Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek klepetavcek

klepetavcek

Klepetavcki..a klepet dela al ne?!!
Jest ne morem gor..

Jest tud ne morem gor.

potem pa je nekaj v delu,kot bi rekli..sej je danes tudi cel forum med.over neta nekaj štekal..
Bumo še mal počakali..Mogoče Primož kej brklja..al pa veze slabe..

potem pa je nekaj v delu,kot bi rekli..sej je danes tudi cel forum med.over neta nekaj štekal..
Bumo še mal počakali..Mogoče Primož kej brklja..al pa veze slabe..

Čer biser Perla! Dela! Samo angel neče gor! Mogoče pa znam že čarat…glej glej, morebiti pa res…(joke) Dela, je Kajči gor!
Angel*

Perla napiše:
>
>
>
> Klepetavcki..a klepet dela al ne?!!
> Jest ne morem gor..

Neka! Vama ne dela, men pa,ha, ha… Imam the best PC! hi, hi, Kajči, mal si se prenaglila s svojo izjavo…A ne?
Nočka !
Angel* Pa lupčka perli!

Perla,

pod kerim nikom si na ircu?

kaja nisem na mircu..poglej nekaj sem odkrila se eno klepetalnico na piari 2000..ludo je tam..gres na mat kurjo..pa odklikas piara 2ooo..pa klikas kleper..pol pa izberes ker kanal..matr kva vse obstaja..hahah sem bla na kvis kanalu..hihi

Kaja kaj dogaja tisina je..a te je ker pohopsal..heheheheh sploh se mi ne oglasis..

Perlica, jaz bedim nad tabo kot tvoj A…..V……, pridna bodi, nic brcat, lepo pancat…., nekaj zmoli in si zazeli lepega, da ti jutri uresnicimo…
pa nocko,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja Pepi..mas prav..grem hitro pod tus..pa ajat..jutri oz.v pon se tipkamo..lepo ajaj..in se lepše sanjaj..boš???!!
Nocko pa enga lubija..da bos lepse zaspal..Bye!
cmokii

Čisto mi je zablokirala mašina. Pa sem jo morala sesut. Sorry, nisem mogla niti adijo rečt.

Ja Kajči, a zdej boš pa še škodo delala al kaj? Mašina ni nič kriva. Aja, grem ti neki napisat, ajde čau.

Ma sej ni cudno Kaja vceraj je vse blokiralo..samo midva s pepijem sva pritiskala na gas ko norca..heheheh
Kajneda pepi!!
Aja pa še to..,če ma ze angel novo ljubezen jo mam pa še jaz..kaj čem..aaaaPePi MOJ..hihihi kako pravi angel sem se “zacopala”hahahaha

P.S.En malček te bom pa le delila z vsemi dekleti..ampak le enmal..tako da bomo vsi zadovoljni..joj mi gre na smeh..bi rekli NUDE MEN SE ROLA::hahahahah.. pa nič bat..
ajdi mejte se skrajno lepo.
Janaaaaa kje si bila vceri…sem te pogresala..

EJ, Janči,

me una s krili že tko v smeh rine, da mi je skor zalil tipkovnico.
Ma kakšne žalitve, to je tak hec, ti rečem, jest se sam še režim .Pa ti veš, da mi ne pridejo do živega. Kr poglej moj odgovor na njena izvajanja.

Janči, ko bi ti le še zdravja lahko dala , pa vsi tuki. Samo tle sem pa res nemočna. Potrpi, pliz. Sej bo bolš, boš vidla.

LP,Kaja

Ej, Perli, nisem se mogla skonektat na klepetavček, pismo rosno. Zgleda, da moram tud jaz kupit nov kompjuter…..Ma, ampak se ti je pa moglo kolcat, saj sem mislila na tebe. Za knjigo in tvojo prijazno ponudbo hvala, bom videla kako bo…
Je bil čuden dan včeraj, pa še server ni delal, skratka ena zarota mislim…pol je pa še pepiju bremza popustila, pa je prvič tule kriču, namesto, da bi tebe bremzu, zdej pa res ne vem, kdo vaju bo krotil…Jaz nisem sposobna, nimam toliko moči, sta oba predivja.Grem gledat, če kaj v knjigi piše, kako ukrotiti podivjane?
Cmočka, jana

Jana vceri ni noben mogu na klepetavčka bo treba zgleda server zamenjat..je zgleda dol padu..Čak da šefe pride v ponedeljek bo koj sredil situacijo..
P.ss. Za naju se pa ne sekiraj..heheh sej bova eden drugega bremzala hahaha al pa ne..bomo vidli..sej smo itak “norčki” pa še full paše..heheh Kajneda?
lubija..*

Ma, ti Kaja si moja ljubica. Boljš ko vsak tablet, je ta vaša družba tule, zato imam vsaj upanje od vas, res…
Poznam te, čudovit človek si, tako da, zato čedalje težje prenašam to višjepernato besedičenje….

No, pa enga cmočka!!

Lp, Jana

Čaki Kaja obljubim ti Nekateri bodo še klečali..heheheh

A veš..mam jest tud eno ranco tam..sej veš..

ti recem..ni vredno,pa sej sama to dobro veš,iGNOR je najboljši lek..morm jest tud inštalirat ta program..pol naj pa tulijo v iber..heheheh al pa v mesec zarad mene.Ajdi drz se Mačka!!

yap, Perli prav imaš, vidva kar norta. Yeeeeeees, to mi delita!!!!!!!!!

Velikega cmočka, Jana

Ej perli, tuki pr men na Ljubljanci ena raca manjka, da ni končala kje pr teb u piskru?

heheheh njet..taka pa tud nisem..hehehehhe

mogoc je koncala v kakem drugem loncu..

Čaki, grem še enkrat štet…………

Ja nč, ena manjka. Saj vem, da ni u tvojem piskru. Mogoče je šla sam mal na izlet. Ampak ej, Kaje izgleda še zdej ni iz oštarije.Pa že zdavnaj bi morala bit doma glede na to, da bo mogoče spet imela nočne serenade.

Lp, Jana

Hihihi sem čitala ja,kakšno pestro noč je imela.
ja sigurno se ima fajn…al pa je šla raje malo počivat,kot pa na pc.ma jutr bo vse jasno.Jana kako si ti drgac..kaj delaš..

New Report

Close