Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste nedeljski zaspanci

Kje ste nedeljski zaspanci

Dobro jutro vsem!
Martinova nedelja pa taksen mir forumu…
Al ste snockaj praznoval, se tepli zarad nogometa, gredal vampirje, cvekal al seksal? Zdaj ste pa cisto doooooooooooooooooooool?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hej, Pepi, dobro jutro tudi tebi!

Po tvojem zgodnjem pozdravu sodeč, si bil ti bolj med “ta pridnimi” in si šel ali zgodaj brcat kovter, ali pa potrbuješ bolj malo spanca (moram pogledati malo nazaj…)

Jaz sem imela martinovo kosilo že v petek, včeraj smo pa rojstni dan dveletne nečakinje praznovali – srčkano in prijetno. Potem smo otroke spat spravili, ta stari smo pa gledali nogomet (moški zares, ženske bolj pod muz…), ampak je bilo luštno.

Zgodaj je pa treba vstati, ker se dan po jutru pozna in ker je treba še nekaj v službo pogledat pa naredit…

Lep dan ti želim, pa seveda vsem ostalim, še posebej Perli, ki je vstala od mrtvih! Včasih kar paše, da kdo vstane od mrtvih!

Se beremo kasneje,
Mici

Zdravo Mici,
Nisem sel zgodaj spat… Ce mal pogledas bolj sveze poste, bos vidla, da smo ordiniral na Tjavendanu preko polnoci,,, Sva s Perlo potem pometla in zaklenla.. Ko se ona vrnila, se spet lahko deremo, hehehehe…. Sam zajcka ni bilo zvecer nikjer…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ojla jutro..heheh

ja bilo je pestro mas prav!

Mali je tulil ponoci,kot da bi ga “klali”.Samo,da je imel lučko se je veselo smejal,plezal v posteljci,ko pa sem ga vzela k sebi,me je cukal za lase..in mi stel zobe..hehehehLepo ni kaj.Prvo budnico tako veselo sem bila delezna on 5.00,glede na to da sem zaspala kot blazena od vsega “miganja” “brcanja kovtrov”,tam okoli 2 ure zjutraj..nak,takole pestro sem imela..se zdej mi gre na smeh.Tile soncki nasi..
Zdajle pa spijem ze tretjo dozico kave..in brz za “Šporhet” Martinova pojedina ,moram jo zacarati,da bo prava..mjamiii najbolj so mi všec od vsega mlinciiiiiiiii..tisti dobri domači..pravilno zabeljeni..Lepo nedeljsko praznicno vzdusje vam zelim!Lepo se napapcajte zvečer pa glejte da vse kalorije pokurite..heheh
P.S. zunaj je tak mraz in snegec,da bo pasalo malo crklanja ….
bye

Ej, moja noč je bla za en k….

Najprej ob pol treh mami, žejna, pol ob pol štirih – ej ta je bla dobra.
So se pod oknom zbrale 3 mačke in začele tulit .Sem se čist zbrihtala in šla na balkon metat kostanje dol, da sem jih razgnala. Ne vem, kaj jih je dajal .
Zjutri pa ob šestih, mami lulat. Evo to je bla moja noč.

Martinovali bomo pa mi družinsko za kosilo, sem jih povabila ven, da zalijemo še moj RD.

Mejte se, Kaja

Ma ti rečem Kaja midve sva sorodni duši..heheheheh..se eno fejst brco dam enmu ke u rito pa bo..hihihi

P.s. test osebnosti..hihihi

malce smo praznovali in sanjal sem, da sem seksal, pol sem se pa zbudu…

Medo

En vrag, je vse zablokiru, pa sem se vrnila v gozd pod smrekco. Zdej pa študiram od kje ves ta urok?

Madona to pa je res prava mora…al pa kot jasnovidka ti povem..da te dons tole čaka..ampak ne v sanjah..hihi
Prprav se,sam pazi ne s polnim zelodcem..prej mal z vinčkom zali…
*ajdi ca moram res it.

Kajci ne smes bit huda, tist so bli najbrz mackoni in so samo izrazal svoje naravne potrebe, ti pa s kostanjem po njih …hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Tule mislim Kajči, si ravnala narobe. Danes ti bodo spet prišli mačkoni pod okno. Bolje bi bilo, če bi stopila na dvorišče, in se z njimi pošteno pogovorila iz oči……v……oči..Saj veš, lepa beseda, lepo mesto najde. Zdej edino to ne vem, kakšna bi bila reakcija sosedov, na tvoje pogovore z njimi, no to, pa mi ni čisto jasno, ampak saj je veseeno, važno je, da bi to storila elegantno v hladni in mrzli noči.

Se povsem strinjam s tabo zajcek moj. Pa se kaksna mimoidoca lahko stopi s petko na kostanj in si nogo skegla…Kdo hudica, pa pricakuje kostanje sredi mesta? Drugace pa zajcek malo potresi svoje drevo, marbit bo kaj dol padlo…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dan Pepi!..
….Ma mi smo tu gori, kot vendno angeljski. Povej, a tisti vampirizem si gledu? Je bil dober film? Meni je poleg Banderasa, kruhastega Pitta in Toma najbolj padla v oko ona lepota blondinska Claudia in večen nenasiten stavek:
“I WANT SOME MORE!” Pa ne sex-a, ampak krvi…nenasitnica, pirsmojena…nikoli dosti ji ni krvi in ne vratov…mljask…
Martinovo je pa šlo mimo mene…saj veš da ne pijem, ker ne smem, no ja, včasih…včasih pa tako za šalo zlivam vase…. kakšen kozarček Cvička, to paše diabetikom, jim pol cuker pade…resnično, to ni šala ampak angeljsko nebeška resnica…samo vino mora biti pravo, iz dolenjskega okoliša, domače, drugače ta kemija ne deluje…najrajši pa imam od teh pijač pravi primorski Teran ali Marlot…
Kaj pa ti Pepi? Sedaj mi je padlo nekaj na misel…a greš z menoj na kozarec vina? Ne na kavo, na vino? Bova kakšno zafilozofirala, ker midva to znava, pa malo bova pogruntala kakšne novitete, za to bi bila dobra, pa malo bova opravljala tele tu gori, da se jim bo kolcalo in jim malo u iber medlo…A bi ti šel z mano? Na eno vinsko cesto…in to je točno v Prekmurju, je dolga 20km, jo bova prevozila ali prehodila in se lepo imela…Povej, a si tam že bil? Jaz sem že bila pred leti, malo sem šla peš in malo z rolerji, pa malo sem umes počila in eno pokadila…včasih kakšno pricinim, tako za šalo, mi ne paše preveč, nekaj se bašem s tem dimom…potem pa na vince, rudeče in koprneče…En lep izlet za polovica dneva.. A bi šel? Jaz vzamem s seboj še hči za alibi, ti pa ženo ali psa, če ga imaš, lahko pa prideš sam…Kaj praviš na to rajsko angelsko povabilo?
Lepo nedeljo ti želim, pa veliko dobre hrane in prvega vinčka!
Pa nazdravje!
Angel*
Potem pa rečejo:”Martin, a si že naredu iz mošta vin?”
Ps: Napisti ti moram še epilog zgodbe love story, enkart ko bom imela več časa. Sem ti obljubila. Sedaj pa nekaj spet pečem, cmarim angeljko nedeljsko kosilo…pol pa na zrak…do gozda…

Pepi se si mogoče prebral mojo zgodbo o gorski koči…? Love stroy, sem jo pisala kar nekaj časa, je pa za Huberta, Sašota…A ti je všeč? Napiši, prosim lepo!

Ma, kakšne slovnične napake…se vidi, da še spim, se opravičujem, po angeljsko!
Angel*

YAP, knofek moj, jaz pa sem se že bala, da sem dala Kaji neumen predlog. Zdaj hvala bogu, vidim da sem imela prav. Z drevesa mi je padlo na kožušček, pa še taprav sadež bil gor.

Lp, Jana

Hoj, Jana, meni se je pa to zgodilo včeraj in to sredi odgovora Pepiju, ki se je povsem slučajno rimal ( Eh, Pepi – dobri naš škrat, to se pa res ni za bat…. (da bi se prevzel namreč)). Si lahko zamisliš moj bes?!

Pa ti kar tu odgovarjam: ne, doma nimam PCja in ne vem, zakaj mi pošta ne gre do tebe. Blokada za slo. net ali kaj…ma nimam pojma, se bolj malo spoznam ne te zadeve.

No, zdaj je pa že tolk ura, da lahko zaželim le dober apetit ob nedeljskem, pa še martinovem kosilu!

O, Pipi, kje si pa pol zdejle spet, ko si lohka na netu? Menda nisi u službi? Mene je tud včeri ven vrglo, ravno tako ko ti sem pisala Pepiju odgovor. Pol je bla pa tema do večera, ko se je mal zjasnilo 🙂

Tebi pipi en cmok, njemu vračam en liz od mojega, pa grem naprej varit kosilo, pa, pa

Kako se Pepi lepo pocuti, ko mu punce tako pisejo, hehehe… Kar skoda, da nisem mlajsi…, bi kar perje po luft frcalo… Ne vem, ki je ze dva dni musketir Strump, ko bo prisel bo spet ljubosumen, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Men je sam vazen, da zajcek okrog skaklja, da se smeje in se ima fajn. Ce je pri tebi padlo na kozuscek, ne vem kam bo pri Kaji padlo, verjetno na oklep ali pa v kombinezon, hehehe….
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Zdaj ko se Perlica vrnila med nas, sem se spet navadil dret! Kaj prav berem, saj to ni mogoce…Zdaj ne vem, se mi samo zdi ali se mi mede… To res mene angel nekam vabi, nekaj obljublja, pa prav prijazen in ljubezniv je….. Ne. to je verjetno namenjeno Janiju, pa se je angelu narobe zapisalo v pozdravu… S cim bi si Pepi lahko prisluzil nebesko naklonjenost? Saj vendar ne hvali angela, vcasih ga tudi posteno okrca, pa angel to preslisi in Pepiju nic ne zameri!…. In Pepi je zaradi tega zaskrbljen!…. Pepi veliko cita angela, zato je mnogokrat razocaran nad njegovimi prav peklenskimi besedami, ki jih usmerja pretezno na zenski svet…Pepi pozna veliko Tjavendanovcev, predvsem zensk, tako ali drugace, zato pozna vec resnic, sam pa izbira komu bo verjel! Ampak tole, da ni kdo angelu nick ukradel? Da me katera od mojih forumskih prijatejic na ta nacin ne preiskuša? Ja ocitno nekaj ne stima… Menda angelu vsi grozijo, ga zalijo, ga preklinjajo, mu nagajajo, celo viruse mu na PC posiljajo… Pri Pepiju pa je obratno, nicesar slabega ni delezen, vsi so dobri do njega, dobiva samo prijazno in prijateljstva polno posto, se celo punce, ki so letnice njegove hcere mu vcasih kaj lepega napisejo… Pepi enostavno uziva na Tjavendanu…. Ne vem, stvar je potrebna temeljitega premisleka.. Zato angel hvala, se bereva, ko in ce sploh pridem k sebi… Priznam, da si me sokirala, predvsem s ljubeznivostjo in prijaznostjo..Zakaj nisi se do drugih taksna?
pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, Jana, točno tako, imam popoldanski šiht (ampak vmes sem bila na kosilu doma pri starših – psssst).

Ha, ha, kako se dobro slišijo ti lizi – vračam cmok, da ne bo izpadlo preveč pohujšljivo :)!

pepi, pa sem vzela smučke.. pa sem šla na Pokluko…. pa sem že doma.
Sam mraz, brez sonca, pa sneg,kje si??? Se pa ne dam, malo sem pojedla,se ogrela pa grem na kamniški konec, perjatli so me povabil,sej je hk. hk… Martinova nedelja.
“Kolko kaplic tolko let…” rada bi dočakala visoko starost..
dijo

Pepi, zgleda da je Stumpija fuzbal čisto iztiril, verjetno je praznoval zmago, pa ne pride k sebi….
Na leta pa kar pozabi, perje občasno še vedno lahko frči 😉

Dan Pepi!****
Angel je in bo vedno angelski. Pa drugi so včasih iz nje naredili žlehtnobo, ko mi pa ne dajo dihat s svojimi ženskimi fintami…čebele me kr pikajo, čeprav me ne mikajo…Angel se pač rad malo poheca, mu ni namen žaljivost ampak OČARLJIVOST…Z ženskim svetom pa ne vozim prav dobro v tem lajfu, v naslednjem življenju bom definitivno moški …angel. Ah, kaj bi tisto angel oprosti, pozabi pa žal ne. Sem dobre volje danes, pa prijazna tud, me je hči nasmeljala do solz s svojo očarljivostjo in duhovitostjo…Na kozarček rujnega pa ja lahko greva, zakaj pa ne…? Pustiva kavo, vino, se ve, rajsko angelsko je!
Sem spekla kosilo, vsi so se napapali, napupali in komentirali, da dobro je bilo…a ni to lepo? Sem jim naredila veliko kulinarično, hedonistično, užitkarsko veselje…zato sem presrečna na moč…še pomijem izgubljene predmete in s Tacijem kužem ven v gozd. Bova oba dala gor dodatno perje, je marz zunai ko strela…spotjo pa še do pokopališča, svečko prižgati in modrovati. Moj kuža Taci je tibetanski terier, len ko pes, debel buhtelj, se mu še hoditi ne da, ga moramo kar napol nosti…mistik, kaj morem…
Pepi, ni tole joke. Sem dobre volje, se že cel dan smejim in čudim…za vinsko cesto velja, naju čaka, za lepa angelka pisma pa tudi…zakaj pa ne? Vseeno mi je, kaj si drugi mislijo…naj premišljujejo kar hočejo…
To so male zanke, velike uganke…
Ah, Jani je pa doma, naj kar tam ostane s svojimi zakladi. Ne bo nc hud, saj me pozna. V ponedlejk mu napišem kaj lepega…angeljsko rajskega. On pa meni to, kar zna…sončke pa lupčke in cmoke mi bo napisu pa še narisu…A ne Janči! Moj, moj! Kaj bi jaz ber tebe…? NC…***:)))
Komaj čakam ponedeljka in pa Janija!
Pozdravljam pa Pepija!

Lepo nedeljsko popoldne še naprej, tebi in ostalim tu gori.
Angel*

ma, Pepi ti si me čist zmedu! Kva se motim! Sorry!

New Report

Close