Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ribe ,ribe .ribe,

ribe ,ribe .ribe,

Tudi jaz ,vas že nekaj časa opazujem , in opažam da ste malo večji otroci , ker že obvladate ,določene besede za kreganje in obmetavanje in vam je popolnoma vseeno če vas berejo po celi Sloveniji. Moje mnenje o vas ,če sem katerega spustil , je bil na žalost premalo opažen
Za :
Angel – nimam besed , mislim pa da je edino ona najbolj pametna tu gori , in dela z vami kar hoče . Njej lahko samo bog pomaga
Pipi – ona bi …..in ne bi ( odločnost )
Čebelica – Taka je kot Maja , vse povsod je najdemo ,obljublja da bo pikala , ne upa ker ve da piči lahko samo enkrat .
Andrejka – primorka zelo, zelo pametna , vendar tudi zadržana
Štumpantl- kaj bi on rad ,še sam ne vem , je pa hujši kot vse moje sosede na kupu, manjka mu malo – mislim na bonton in na rokopis
Kaja – če te Angel zmerja o debelosti , potem te spet hvali in te kliče Kajči…itd
Marija -bo v bodoče morala pazit kaj komu napiše , ker je za Angel prepametna , in naj ne zapeljuje ostalih
Pepi- odličen zagovornik , vendar predober (se vmešava in zadevo gladi , pa jo v časih od določeni oseb dobi po ..)
Lili – sem spoznal na križišču , ko sem ji pisal potrdilo o .. Fletna punca , jezikava
Mici- prijazna in čustvena v resnici zmedena
Jani – njega je pa sama ljubezen , v resnici tudi sam ne ve kaj bi rad , je pa edini ki vam pokloni toliko ljubčkov in sončkov ,kot vsi skupaj
Šašo – uganka za sebe / nostalgik hm .. ko bi vedel kaj je po poklicu ?
Sinjeoki – vstrajnež , slaba vrlina
Hubert – fenomet … in edini od moških ,ki ne hodi po snegu ,dokler ne skopni- on že razume
zakaj ne
Zelena mamba – ??? pikra in dovolj odkrita ,pa tudi če je od tu dvo/nik

Lep pingvin -ski pozdrav

In kakšna je Vaša malenkost?

moja malenkost je v naslovu, ali nisi razumela VROČEEEEE, – nove naslednje teme –
– ravno ko sem pisal ,mi je prispela roba , pa se mi je tako mudilo ,da sem določene zakone soft wera spregledal , nekdo me se poštrafal , heheheheheh

pingvin-ki pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

E moj pingvinčiču, a si se malo, no čisto malo zatalu :))))) se mi je že zutrej zdel, k niblo štumpantlna… Ajd, pr’jatu, lep dan! Cel dan :))

Jani

hehehehehe, jaz sem samo dodal trsko na žerjavco . To je samo koristna poteza , če še nisi opazil (saj se hočeš znebiti partizanskega -včerajšnega imena. ?????
kjuka ,lep preostanek dneva
P.s.
malo se ti bom pohvalil , heheheeh
imam namreč karto za jutrišnjo tekmo (pod strehico , VIP) heheheheh

He he he he, vidim, da vam klub temu, da nočete kaj dopisati, malo pa vendarle gre v nos :))) he he he, mal sem pa zloben… tisto ime sem si pa sam spomnu… tolk, da veš :))))))

Ej, pr’jatu…. ti boš fuzbal gledu, jaz ga bom pa na šihtu poslušal na Valu 202…..

Ajd, fajn se mejte :)))))))) Pa lupčka, pa sončka, pa mal snega vseeeeeeeeeem skupi 🙂

Jani

Ja , Štump , samo tebi se ni obnesla 🙂
Sem te takoj prepoznala , veš , bi moral paziti na to , katere besede uporabljaš , pingo ti moj !

Naš Casi se pa ne bo tako hitro znebil partizanskega imena , o ne , tako hitro pa to ne gre , he , he !
Sve to ja pamtim , dećki !

Lepo se imej jutri !
Sem ti nekajkrat poskusila poslat kako malo poštico z filmčkom , pa dobim vedno vrnjeno , imaš premalo prostora zaaranega , škoda !
lp A.

Aja , pa hvala za mnenje o meni – čeprav , hm , no , zadržana , kaj … le čaki , da te ja uhvatim živog ..;)))
Tisto o pamet pa paaaašeee , pa še , pa še ….
A.

He he he he he he he he he he he he….. pamtim i ja 🙂

he,heheheheeh, vas se ne bojim , amapak “perutničarja “
Upam da ni bilo za nobenega žaljivo ,
Kaj je pa napisala za Kajo , me je pa pogrelo , ko jo pa v resnici nič ne briga.
P.s.
nasvet phttp://med.over.net/phorum/read.php?f=27&i=9163&t=8954
tam imaš moj original email (2 x klikni na ime )

pos ,pod Janijem je bil namenjen tebi
lep dan

Hvala , sem zastopla.
A nisi šel kidat sneg , srečkovič , mi imamo pa sam dež in burjo ! Mi je že zjutraj okol obrnilo en čisto nov dežnik , fej !
A.

Očitno bi me lahko opisal kot neumno, ne?

A sem te navedel ,?? čisto sem nate pozabil , sorry……A nisi tudi ti klecnila pred “perutničarjem “, in si spremenila nik , ravno zaradi tega ?
eeeeeeeeeeeeee, kako se hitro predate ,
Glede neumnosti , heheheheh…..za to pa moraš biti umetnik ali pa Stumapntl ,,heheheheh

bojda imam bolj “malo” glavo … in tako ne more biti nihce drug moj junak kot ta, ki ga naravnost obozujem :):)))

… tole brencanje nekaj pomeni … prav gotovo nekaj pomeni ce nekdo brenci in brenci … ce se slisi brencanje potem nekdo brenci in brencis samo v primeru, ce si cebelica ….

tako pravi “moj” junak – medvedek Pu ….

in kako naj bo ime cebelici, ce ne Maja :):))))

lep brencec pozdravcek 🙂

bzz bzz
cebelica

Dober dan vsem skupaj,
Za to analizo si bo pa treba cas uzet cez vikend, morda kaj dopolnim, hehehe, posebej ker sem dobre volje kjub 10 cm snega zunaj. Dobro, da nisem sel stavit z zeno, ko sva odhajala v sluzbo je bilo se 11 stopinj plusa.. Sicer pa kdo ga je dal, ga tud pobral..
Lep vikend vsem, ki vas ne bo do ponedeljka
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, lep vikend tud tebi!

Jani

Jani, pa glej, da nauš meu spet dvogovorov z nebesi !

Ja , bo padec zelooo hud , če te skenslajo 🙂

Lep vikend tud vama……

Jani

lep vikend vsem zlati moji
triangel

Ma, Kajci, se ne mores preprecit, ce se imajo ljudje radi. Kdor ljubi zlo ne misli, hehehe..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja , kdo si pa ti ?
Dej povej nam kaj več o sebi , pljiz !

Poglej mail, pa boš dobila asociacijo.

Od triangla mail mislim.

U mater , ga že imam – uhvćen u letu !
Hvala za namig Kajči , pa lep sneženo -vesel vikend !
Sem ti fouš , veš !
A.

New Report

Close