil da iz črk se da sestaviti ime , ter dopiše še črko A , Laden gleda , listek gleda njega ,gleda Buscha .Stopi k njima jih začne objemati in poljubljati . Saj ni potrebno pisati mojega imena ,saj smo vsi ISTI …………..(VSI IMAMO RADI MILIJONE DOLARJEV , AVIJONE IN ADREALIN SAMO NAM ŽENSKE (kakor iz harema ) NE DAJO MIRU
Ponovno se je pojavila slika , kjer vsi trije objeti se smejejo in rokujejo z mirovnim kosom papirja v roki (O$AMA)………

(Angel moraš priznati da sem se kar potrudil in naložil 100 na uro )
Lep dan vsem gori v nebesih in na zemlji

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ejg, Štumpantl, fa bi mi pred nekaj časa nekdo rekel, da boš ti napisal kaj takega, bi ga imel za krc…. krc…….. :)))) Enkratno in blizu resnice 🙂

Ajd, fajn mej, pa veliiiiiiko snega in lepega 🙂

Jani

kljuka , hvala , heheheeh, saj moram tudi jaz včasih napisat kaj več kakor dve besede , heheheheeh
sneg je , sneg je (se spomniš te pesmice )
lep snežen dan

Ktero pesmico? A tisto od Halida Muslimovića – Snjeg je opet, Snježana?
:)))

Lep snežen dan 🙂

Jani

Dej, k’ ti nočeš, jo bom pa jaz skopiral noter, tole od Yasserja 🙂

Yasser Arafat calls up George W. Bush:

Arafat: “Oh President Bush, I send my condolences. The whole
Palestinian people share your pain… this is a terrible terrible
tragedy
that
happened and we sympathize with your grief…words cannot begin to
describe
the horror of this act…”

Bush: “Excuse me but, what are you talking about???”

Arafat: “Oh @!#$, I forgot about the 7 hour time zone difference.”

Evo, tkole :)))))))))

Ha pomoje rine nekam ..ke u r……
hja sam je brihten tale nas lumpek..baje je tam toplo..mislim perje pa ah in oh in sploh..heheh angelllll…hitr čitat matr heheh
Kaj bi jest dala da bi take odgovore dobivala..hahah morm Miha poklicat..al pa edija..jupieeeeeee

E baš to , hehehehehe
lep dan !

jani , nisem vedel , a naj ga prevedem ,a li naj ga kar skopiram , tako kot ti . Samo me moti ta časovna razlika (se mi zdi da je za par uric večja ) hehehee.
lep dan , kljuka

Angel, ma ne mi zameriti ,ostani lepo na forumu. Nč slabga nisem mislila samo takole na glas, sem premišljevala. Ja veš Amerika pa šnofljači ,pa še Putina si izpostavila,da ne govorim o Nasi in ostalih.Mogoče je bolje,da Angel nad vsem tem bdi tako,da pošilja svetlobo in bogati z ljubeznijo,ne pa tak scenarij….”mogoče se bodo stepli”… priznaj ,da tole niso angelske besede..”mogoče se bodo poljubili, priznali svoje zmote in napake in zaplesali eno kolo”…bi bilo prav.Angelček, jaz bi želela mir v tem svetu,da bi naši otroci živeli vsaj približno tako življenje kot mi….
Brez zamere še enkrat, saj veš svetopisemska Sara je polna modrosti..hi..hi,Janija potolaži in mu povej,da te rada berem,tako kot ostali na tem forumu, odvisno pač od razpoloženj vseh nas.
Se bereva naprej in lep sončen dan ti želim,zvečer pa navijam za Slovenijo pri fusbalu… ti pa sploh lahko veliko narediš….

A ,…………….vazelin ????
heehheehheee

joj sorry Sara , ni bilo mišljeno tako , …….malo heca ……………..danes sem našpičen , ahhahaahahah

Sara, ti si čist fejst punca, pa se nimaš kaj sekirat. Pika.

jezek, jezek .. gozni dedek.. kam pa gres :):))

bzz bzz
cebelica

v drogerijo po kremco , za mojo …………..
hehehehheehe
lep sončen dan

ma’ tku jaz tud pravm ! se pridružujem k JANI (ženski ) ???

….. “jezico” (ježico) :)))))))

soncek tudi tebi 🙂

bzz bzz
cebelica

zadetek v črno , samo sem ugotovil da je mojo ježico lisička pojedla , men je pa samo kremca ostala ,………………………a je kaj rabiste , hehehehe

sončka in poljubčka

kremca je dobra tut za policke polirat 😉

soncek sije na vse vas 🙂

bzz bzz
cebelica

New Report

Close