Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Intervju z vampirjem***

Intervju z vampirjem***

Dober večer dragi moji!
*
Danes zvečer, pozno v noč bo na POP TV-ju nekaj…ne hanibalskega,ne angeljskega ampak vampirskega…intervju z Brad Pittom (lepoto) in Tom Cruisom (lepoto drugo) in ženske!!!!!!:” igra BANDERASSSSSSS!!!!… in ena angeljska ful čedno rajska Claudie…ki reče:”I WANT SOME MORE!!!!” Hoče še Claudie/a,prekrasna blondinka. V tem filmu zanetila mnogo, mnogo prahu, ker je rosno mlada tu igrala…mogoče je celo režiserju Jordanu dala! (Neil Jordan). Dober film, vreden greha…Edino kar me moti, je to, da sta Brad Pitt in Tom Cruiz kako se reče tu ljubimca…sta prelepa za kaj takega (bljak,bljak…) no, Banderasss tu še ni bil tako angelsko slaven, je pa lepota, ženske, fenomenalna najlepša lepota tega moškega sveta. Imam prav ali nimam?

Boste gledali?
Bomo potem pisali?
Janči glej, potem sledi love story for vampir varianta…

Lahko noč in veliko užitka!
Angel*

ps:*
A so angeli lahko tudi vampirji? Potem bi jaz z lahkoto najprej spila kri Pingvinu, potem pa z užitkom Janiju, samo mal, ma, da še živi in me ljubi, potem pa…Sašotu, Hubertu…njega bi pa, ker je mačo pravi, ugriznila na njegov lep vratek…samo malo, da se ne bi nič videlo, da ne bi bil pol grši!*
Saj naute zamerl! To je joke. Pa uganka za neše Ž forumke, naj pozelenijo!
Pa zmrznejo! (a ne čbelca?)

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..jest bi te pa koj pospricala z uno vodico..da bi se stopila..heheheheh

Se mi je zdel,da je nekaj vampirskega v tebi..jebela se te je za bat!
Primoza,bi pa sigurno za desert pospravla ane?

Sorry pozabila bistvo:
“Hočem še!” je najpogostejša replika male vampirke Claudie, ki je nenasitna…(a da so tud take?).Kri jo mami, vabi, zapeljuje in osrečuje, pa zadovoljuje (???!) Film je poln ljubezni, prevar, lakote po krvi, samote; smisel je v bistvu privilegij, ki ga imajo vampirji (in angeli), da so neumrljivi. Dve stoletji star vampir, ki ga igra Brad Pitt (200 let proti mal čez 30 let) se v filmu izpoveduje novinarju, ki komaj čaka, da ta intervju objavi in mastno zasluži (joke). Kraj dogajanje je Luisiana, leta 1791, kjer se Pitt sreča z Lestatom, na večnost obsojeni vampirskim toplim bratom, kje se for ever za…, za kar je pittu potem žal. Sprva se Pitt tolaži z živalsko krvjo (mljask), končno pa je sla po krvi tako močna, da ugrizne v vrat mladi in žalostni Cloudii in jo naredi za nadomestno hčerko vampirskim osebkom. Ampak ona je večno nepotešena presuštnica, nikoli ji ni dovolj krvi in vratov in stalno ponavlja, da hoče še, ker to pač še pa še paše…:)))*A; Jani, kva nisva midva raj vampirja?* Film je poln erotike, angeljsko rajske vampirske zamotane zgodbe…

Ma, dost! Presodite sami.
Jani, a mi boš vsaj ti odpisu?

Lahko noč, brez ugrizov v vrat!
Angel, ti pa tiho in pojdi gori, da ne boš ob svoje perje, pa nc več ne piš, bodo spet rekel, da gnojiš in sadiš. Pa parfem obleci, ker pingvinom zaudarjaš…**štr…cmok! Janiju pa lupčka*

nak,zdej pa mi ni treba gledat filma..je vse zbrbrala..
Ma ti s pa tud ena…Meta…

Ne more na klepetavčka, pol pa tle piše.

Čer Biser Perlica! Ne, niti slučajno. Povej a si skuhava prav hitro eno česnovo juho. Jaz se vampirjev bojim, bova potem smrdeli in vampirje odganjali. Ampak Perla! Banderas. Mačo. Komaj čakam, da ga vidim…je res mačo, a ni? Ma direktorja pa raj ne omenjej, pusti ga lepo pri miru, da ne bo hud. Noben na forumu tem trem v fimu niti do gležnjev ne seže…no mogoče mačo Sašo, Huretto, ma mogoče…Jaz grem kuhat česnovo juho, po angelsko, pa v resnici nekaj dobrega pečem za mojo malo. Ona je eno veliko dete, stalno kaj je, ne vem kam daje, je suhica…pa dober kulinarični kritik, nikoli, povdarjam nikoli ji ni popolnoma vse všeč, kar stenstnam in spečem…najstniki, kaj morem…

Gremmm! Perlaaaa nočkaaaa, pa fimmmmm glejjjjjjj!

Angel*
A sem ti že pisu, da te mam rad? No, sem podabu prepir. Sedej je vse po starem. Perla, Biser, moja si!

Ma, alora! Ma ke zbrrr…Nc, Glej no, ma alora moraš!
Preber trikrat!
Angel*
Nc mislt, samo glej! Banderas, Brad Pittt, pa še Tom…triperesni lepotci!

Kajči z lahkoto grem na klepetavčka imam dober Personal Computer doma, pa ne puter…ampak se mi ne da! Kaj se pa ti greš?****

*** Mene pa ne moreš določiti, kaj naj delam in kam naj pišem. Pa saj nisi Bog! Si pa….ena (hruška debeluška, buška)! Pej hujšat, bajska!

Ti meni, jaz pa tebi, prebrali bodo pa drugi! Ti še pisat ne znaš razen ene vrste na klepetavčku.
A je uredu?
Ma nam se kregu. S tabo že ne! Vse kar delam naredim po svoji glavi, ne daj Bog, da bi po tvoji. A si u glavo tud bajsi! ajsi, ajsi, asji, asji, ajsi.

Angel*
Pa nehi se prepirat z mano!
tema je film in ne KAJA!!!!!!

kaja napiše:
>
> Ne more na klepetavčka, pol pa tle piše.

U, kako to paše, dej še, pa še , pa še, tko dobr dene za dušo.

Ti si tko dobra, a maš še kej takih na zalogi ?

To mi deli, PPPLLLLLIIIZZZZZZZ!

Angelček zlati, ti to tko znaš.

Cmokca, Kaja

Dan Kajči! Ma tema, draga je vampirizem ne pa sadomazohizem, ki se ga midve greva…nam se kregu…Povej kaj pa filam? Pa Banderas, a? Pa Kruhasti Pitt, pa Tom? Pa Claudia, pa krvavost, pa vratovi…pa večen lajf?
*
In na koncu :
“I WANT SOME MORE!!!” ma to pa Claudia reče, Angel pa tebi!
Lepo nedeljo, ne bit užaljena, ma zakaj se sploh kregava? Reci, a Sara je tvoja frendica…fejt punca. Pol si pa ti tud…Premirje Kajči!
In vojna je po angelsko končana. Kaja pravi ŠE, jaz PA NE!
Lepo nedeljo, pa vam tudi!
angeljsko!
Angel*

kaja napiše:
>
> U, kako to paše, dej še, pa še , pa še, tko dobr dene
> za dušo.
>
> Ti si tko dobra, a maš še kej takih na zalogi ?
>
> To mi deli, PPPLLLLLIIIZZZZZZZ!
>
> Angelček zlati, ti to tko znaš.
>
>
> Cmokca, Kaja

Ja, ja Antonio…. Desperado. Da lahko kr ponoriš, ko ga gledaš. Ta pravi moški. Posebej, če ima dolge lase!!

Ker so vampirčki take ali drugačne sorte meni malo morgen, je bil ogled filma v stilu POP TV – A Kanal, POP TV – A Kanal POP TV – A Kanal POP TV – A Kanal POP TV – A Kanal POP TV – A Kanal POP TV – A Kanal…. Angel, ne me za vrat gristi, ke me lahko… brrrrrr :))))

Lep dan pa velik sončka in cmokca!

Jani

Hahaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaahahahahaaaa…….
Ironija vsega je, da je Kajči ŠLANK. Ko sem jo videla, ko sva šle v kino, sem se vprašala, kaj se pa ta gre. zakaj kar naprej hujša. Rekla pa nisem nič.
Kakorkoli, če koga posebej zanima, je Kaja prav fejst mačka.

Je pa primitivizem enih naravnost brezmejen.

Dan Zelena Mamba! Kako naj pa angel to ve, ker kar naprej hujša? Kot bralec pa sama preceni…kdo je začel? Jaz ali ona? Ma nam se kregala, se nimam zakaj! Moj namen je očarljivost in ne žaljivost!
Zame je to končano!
LP
Angel*

Ps: ne vem, v čem je joke? Škoda, da se midva ne vidiva, potem bi pisala drugače, a ne?

Dan Orhideja! No, tukaj se pa popolnoma strinjam s teboj…Res je!
Lep dan Orhidej!
Angel*

Dan Jani!…Ma kje si bil pa včeraj? Mene tudi ni bilo nič gori. Mogoče sva pa bila kje skupaj! Kaj praviš?
Lep dan in enega velika lupčka! ****:)))
Angel*

Angel, glede na moje velike težave s časom, enostavno ne gre… ja, da sca bla skupi? čist lahk, čist :))

Lupčka nazaj 🙂

Jani

Čer Jani!
Tega pa ne razumem…kdo je bil skupaj? Pa kje sta bila skupaj? Pa kdaj sta bila skupaj? A midva? Kakšna zanka, uganka je pa to? Sedaj pa ne vem, kaj misliš? Resnično ne…
Midva? Aja, midva sva pa vedno skupaj, ker se imava rada, sva vedno skupaj…v mislih, v sanjah, v lepem in dobrem…samo v slabem ne, kajne da ne? Vidiš, kakšna čarovnija je to…ljudje, ki se imajo na moč radi, so si na moč povezani. Vedno in povsod. Kamor gre eden, gre drugi z njim…kjer je on, je tudi ona z njim…pa nima veze ali sva poročena ali pa ne. Še bolj sva si povezana, ker se imava rada na drugačen način. To se ne vidi, ker se ne sme, to se ne sliši, ker se ne sme, to se ne bere, ker se VE!!! Si moreš misliti. Če si srečen ti, sem srečna tudi jaz…če si pa ti žalosten, bom jokala tudi jaz za tebe…ko je tebi lepo, je meni tudi, ker me osrečuješ in navdušuješ na moč. Taka ljubezen je samo v knjigah…v resnici je pa ni, ker ne more in ne sme biti. Tega drugi ne razumejo, ker jim je tuje in čudno. Pa kaj pol! Saj se ne gre za njih…gre se za naju…vse ostalo pa tako ali tako ni pomembno. Jani, a ti to razumeš? Jaz razumem? Pa tudi vem, saj se čuti.
Ne bom več pisala, ker ni več kaj napisati.
A boš odpisal?
Lep dan Jani! Ah, kaj bi jaz brez tebe? Nc…
Angel*
ps: pa enega velikega lupčka za mojega Jančija!***

Jani napiše:
>
> Angel, glede na moje velike težave s časom, enostavno
> ne gre… ja, da sca bla skupi? čist lahk, čist :))
>
> Lupčka nazaj 🙂
>
> Jani

Oh, Angel…. Ti to tako lepo napišeš, da človeka kar stisne pri srcu, res…. Seveda razumem, kaj da ne bi, ni težko razumeti…

Lep dan, Angel in lupčka!

Jani

Jutro Jani! Ti si edini, ki je takega mnenja. Raje ne. Bodo napadali še tebe!
Hvala za lepe želje Jani! Lep dan želi angel tudi tebi!

Angel**** :))) se ve!

He he he, jih povabim na Mars :)) al pa na Venero :)) pa se bomo gor spokali, da ne bomo mazali prelepih Tjavendanovskih strani :))

Lep dan!

Jani


ga po treba spet pogledat po dolgem času

New Report

Close