Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRIJATELJI ………..

PRIJATELJI ………..

Dobro jutro vsem forumovcem, danes posebno dobro jutro naši ljubi PERLIIIIIIIIICIIIIIIII!! OH, kako prijetno je spet brati njeno hiiiiiihiiiiihiiiii, in ostalo, seveda.

Tako lepo si se vrnila, draga Perlica, da ti moram na tvojega preroka dodati še eno misel Josepha Parry-a, ki pravi:

“Sklepaj nova prijateljstva, a ohrani stara; prva so iz srebra, druga iz zlata. Nova prijateljstva so novo vino, ki se bo polagoma požlahtnilo.
Prijateljstva, ki sta jih preizkusila čas in spremembe, so najbolj zanesljiva.

Čelo se naguba, lasje pa posivijo; prijateljstvo se ne omaja.

Sredi starih prijateljev, preizkušenih in pravih, se ti spet mladost pojavi. A stari prijatelji, žal, lahko umro; novi njih mesto zavzemo.

Neguj prijateljstvo v srcu svojem – novo je dobro, staro je boljše; spoznavaj nove prijatelje, toda ohrani stare; prvi so srebro, ti drugi so zlato.”

Tako, ljuba Perlica in seveda vsi ostali forumovci: to je moje današnje dobro jutro. Mi smo – stari in prizkušeni prijatelji. Bičajo nas, tolčejo po nas, a se skupno borimo. Zmerjajo nas, a se ne damo. Naše druženje je “neomajno”. Lasje nam sivijo, čisto zagotovo!!! Nikar tajiti, nima smisla. Hvala bogu, da obstaja zdravilo tudi za sivino.

In – sredi nas, prijateljev, se mladost pojavi ??? Seveda se, in še kako ……..

Imejte se lepo, držimo se drug drugega z obema rokama, ravnajmo drug z drugim kot z največjo umetnino in in ker je za nami Martinovo, še misel Edvara Jounga (1683-1765) – “Prijateljstvo je vino življenja!”

Marija – uf, oh, ah: cmooooooooooooočkaaaaaaaaaa !!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in vsem ostalim Tjavendanovcem
Kar prevec lepih misli si nam natrosila za jutranjo sposobnost mozganov….
sam. “Prijateljstvo je vino življenja!”
je zame najlepsa in najboljsa, pa se zapomnis si jo lahko…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, dragi Pepi, jaz to vino okušam iz dneva v dan in verjemi …….. me kar malce opijanja!!! Ga začutim v glavi, v prsih, v trebuhu ……… oh, vino, vino!!! Ti gre kaj po glavi tista: Vi…. , vino na usnama …… nek nočas čuje se pjesma do Jadrana, vi. .. vino na usnama……… ne morem naprej, sem že čisto out!!!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Friendship is like wine- the older the better

dobro jutro , golobčka, hehehehe
Vidim ,da težav z Martinovanjem ni bilo , vsaj pri nekaterih , ……ja vsaj pri nekaterih . Danes je OK, v primerjavi z včerajšnjim muckom.
Važno je da smo dal Jebata bahače vsaj doma (Romune)
Lep dan !

Jutro, Marija, tebi, pa seveda vsem ostalim!

Saj sem vedela, saj sem vedela – ne bo nas izneverila, bo spet polepšala dan! Bljek – deževen, hladen, ponedeljkov, pa kot lučka posveti – Marija in prijateljstvo!

Gremo zopet novim delovnim zmagam nasproti, zraven pa zaužijemo še polno malih in drobnih prijateljskih lučk!

Lep dan vam želim prav vsem!
M.

Ti si pa malo romanticna in setimentalna v tem dezevnem jutru, a? Te na nekaj lepega pesem spominja in te zato greje?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Jutroooooooo Marči, ta Marči ti po mojem kar paše. Lepe in prijetne so tvoje želje za dobro jutro in ta začetek tedna.
Mislim, da se danes vsi bolj lenobno prebujamo, in ko preberem takle pozdrav me kar pokonci spravi!!!

Cmokeeeeeeeeeec

Medo

Si ne moreš niti misliti, ljubi prijatej!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro, ljubi prijatelj. Sem opazila, da si se razpisal čez vikend. Oh, kaj naj rečem na tisto hitro slačenje??? Nekaj moram povedati, ker se bom potem čez dan najbrž manj oglašala (me baše, me baše!!). Torej, jaz nosim hulahopke, moram, me zebe, mi je hladno po nogah in pri srcu!!! Ampak, nosim pa zelo velikokrat mrežaste in barvi, ki sodi k obleki!!!! Zdaj pa ….. j….. ga, ostalo se sleče v sekundi, če je sila, ali počasi, da slačenje traja v nedogled in da nekdo priskoči na pomoč, ker pač ni več samo za slačenje……..!
Čao, Hubi, in razmisli o tem, razmisli……… se splača, verjemi!!! …….. razmisliti!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Šmrc… Dobro jut… ah ne, Dober dan… vsi skupi… preklemansk server… zdej sem pa skoraj zadnji, ki se je priklopil 🙂

Dobro jutro in dober dan in veliiiik sončkov in cmokcev in dobre volje…

Jani

Hoj Marči, jaz pa verjamem, da ti kljub mrazu ni hladno pri srcu, ma ti imaš tak srček, da je nemogoče da je hladen, brez ali z šumfi!!!!

Medo

Nisi zadnji, še nekaj nas manjka, počasi pa bo že..
Vsem skupaj prijazno in lepo ponedeljkovo jutro. Je pa res zoprn ta ponedeljek, vsak teden se pokaže, pol se zna pa tako vlečt do konca, joj..

Ja kljuka a si zaspal , ali pa pozabil na geslo ? ,heheheeheh
lep in bogat dan !

Ma ne zaspal, server nam je dol padu včeraj, ker pa ni sistemcev v nedeljah…. so danes rabili do 8. da ga pokonc spravjo 🙂

Ej, fuzbal… a a smo jih :)) Yesssssssssssssss sem vpil kot grešna duša :))))

Ajd, fajn mej, pa lep dan, teb, pa vsem tadrugim tud 🙂

Jani

Ja, Hubert, počasi mi postaja toplo, ma ne toplo, prav vroče postaja … Veš, kako rečemo temu pri nas: obliva me ica!!! Hah, najbrž ne boš razumel! Nič hudega. Boš na navrgel kako vročo temo in ko bo tudi tebi vroče gor v ušesa, boš videl, kaj to je “ica”.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutrooooooo..,lepo jutrooo,sonček že kuka,obeta se lep dan.
Hvala Marija,za vse lepe misli….

poljubček in pozdravček vsem***

Zajcek, kako danes tvoja tacka? Se se kaj smejes na moj račun, hehehe?.. Kar pravis, je vse res… Jaz sem hotel le bolj smesen komentarcek… Lep dan se naprej…
lupcka,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

A si že šel pod drevo?
Ma, si mi včeraj polepšal večer he, he, heh..

Cmočka!

Ojla Jana!

včeri je men tud vse zaštekal…pa sem sla ajat,tako kot ti..

Lepo dobro jutro vsem skupaj…

Perla…..dobrodošla spet med nami…….sem bla full vesela ko sem spet zagledala tvoje hiiii hiiii-je in haha-je:)))

Marija…..hvala tebi za te lepe misli…mislim, da vsi kle gor pijemo energijo iz njih.

Jani….:……a kej zmolku? od dretja mislim….:))), mene še danes grlo boli….mal od vina pa mal od upetja:)))

Vsem ostalim pa…………..enga velikega cmooooooooočkaaaaaaaa za dobro jutro…..

Sandra S.

Ja, a ni blo hecn no? Lahko sva rekli tri riječi pa gotovo….no, saj se bova že najdle, ko primož pošlihta stvari.

Lp, Jana

Jana sej je že..sem sla takoj prevert naš klepetavček delaaa…

Pa še jaz, zadnja.

Dobro jutro vsem, upam, da nam Jani pošlje še in še sončka, potem bo pa
še lepše.

Danes sem postavila rekord v poznem prihajanju v službo.(8.55). Ta mala je mela ponoči spet vaje.Ne vem, kaj jo daje, samo da ne bi zbolela.

Marija,

kot vedno, hvala za lepe besede.

Jani,
sem te slišala v soboto, pa vse ostale tudi, je tko odmevalo, ker sem blizu stadiona doma.

Janči,

lepo cajtaj rokco. Včeraj sem te čakala ta piari, pa očitno nisi mogla gor.

LP,Kaja

He he he od upetja mene boli vse, še tist kar nimam, ma so me moral slišat po cel Slo, ko je Osterc dau gol :)) Yessssssssssss

Fajn mej!

Jani

p.s. Sem že nazaj 🙂

New Report

Close