Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se slečemo

Kako se slečemo

Drage Dame,

Pritisnil je mraz, hladno je, zmenjene ste z željeno osebo (večerja) v oddaljenem kraju. Zavedate se, da obstajajo velika možnost, da se “dasta dol” verjetno na hitro če bo kje kakšna priložnost, vendar se morate obleči mrazu in trenutku primerno.

Kako se bi se oblekle, da bi bil postopek nujnega toda burnega odmetavanja kosov oblek najkrajši oziroma, da bi odvrgle kar se da namanj obleke, da pride zadeva na svojo stvar? Kajti v nuji se je hučevo težko na hitro spet vse obleči v obratnem vrstnem redu.

Anatomija je tu naredila majceno napakico recimo: ženska v hlačah mora dati dol: čevlje, hlače, žabe, in spodnje perilo, moški z doma pozabljenimi spodnjicami recimo spusti samo hlače pa je ok, če pa nosi naramnice se je pa sam zaj………..

Medo

Dober vecer Hubert in vsi prisotni,
Vprasanje je ocitno namenjeno damam. Zato bom kratek. Naj v peklu na vecnem ognju žge tisti, ki je izmislil zabe…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Oh Hubert,

jest sem zelo praktična oseba, bolj športne narave in imam odgovor na dlani.Oblekla bi se v pajaca iz termovelurja, spodaj pa nič.Tako , da samo zadrgo odpneš , pa smo tam. A bo dovolj hitro ?

LP,Kaja

hahahaha ma to sem pogresala..

Čaki,da pomislim…hmmmm

Ja takole khmm…..prva stvar..Hubert upam da nauš hud,ker bom obleki dodala se nekaj..

Diseca lepo negovana koza,ki v navalu adrenalina prijetno lepo disi..Prelepo mehko spodnje perilo,ki se ga danes dobi v vseh moznih barvah.Tudi jaz sem si ga omislila..o viole,crne,rdece..kraljevsko modre.. pinki..marelica..,tudi prelepe vedno modne bele…pa še pa še..

Glede žabic..ni problemov,ker jih ne nosim..in odkrito jih ne maram. štrumpanteljčki so bolj zapeljivi..hihihihi
Al pa celo iste najlonke,ki segajo “skoraj do nebes” in jih drzi le nekaksna nekaksna kako naj recem elastika,ki nezno objema njena bedresa,čisto pri ..pri madona moja soseda,bi rekla udnborštu…heheehe
Gremo naprej,čaki kaj še aja.najbolje je topel debelejsi polover na puli..kavbojke..in to je to..Najbolj pogumne,recimo da sem jest to..lahko oblecejo samo plašček..spodaj pa nič drugega kot perilo,lepo,nežno ,dišeče,zapeljivo..Bo dovolj??!!!

Še se pišemo!

CMOKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE VSEMMMMMMMMMM

******************************************************

Čer H….! Ma angeli se slačijo po angelsko. Z lahkoto! Včasih hitr, včasih pa počas…včasih si pa kar tttrrrrggggaaaammmmooooooo!
Lahko noč!
Angel*

Aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
moje sanje…, dovolj booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Perla zdaj pa ti mene bremziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
pravi Kaja da men bremze popustijoooooooooooooooooooooooooooooo!¸¸
Mater, se sploh nismo drl, dokler nisi ti prisla,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kajci, to je odlično za kmečko romantiko: Torej vidiš zvezde, dobro, vidiš mesec, dobro, kaj še čakaš, hlačke dol…Zvikkkkkk.. Zame bo dovolj hitro, hehehehe.., samo koliko do zdaj poznam Huberta, on pa ne bo ravno zadovoljen..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Evo ti ga na, zdej pa vidiš, česa je punca sposobna. Spet se bomo drli, pa peli, pa lupčkali.

Se slišmo spet jutri, zdej pa nočko, Kaja

hahahahahaha dragi moj pepinoooo..nic bremzat..hihihi..gres po pravi potiiii cmokkkkkkkkkkkkkkkiiiiijaaaaaaaaaaa..dejva oba tult..yesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!! hehehehe *****************

Cak Kaja ejjj..draga moja..od kod ti da sem skorpijon v podznaku..nisemmmmmmmm

levinja sem..dej prever..please

Pošlji mi na mail rojstne podatke z uro in krajem rojstva, pa bova pogledale.

bom hvala..seveda ko utegnes..jest grem koj pisat heheh

Tako je Kaja, tudi tebi nocka in ne odeje brcat, da se ne bos prehladila…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Po tem kako krasno se deres, bi Pepi rekel, da si res levinja, skorpionke so tiho, potem cvik…in , evo t i ga na…
Pepi na safariju v afriki

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma ti rečem,da bo držalu..sem borka..do konca če je treba..dam vse od sebe..zato pa ostanem..hihi Gola i Bosa.. No ja vsaj za nekaj dobro..kajneda..

Ajdi lubcka moja..hitr ajat!
P.s. BRCANJE KOVTRA JE ZELO ZAŽELJENO!!

Prav imaš fental bi tistega ki je žabe zmislil!!!!

Medo

Men so tko nagravžre , tista plastika, da jih sploh nikol ne oblečem.

Kajči super samo kaj pa ne večerji a boš kar brez pajaca???? ali pa v pajacu z globokim dekoltejem?

Medo

ooooooo Hubert si se zbudu..a si kej lepega sanjal a?

He, he.. to so dobre varjante, a veš kako se reče tistim najlonkam do nebes “ŠNELLFUKARCE”.
Pa recimo pulover kot mini in tiste šnell…., pa je dobro za večerjo in praktično za igrico…..

Medo

Na večerji bo fršlus odpet do …. potem pa samo še nekaj cm potegneš pa sem zunaj. Kratko, enostavno. Samo pol se pa začne na dolgo in široko.
Počas,počas, pa skoz bl hitr, pol pa brzina, pol pa padeš dol….

Ma pusti bremze tukaj imamo že vsi fentane, jaz jih sploh ne grem več popravljat…….

Medo

Cist oki ime…no ja šnel..bi jest zamenjala..z uzitkom pa pošas..NEK SE PALI::DOK SE NERAZPALI::ONDA ŠNEL::HEHEHEHEH..Ampak to pride sele kasnejeeeeeeeeeeeeee…Kapiš?’!!

Ma Hubi teb je itak vse jasno..kaj sploh razlagam..

pa te nič ne zebe?

Medo

Še to sem te s tako ihto čitala da sem zoc dobila v usta..viš ihta se ne obnese pr men.heheheh

New Report

Close